Enduro oprema

dovla said:
https://www.ebay.co.uk/itm/Sidi-Crossfire-2-Motocross-Off-Road-Boots-Sale/332360365517?hash=item4d6238b5cd:m:m5rrULn4VCOe6b44BxjdlHg

45 broj - bijele
46 broj - crno/žute
Vlado boja mi nije bitna ali da mi broj paše, daj 48.... :mrgreen: (y)
 
Uff.. Ako si siguran u taj 48 onda daj nekome tko ide na sajam da ti uzme..  Zadnji dan ti veliki brojevi su na pravom popustu..
 
dovla said:
Uff.. Ako si siguran u taj 48 onda daj nekome tko ide na sajam da ti uzme..  Zadnji dan ti veliki brojevi su na pravom popustu..
Crossfire 1 u vel 47 mi je preuska, dvojka SRS 48 mi paše......ako nebude druge opcije mozda i tak riješim..... (y)
 
dovla said:
I ako ne mislis vozit supermoto vjerujem da ti ne treba srs model.
Točno, tražim normalan đon....
 
..ja.. said:
Znate li gdje bi mogao probati/kupiti forma terra cizme u kontinentalnom dijelu rh? Sve koje zovem nemaju, jos se i cude koji je to model cizme..

Probaj prek e-baya, ja ih tako riješio prije 2 godine.
Bez probe, super zadovoljan.
 
Ima li koristi i potrebe za štitnikom zadnjeg diska (shark fin)?

 

Attachments

  • shark_fin_690.jpg
    shark_fin_690.jpg
    14.9 KB · Views: 105
Ja bi Gaerne uzea mada u tom cjenovnom rangu nemas sta puno ocekivat
 
https://www.louis.eu/artikel/madhead-s4p-cross-boots/202523?list=3503c73a0a9edd208f5df9897b6292d1

Kakve su ovakve čizme u usporedbi sa full cross , ima ko od vas takav model(ne nužno ta marka)? Uzeo bi to za cross pa se nadam da su nekaj mekše od standardnih?
 
Branko-ST said:
Ja bi Gaerne uzea mada u tom cjenovnom rangu nemas sta puno ocekivat
I neočekujem ništa...za rekreativnu vožnju sa sinekom.  :D
Budem još vidio kaj ima Jakopec.
 
danc00 said:
https://www.louis.eu/artikel/madhead-s4p-cross-boots/202523?list=3503c73a0a9edd208f5df9897b6292d1

Kakve su ovakve čizme u usporedbi sa full cross , ima ko od vas takav model(ne nužno ta marka)? Uzeo bi to za cross pa se nadam da su nekaj mekše od standardnih?

Madhead su se brzo deformirale i iskidale mom prijatelju,nije zadovoljan,doduse ne taj model vec onaj model sa metalnom zastitom na vrhu al kad pogledas da su kupljene za 100e onda je to valjda ok
 
Danijel 23 said:
I neočekujem ništa...za rekreativnu vožnju sa sinekom.  :D
Budem još vidio kaj ima Jakopec.

pa sta zajebajes onda  :LOL: :jesus:  (y)

Ivek ti sigurno nesto rjesi  (y)
 
Branko-ST said:
Madhead su se brzo deformirale i iskidale mom prijatelju,nije zadovoljan,doduse ne taj model vec onaj model sa metalnom zastitom na vrhu al kad pogledas da su kupljene za 100e onda je to valjda ok

Ma da, pa zato pitam, cijenom su zbilja ok, one sa metalnom zaštitom sam probal u Louisu i ok su ali dosta krute, ove sa linka su više kao za enduro ali nisam ih uspel probati, a pošto nejdem na stazu za cross po bregima si mislim da bi mi bolje došle te mekše...možda za koji put i po stazi budu izdržale  :mrgreen:

Jbg on je valjda iskusniji vozačpa ih je uspel strgati, a to su čizme ovak za vikend vožnje  :misli:
 
Ako na necemu ne treba stediti to su cizme. Kljucni dio opreme. Kupi sad skuplje prave (sidi cf) i miran si godinama. Ako su to samo vikend voznje trajat ce desetljece.. imam dvoje i jedne su starije od golfa dvojke i dan danas ih nosim :mrgreen: