Enduraši....pomoć molim

skala said:
KTM nema RADILAJNE kočnice  :mrgreen:

Okrame da li si ti u zadnje vrijeme malo previše RADIO LAJNE??

:LOL: :LOL:

A ti si vilicama vrati sve kak je bilo, nahrani svinje i niš ne diraj......
 
ttivanov said:
Dakle radi se o YAMAHI IT 250 '82 god. Malo sam je uređivao, bojao,  promjenio semeringe na vilicama i ulje (sipao ATF), provjerio ležajeve...itd itd. Bila je cijela rastavljena jer sam bojao ramu  (y)
Kad sam je sastavljao, malo sam je podigao, za jedno 3 cm na prednjim vilicama.
Prekjučer je idem isprobat, i puuuno mi je nestabilnija nego što je bila  kad se vozim po grbavom terenu, (suha oranica, suha njiva).
Neznam koji je razlog tome, a možda netko zna od vas???????  :misli: :misli: :misli:
Sumnjam na ulje, a može li mi netko reći kakav utjecaj na stabilnost motora ima podizanje i spuštanje na trokutima (prednjim vilicama)?
HVALA (y)
a da ti za pocetak stavis ulje koje ide u te nesretne vilice.....dakle FORK OIL....nikakav atf... :shock: Odakle ti ta ideja..... :misli: ATF je rijedak kao voda...i nije za vilice ni u ludilu....
 
oracle said:
a da ti za pocetak stavis ulje koje ide u te nesretne vilice.....dakle FORK OIL....nikakav atf... :shock: Odakle ti ta ideja..... :misli: ATF je rijedak kao voda...i nije za vilice ni u ludilu....
...zvuči kao m3 :mrgreen:
 
ja bih za početak vratio ta 3cm i pokušao voziti...2x3min posla.
ako ne vidiš razliku, probaj s drugim uljem, npr. INA super5  :mrgreen:
 
Najprije stavi ulje koje ide u vilice ne atf. Jesi li siguran da si pravilno sastavio vilice jel tu ima svačeg. Na koliko bara si ih napumpao jel to je jako bitno.
 
clox said:
ja bih za početak vratio ta 3cm i pokušao voziti...2x3min posla.
ako ne vidiš razliku, probaj s drugim uljem, npr. INA super5  :mrgreen:
Zaboravi isprobavanje ulja. Super5 će se brzo razbiti imat ćeš vodu u vilicama a ne ulje.
 
ssokoli2 said:
Najprije stavi ulje koje ide u vilice ne atf. Jesi li siguran da si pravilno sastavio vilice jel tu ima svačeg. Na koliko bara si ih napumpao jel to je jako bitno.
pa to sam ja napisala stranicu prije pa mi je odgovorio da mu tako piše u manualu...komon :shock:
ali netko izbrisao odgovor :mrgreen:

nek stavi pravo ulje i pravi tlak...pa nek onda proba :wink: