Enduro Mala mlaka

Evo jedne vesele vjesti , Odak nađen i izvučen iz blata u 18 30 ... krenul je u 12 i 30  , .... šteta kaj ipak nije uspjel krug završit  :( :(  ... e da mu je koji centimetar više u nogama  :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:
 
mate said:
Evo i ovdje kratki report. Mislim da sam sad prvi u klasi ali mi je glavni konkurent isto dobar i stalno se pretičemo. Brzinci ko brzinci, nisu mi jača strana ali pokušat ćemo sutra malo bolje...

Cestitke, pretpostavljam da je bilo dosta zajebano posli ovih kisa.  (y)





Nego, koliko vas je bilo u klasi, dvoje  :giggle:
 
picoda said:
Cestitke, pretpostavljam da je bilo dosta zajebano posli ovih kisa.  (y)





Nego, koliko vas je bilo u klasi, dvoje  :giggle:
četvero....on, čala, homo i odak :hehehe:
 
Bravo Mate    :rock:

neka sutra bude uspješno barem kao danas
 
Veliki bravo za uloženi trud (y) (y) . Naravno, kak sam pretpostavio, "frka" na poslu me spriječila da vas sve bodrim uz stazu, ali bi zato sutra mogel doplazat do Mlake :D . Nego, čitam ovdje,a i po drugim forumima, spominje se Matina diskvalifikacija :misli: . Ako je to istina, da li se zna razlog? Bok.
 
Rekili su to i meni večeras, mislim da se radi o nekoj greški pa ponovno provjeravaju. Zanimljivo je da su na vremenskim kontrolama bili poznati (Darac i Bolšec) tako da vrijeme nije upitno. Isto je bilo i sa kontrolnim točkama koje su čak i snimane kamerom. :mrgreen: Iskreno, nije mi čak ni neki bed osim zbog pehara kojeg sam obećao Okli i Zmiji. :jesus:
Uglavnom, sutra ponovo vozim kao da se ništa nije dogodilo.  :mrgreen:

 
(y) . Nadam se da je sudačka greška :( . Sutra se vidimo :mrgreen: . Bok.
p.s. donesem ja neku kantu iz kluba, pa je "uvalimo", važno da se fešta, kaj ne? :mrgreen: :wink:
 
mate said:
Rekili su to i meni večeras, mislim da se radi o nekoj greški pa ponovno provjeravaju. Zanimljivo je da su na vremenskim kontrolama bili poznati (Darac i Bolšec) tako da vrijeme nije upitno. Isto je bilo i sa kontrolnim točkama koje su čak i snimane kamerom. :mrgreen: Iskreno, nije mi čak ni neki bed osim zbog pehara kojeg sam obećao Okli i Zmiji. :jesus:
Uglavnom, sutra ponovo vozim kao da se ništa nije dogodilo.  :mrgreen:

Sretno sutra (y) (y) (y)
 
markookram said:
meni to bodovanje jos uvijek nije do kraja jasno  :?

Meni je jasno ali mi se ne sviđa.. Recimo, u Mlaki se voze dvije etape, jedna je bila 50min a druga 60min. Svako kašnjenje ili raniji dolazak, nosi kaznene bodove. I sad šta je problem, ja stignem danas na prvu 6 minuta ranije a na drugu 9. Lik pored mene kasni iza mene ali je unutar vremena. Znači ja sam kao bolji ali na kraju odlučuju brzinci a to je već motocross gdje ja nisam baš jak. Trebalo bi se mjeriti jurnjava pa ko prvi njegova đevojka... :mrgreen:
 
Sekundantima odbij od dnevnice :wink: , kaj te nisu malo štopali kad si bio prebrz.Bok.
 
Bitno da su oči na mjestu  (y)
Danas opet cijeli dan bez očala!  :?
 
mate said:
Meni je jasno ali mi se ne sviđa.. Recimo, u Mlaki se voze dvije etape, jedna je bila 50min a druga 60min. Svako kašnjenje ili raniji dolazak, nosi kaznene bodove. I sad šta je problem, ja stignem danas na prvu 6 minuta ranije a na drugu 9. Lik pored mene kasni iza mene ali je unutar vremena. Znači ja sam kao bolji ali na kraju odlučuju brzinci a to je već motocross gdje ja nisam baš jak. Trebalo bi se mjeriti jurnjava pa ko prvi njegova đevojka... :mrgreen:
pa upravo zbog toga mi nije jasno
danas stali kod brzaca pa malo popricali sa glavnim sucem , inace zakon covjek , ko i oni slovenci  :LOL: :LOL: , pa mi covjek objasnjava ...
na kraju najvise , i najbitnije , dpnose ti brzaci ... koji su najmanji dio etape ...  :?
zato bas sve to slupa nije leglo  :?

najpametniji je mr. lamela koji gleda sa strane  :mrgreen: