ekipa iz Istre, a i Fiumani

Takodjer i meni odgovara i sub i ned...
 
ajmo dalje sa prijavama i prijedlozima (y)

onaj tjedan prije vikenda trebam javiti u GS koliko bi nas otprilike bilo i da znamo dali ćemo utamanit jagnje ili neka sranja poput čevapa i slično :mrgreen:
 
...taj weekend je 2.apriliabase swimingpool party ISTRA 2010. tako da ...  8)
 
Diver said:
...taj weekend je 2.apriliabase swimingpool party ISTRA 2010. tako da ...  8)

tebe ionako nismo planirali, jer ili si pod vodom, ili aprilija susret, ili s onom kod koje bi mogao otići na caffe :LOL:
 
Diver said:
...taj weekend je 2.apriliabase swimingpool party ISTRA 2010. tako da ...  8)


Kamo je taj Swingerparty ?  8)

Da si za to priliko posudin ta poluproizvod i priden po noće da me niki ne vidi na njin  :LOL: :LOL: :LOL:
 
Diver said:
...taj weekend je 2.apriliabase swimingpool party ISTRA 2010. tako da ...  8)

...otkazan 2. apriliabase swimming pool party ISTRA 2010 (pocrkavali poluproizvodi) tako da subota 12.06.2010.  (y)

...nedjelju ronim  :mrgreen:

Uostalom koliko ima zainteresiranih ili je i ovo propalo...  :misli:
 
Diver said:
...otkazan 2. apriliabase swimming pool party ISTRA 2010 (pocrkavali poluproizvodi) tako da subota 12.06.2010.  (y)

...nedjelju ronim  :mrgreen:

Uostalom koliko ima zainteresiranih ili je i ovo propalo...  :misli:

neke pticice mi sapnule da je subota mozda u djiru  :mrgreen:
 
Ddan,


Evo Tutta mi je sada javio da ne može do kompa pa neka ja javim.

Aruba 9.00 h ekipa iz Pule

OMV  10.00 h ekipa iz RI

Dalje Karlobag - Gospić,neaka klopa pa kud koji mili moji  (u prijevodu - kući svojoj )  (y)
 
...a ja san čuja da su se ipak jili niki fuži / njoki s šugon od srnetine i da se ni rabilo peljati valje do Gospića već je bilo dovoljno pojti na nekih 132 metra spod zemlje  :mrgreen:
 
A di ću sam protiv Tute isti janjca?Bi me zapali samo papki! :hrana:
 
Diver said:
...otkazan 2. apriliabase swimming pool party ISTRA 2010 (pocrkavali poluproizvodi) tako da subota 12.06.2010.  (y)

...nedjelju ronim  :mrgreen:

Uostalom koliko ima zainteresiranih ili je i ovo propalo...  :misli:

balde said:
Ča je bija dobar janjac u Gospiću ? niš se ne falite :D
Diver said:
...a ja san čuja da su se ipak jili niki fuži / njoki s šugon od srnetine i da se ni rabilo peljati valje do Gospića već je bilo dovoljno pojti na nekih 132 metra spod zemlje  :mrgreen:


:sucky:
 
zasto se niko meni nije javio u obecanih 13:00  :jesus:
 
...malo je zamrla ova tema, dobro dobro, ako je Gospić daleko nije problem do Cresa skočit, znamo jednu dobru poziciju kadi se janjci prontivaju  :mrgreen:
 
...ako se gre preko Krka, odradimo cjelu Plominku i dio Krčke magistrale, pa na Cres (Merag) naručimo janjca i gas do Malog Lošinja i u povratku nas čeka tepal janjac  :mrgreen: