ELODA -servis za Yamahu

Frula said:
2 Dodicuss: xj 600n

frula pazi ovo,

doslo doba da napravim izmjenu ulja (tdm 850), zovem elodu, promjena ulja, filtera, i ruke oko 550kn

zovem grigica, totalno ista stvar, 380kn :)
 
Dodicuss said:
Frula said:
2 Dodicuss: xj 600n

frula pazi ovo,

doslo doba da napravim izmjenu ulja (tdm 850), zovem elodu, promjena ulja, filtera, i ruke oko 550kn

zovem grigica, totalno ista stvar, 380kn :)

Evo vidis kako je to dobra reklama :shock: sto vise servicesa nama bolje :mrgreen: :wink: :cool:

A i ti Dodicus kad si gospon pa nemres si to sam promjeniti 4 lit ulja x 45 kn + filter ajde 100 kn pa je total 280 kn i jos 100 kn ostane u depu za pivu i benzin , ali tebi to ocito nije problem :mrgreen: :wink: :cool:
 
slavek, zabil si se na zapad ,okreni glavu na istok :) izgubio osjecaj za trosarine, , namete, davanja, poreze...cijene :) pa mislis da je ovdje ulje badave :mrgreen:

umjesto 4x45, umetni 4x70, za motul 5100 , polusintetika..pa racunaj 280 + 100kn filter (to si pogodio) :) =380kn

cijena ulja i filtera je i u elodi i kod grigica tu negdje li-la, al eloda braco racuna ruke 150kn, a koliko je kod grigica vidi gore .

inace, imao sam namjeru to sam napraviti, ali eto ne isplati se, a 100kn mi nije problem, da je, ne bi vozio motor :wink:
 
Srki said:
A tebe Lana moj savjet je da prije nego počneš reklamirat svoj dućan, obratiš pažnju na odjeljak ZA NOVE ČLANOVE I .....
Izgleda da je postalo jako polularno ulijetat ko' grom iz vedra neba ma forum. Još kad se počnu ovako besplatno reklamirati ovdje bez dobar dan... :evil: :wink:
 
Mozda smo Lanu prepali pa se vise nece javiti. A i nesto me je cudno gledala u servisu. Jel me mozda prepoznala? :mrgreen:
 
nebojša nebojša, neboji se nikoga!!!

od kud je to?
 
Prodajni salon je OK, što se tiče prodavača i cjena, ali zbog servisa tamo nebi trbalo ići. Imam jako loše iskustvo.
 
Frula said:
Bio prvi puta kod njih napraviti servis. Moram priznati da sam se ugodno iznenadio. Lijepo se dogovorio danas za sutra

dragi kolega, ovo što si naveo nije stvar poslovnosti - nikako! to samo govori da se u servisu NEMA posla.....servis koji radi punom parom u sezoni moraš čekati minimum tjedan dana......a često je to i garancija dobrog servisa.....pri tome nisam mislio da je navedeni servis loš, da ne bi bilo opet izvlačenja iz konteksta :wink: .....
 
dana said:
Prodajni salon je OK, što se tiče prodavača i cjena, ali zbog servisa tamo nebi trbalo ići. Imam jako loše iskustvo.

a kakvo to iskustvo?

naime ja tamo namjeravam kupiti motor... :shock:
 
Nemojte zaboraviti jednu bitnu stvar. Covjek kada negdje kupi motor ne mora ga tamo obavezno i servisirat !

Znam po sebi, ako kupim motor kod nekog novog trgovca, tesko da cu otici u njegov servis koliko god moderan i neznam kakav bio ako sam zadovoljan sa svojim starim serviserom. Tao da ovo sto je Darko naveo ima smisla samo ako se radi o nekom servisu sa dugogodisnjim stazom.
 
Sasa MK Motori said:
Nemojte zaboraviti jednu bitnu stvar. Covjek kada negdje kupi motor ne mora ga tamo obavezno i servisirat !

Znam po sebi, ako kupim motor kod nekog novog trgovca, tesko da cu otici u njegov servis koliko god moderan i neznam kakav bio ako sam zadovoljan sa svojim starim serviserom. Tako da ovo sto je Darko naveo ima smisla samo ako se radi o nekom servisu sa dugogodisnjim stazom.

prihvaćam i potpisujem
 
yamadado said:
dana said:
Prodajni salon je OK, što se tiče prodavača i cjena, ali zbog servisa tamo nebi trbalo ići. Imam jako loše iskustvo.

a kakvo to iskustvo?

naime ja tamo namjeravam kupiti motor... :shock:

pročitaj moj post u temi "vaša iskustva sa Grigićem" (treča stranica)
 
Kada smo se odlučili za malo ozbiljniji motor,sveli smo na 2-3 modela i krenuli obilaziti dućane.2na staroj Samoborskoj(ne Ing...) i gledamo Honde,tip brije s nekim na tel,privatno,ni da trepne(trebala sam izgurati motor iz dućana,možda bi mu privukla pažnju),drugi zatvara i ni sec.....napominjem,mi odlučili da dogovorimo motor...i tu odlazimo u Elodu...obeshrabreni,ajd samo da pogledamo,a ono dečki mrak,zapričali se sve nam pokazali i za 2 tjedna nam je stigao motor,s tim da su odradili sve solo,nema gnjavaže....ionako je Fazer bio moj prvi izbor,ali da zadovoljim dragog...
Prošli smo i prvi servis i nabavili još opreme i nema nikakvih problema.
Usluga je jako bitna,a kod njih je vrhunska.
Baš se pitam kako ću nabaviti Hondu,možda onaj prestane lajati na telefon... :twisted:
 
željka-jackals said:
Kada smo se odlučili za malo ozbiljniji motor,sveli smo na 2-3 modela i krenuli obilaziti dućane.2na staroj Samoborskoj(ne Ing...) i gledamo Honde,tip brije s nekim na tel,privatno,ni da trepne(trebala sam izgurati motor iz dućana,možda bi mu privukla pažnju),drugi zatvara i ni sec.....napominjem,mi odlučili da dogovorimo motor...i tu odlazimo u Elodu...obeshrabreni,ajd samo da pogledamo,a ono dečki mrak,zapričali se sve nam pokazali i za 2 tjedna nam je stigao motor,s tim da su odradili sve solo,nema gnjavaže....ionako je Fazer bio moj prvi izbor,ali da zadovoljim dragog...
Prošli smo i prvi servis i nabavili još opreme i nema nikakvih problema.
Usluga je jako bitna,a kod njih je vrhunska.
Baš se pitam kako ću nabaviti Hondu,možda onaj prestane lajati na telefon... :twisted:

Da dečki su stvarno OK,ja sam par puta visio tamo raspitivao se i gnjavio,a dečki,pogotovo Marko,su mi ljubazno sve pokazivali,objašnjavali itd. :cool:
Netko je rekao da im prodajne tehnike nisu bog zna kakve,ma fučkaš te zapadne pomodne gluposti..ja sam isto u prodaji pa imamo tečajeve i seminare koji su po meni čisti shit,kad sa dečkima možeš popričati o svemu i kad se kuže o tome kaj pričaju nikakav trening to ne može nadoknaditi ni zamijeniti.
 
Doc Luka said:
Baš me zanima mjenjao sam neku žaruljicu žmigavca nije orginal 40 kn :?: :?:
Mislio sam kaj mogu koštat dvije žarulje :?: :idea: :?:

pa isto 40 kuna ak staviš i onu staru....... :LOL: :LOL: :LOL:
 
Dobro jutro Vladek vidim da si postao aktivan :?:
Jedino ti kod novih auti mogu računat promjenu žarulje 100 kn katastrofa
gdje su vremena kada smo to mogli sami napravit :?: :|
 
Doc Luka said:
Dobro jutro Vladek vidim da si postao aktivan :?:
Jedino ti kod novih auti mogu računat promjenu žarulje 100 kn katastrofa
gdje su vremena kada smo to mogli sami napravit :?: :|

ko ti je kriv kaj voziš nove aute....... :mrgreen: :mrgreen:

vozi stojadine,yugiće ,fićeke,wartburge,lade i ostala komunistička vozila pa ti bude sve jeftinije i moreš si sam sve popravit..... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
vlado-jackals said:
Doc Luka said:
Dobro jutro Vladek vidim da si postao aktivan :?:
Jedino ti kod novih auti mogu računat promjenu žarulje 100 kn katastrofa
gdje su vremena kada smo to mogli sami napravit :?: :|

ko ti je kriv kaj voziš nove aute....... :mrgreen: :mrgreen:

vozi stojadine,yugiće ,fićeke,wartburge,lade i ostala komunistička vozila pa ti bude sve jeftinije i moreš si sam sve popravit..... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Morat ću te pslušat kada si stariji baš sam blesav kaj nisam prije :D :mrgreen: :D
 
svaka pohvala deckima u elodi, znam da sam zajebo sto sam dosao u petak u 5 do 6 (a rade d 6) ali stvarno hvala mehanicaru koji inace radi do 4 i koji se spakirao za doma koji mi je pomogao kofer zasarafiti i decku u ducanu koji je takodjer pomogao da bude brze :cool: :cool:

stvarno ok od njih....



p.s. probat cu drugi put doc na vrijeme :wink:
:roll: