Enduro ge-o 2012 malo Kapele i G.K.-a, više Istre

Na slijedećoj slici dvojica nepoznatih viših časnika planiraju izvlačenje iz grabe.
E jesu ga isplanirali, svaka im čast!  :mrgreen:
 
Jedno ružno iskustvo uz puno lijepih.
Počeli smo skupljati biciklističke karte, pokazale su se najkorisnijima.
Ljubazni vlasnik jalovog vepra dao nam je karte svog sektora, u Poreču smo skupili lokalne.
U Pazinu smo stali kako bi se dočepali karata centralnog sektora.
Ostao sam kod motora, a Nives je otišla do turističkog ureda.
Tamo su je dočekali na pasmater; da koliko nas je, koga sve vodimo, ...
'Samo suprug i je na teškim motorima, krstarimo...'
Da nisu oni glupi, da se to vozi po privatnim posjedima, uništava,...
Dobili smo neku šugavu turističku kartu za dvogodišnjake.

Srdačan pozdrav svim idiotima koji izazivaju ovakve osjećaje kod ljudi!
 
clox said:
U međuvremenu je MMax odkomunicirao s PG-em, koji je rekao povesti nas preko Učke i Čičarije.
To se izjalovilo ...

Da ne bi ispalo da sam vas namjerno izbjegao ...

MMax me ulovio točno u raskoraku,napomenuo sam mu da ću rado s vama ,ako mi obaveze dozvole.
Ali,obaveze su bile dogovorene koji dan ranije pa - nisu dozvolile.
 
PG said:
Da ne bi ispalo da sam vas namjerno izbjegao ...

MMax me ulovio točno u raskoraku,napomenuo sam mu da ću rado s vama ,ako mi obaveze dozvole.
Ali,obaveze su bile dogovorene koji dan ranije pa - nisu dozvolile.

Ma NHF, rekao nam je MMax.
Kaj je ovo prvo, SLO?
 
Mene te enduro vožnje uopće ne privlače dok ne vidim ovo. Lijepo  (y)
 
clox said:
Kaj je ovo prvo, SLO?

Soča ispod Vršiča kod Trente ( SLO ).
Bistra,pitka,ledena...

Nakon pola minute u vodi ( do koljena, naravno ) noge doslovno bole od hladnoće...
 
PG said:
Soča ispod Vršiča kod Trente ( SLO ).
Bistra,pitka,ledena...

Nakon pola minute u vodi ( do koljena, naravno ) noge doslovno bole od hladnoće...

mrak!
sad si mi dal ideju...  :mrgreen:
 
Da, potrajalo je dok si se sabr'o od GO. Tako i treba.
Ja bi se osvrnuo na ovo, jedno od najbolje organiziranih putovanja u novijoj povijesti.

Dakle, u srijedu smo zaključili da ne idemo u četvrtak, a u četvrtak u 22.00 smo dogovarali beznačajne detalje kao što su mjesto i vrijeme polaska u 6 ujutro. Cjelokupna komunikacija pri organizaciji se sastojala od 4ipol maila i dva telefonata, u glavnom sa enduraško-poslovičnim sadržajem "Ok. Se razme. Sve 5". Tak je na kraju i bilo. I love this game!
Iako će Clox tvrditi drugačije.
Ma, i ukupan zaključak i osnovni dojam cijelog izleta od 750km u dva dana je: „ staviti Cloxa na začelje je isto ko da si mu metnuo šaku crvenih mrava u podgaće. U glavnom, imao je mengu cijelu subotu (ili je „možda vino bilo malo hladno?“  :LOL: ).
I to nakon što smo do duboko u noć s petka na subotu trasirali rutu, ni Mikka ju ne bi bolje istrasir'o.
U glavnom, nismo se nigdi izgubili, jednom ili možda dvaput smo malo fulali ili morali pitat, a sve je pošlo k'o podmazano kad sam počeo ispod oka, da niko ne primjeti, pratiti oznake biciklističkih staza. Mountainbike staza, molit ću fino.
Ma, kad napraviš rutu Antenal-Nova Vas-Grožnjan-San Mauro-Momjan-Zrenj-Hrib-Kotli u jednom danu, moraš bit zadovoljan životom.
Čak i kad te Žuti povede u pet popodne da idemo „samo malo pogledat' kak' dolinom Mirne doć od Buzeta do Kotli“. Hm, oni hard-enduro momci u Kotlima su možda bili malo zbunjeni našim uprispodobljenjem...
Čak je i povratak u Zg iš'o k'o puter. Jedino što su bile zatvorene benzinske i u Skradu i u Severinu i Jarče Polje. Srećom da smo šparno vozili, pa nisam morao dudlat kod Žutog na pipi.
Na žalost, na žalost, fotki baš i nema. A to je osnovni dokaz da nam je bilo super. Kome se gleda, nek ode tam pogledat  :wink:. P.s. na slici 5169 obratiti pažnju na čizme - dokaz da su Clox i Žuti pripadnici neke sekte (npr. moronske)
I kratki reminder: ostaje obaveza obići s radnim zadatkom „od podruma do podruma“.  :drunk:
 
Ja mislim da je to radi ravnoteže.Na desnoj strani ima kofer, pa na lijevoj to nadoknađuje sa glomaznijom čizmom. :D
 
makazica said:
Jel to zato jer je ponedjeljak pa nisam pri sebi ili sam previše benzinskih para udahnuo jučer pri popravku Alfe al kladio bih se da Žuti, osim što opet ima jedan kofer ima i dvije različite čizme na nogama?!?!

Ja ću popizdit.

:LOL:

Nemre tebi malo snifa benge pomutiti razboritost zapažanja: :D :jesus:
Priznam da sam radi komocije ( boli) žrtvovao ukupni dojam orange fana :mrgreen:, ali kurje oko ne pita ....
Zahvalan sam Cloxu , koji mi je ustupil svoju razgaženu vojničku čizmu ,u zamjenu za moj SIDI CROSFIRE ORANGE SUPER ULTRA DELUHE. Jebote nije niko rekel da su ti digički brojevi i kalupi  tak uski..
U stvari zahvalan sam još i Nivesinom tati, koji je ako se ne varam, prvi razgazil te vojničke cokule. Kaj da velim , taj momenat kad sam obukel tu čizmu uljepšal mi se dan a to su i svi oko mene vidli. Vidli su to i turisti u Grožnjanu, koji su nas gledli sa čuđenjem. Kužil sam ih.Gledaju u Cloxa i mene i nekaj im je čudno i ne štima , a u prvi čas ne kuže kaj ne valja..U stvari od čizama ne vide razliku. Ja sam mlad vitak i lijep, za razliku od mog prijatelja Cloxa :mrgreen:
 
romar said:
Ja mislim da je to radi ravnoteže.Na desnoj strani ima kofer, pa na lijevoj to nadoknađuje sa glomaznijom čizmom. :D

Ovo je bila izvanredna situacija zvana  kurje oko. (y)
Kofer je u balans za ljevo jaje , ali nesmem nikome odati tajnu :mrgreen:
 
ZUTI said:
Ovo je bila izvanredna situacija zvana  kurje oko. (y)
Kofer je u balans za ljevo jaje , ali nesmem nikome odati tajnu :mrgreen:
Što se tiče kurjeg oka,suosjećam s tobom. (y) A što se pak tiče balansa,čestitam na lukavom rješenju problema. :mrgreen:                                                       
 
Jako lijep filmsko-fotografski uradak!