Enduro oprema

Ima nas dosta koii su nosili ovaj model.  :mrgreen:

Snizenja u Auneru sam jednom dozivio, od cijelog ducana izdvoje u troja kolica kao iz Konzuma neke škart rukavice i dresove, sve ostalo 20% skuplje nego u Italiji na dobar dan.  :jesus:

Sidi vs Alpine, top modeli, stvar preferencija, vrhunske i jedne i druge. Meni su bitniji niski prsti zbog problema sa zglobom.
 
Jel jos tko ima alpinestars tech7?
Kad hodam škripe ko da imam 10 miševa na nogama.... :mrgreen:
Ima jos ko takvo iskustvo? :misli:

 
Najobičniji sprej za kokpit pomaže.Ja sve svoje čizme mažem Erdalovom kremom koju imaš u Konzumu ili bilo kojem trg.lancu.Nacrtano još i saće..kao ima voska.
Nijedne ni pisnut ni osušit.Zakon.Sve čizme mi sad imaju više od 3 god.I sve su ko nove.Al svaki put kad se vratim iz šume na minivoš,dok dođem doma se sve osuši..i onda prvo špricanje motora silikonskim sprejem,pa mazanje čizama..uz par piva.
 

Attachments

  • 1517951317-picsay.jpg
    1517951317-picsay.jpg
    262.9 KB · Views: 128
payser said:
Najobičniji sprej za kokpit pomaže.Ja sve svoje čizme mažem Erdalovom kremom koju imaš u Konzumu ili bilo kojem trg.lancu.Nacrtano još i saće..kao ima voska.
Nijedne ni pisnut ni osušit.Zakon.Sve čizme mi sad imaju više od 3 god.I sve su ko nove.Al svaki put kad se vratim iz šume na minivoš,dok dođem doma se sve osuši..i onda prvo špricanje motora silikonskim sprejem,pa mazanje čizama..uz par piva.

:bananapivo:
 
payser said:
Najobičniji sprej za kokpit pomaže.Ja sve svoje čizme mažem Erdalovom kremom koju imaš u Konzumu ili bilo kojem trg.lancu.Nacrtano još i saće..kao ima voska.
Nijedne ni pisnut ni osušit.Zakon.Sve čizme mi sad imaju više od 3 god.I sve su ko nove.Al svaki put kad se vratim iz šume na minivoš,dok dođem doma se sve osuši..i onda prvo špricanje motora silikonskim sprejem,pa mazanje čizama..uz par piva.

Ejj ... ja sam - gotoF.  :cigle: :mortal:
 
EnduroLab said:
Ovo sto je pajser napisao.... je gay!  :mrgreen:
..totalno si u pravu.
Kake čizme taki motor..nakon vožnje.
PS  jel ti pričao PG kako je dobio antibakterijski gel,prije nego je mrsio kulen  :wink:
 

Attachments

  • 1517995164-picsay.jpg
    1517995164-picsay.jpg
    222.4 KB · Views: 124
Dado33 said:
Priznaj da već špricaš s kopKit sprejom i već si pitao ženu jel vidjela negdje onu kremu.

  Žena mu već riješila kremu sa komšijom  :LOL:
 
EnduroLab said:
Moje skromno misljenje....ljepljene cizme za motocross i rally, klasicne sivane za enduro...od sredine ponude gaernea, sidija, forme, tcx-a i alpinestarsa na vise i neces pogrijesit, ove od 100 do 150e bolje izbjegavat.

Za enduro jako cijenim sidijev nizi profil na prstima ali i sa tcxom pro comp2 i formom dominator comp sam bio jako zadovoljan. Gaerne nisam imao...

Tcx pro comp2-nevierovatna udobnost. Nakon Forme koa je bila odlicna shvatis da moze puuuno bolje. Samo ciena im je paprena ali ako izdrze ka i Forma ja zadovoljan (y)