elsinore by grga

markookram said:
Cifra je kod ovakvih projekata sekundarna
U prvom planu je. Ja to mogu !
I naravno puuuuno slobodnog vremena, i znanja

Stoga su ovakvi projekti danas uistinu za pohvalu i naklon

kakvo qurac znanje kad je tu forum i internet ..  :mrgreen:
 
današnje čišćenje..


preporuka za ovu talijansku kemiju (y) nije baš jeftina ali puno je bolja od onih desola i dinamita.. ili kako su se već zvali



krenuo sam s ramom..



potrebno je natufati i ostaviti deblji sloj, ako se nanese pretanko samo omekša boju, ne digne ju



..ne znam protiv čega je autor ove kreacije bio cijepljen ali boja je dosta dobro sačuvala ramu, u svakom zlu nešto dobro :wink:



tank je isto bio nasran s tom bojom al valjda se od benge već počela sama dizati (y)



na dijelovima se boja i uhvatila..ostatak je otpao čim je vidio mlaz



stražnja vilica..ispod crne je bila neka crvena boja, više kao plastifikat, dosta teško se skidala



trebalo je ponoviti postupak na dijelovima..obavezno obrisati vodu prije nanošenja kemije



mislio sam da će bit dovoljan miniwash ali i tank sam na kraju namazao kemijom..materijal je PE, ni slučajno nemojte to pokušavat na ABS-u jer će ga otopit zajedno s bojom :mrgreen:









filter zraka je isto bio u crnoj boji, nije mi jasno kad već tako nešto rade zašto ljudi ne stave prajmer, ovo se s noktom moglo oljuštiti..inače kučište je od PP-a






i još neke sitnice samo oprao da imam što radit ako kroz tjedan uhvatim vremena :jesus:

 
Grga, posto moram po prvi put koristiti kemiju za pajcanje, a mislio sam kupiti hammerite.
Da li si za nju mislio da je losa?
 
Sredju said:
Grga, posto moram po prvi put koristiti kemiju za pajcanje, a mislio sam kupiti hammerite.
Da li si za nju mislio da je losa?

nju nisam isprobao :neznam:
 
bravo majstore
sad ta rama zgleda kak treba zgledat (y)

kak ljudi mogu uprpoastit motor nije istina :shock:
 
mac.airbrush said:
bravo majstore
sad ta rama zgleda kak treba zgledat (y)

kak ljudi mogu uprpoastit motor nije istina :shock:

ako pogledaš taj motor očima onoga tko je to radio, vjerovatno je bio najbolji na svijetu .. ;)

bar si se ti nacrtao po motorima... hoćeš reći da su želje uvijek bile baš po tvom guštu ?!? ...  :mrgreen:
 
nadam se da ide u nekom ovakvom smjeru ...  :jesus: :LOL:

14993438_965222276917714_7399636186118555939_n.jpg
 
Ovo nikad majstora a ni servisa nije vidilo....