Enduro/Rallye jakna?

Direktor said:
Da malo dignem temu iz mrtvih...nakon sati i sati poučavanja, študiranja i popijene kave...

da li se nešto promijenilo u zadnjih godinu dana? Ima li nešto revolucionarno? Moj izbor je pao na:


Rukka, Rev'it jakne su ok, ali niti jedna nije spcificirana kao 100% WP. Gdje kod nas ili u Sloveniji nabaviti Spyke?
Ima li netko nešto slično i kakva su iskustva?

ne znam za Rukku, ali Revit je izbacio model Horizon koji bi trebao biti vodonepropusan..a Defender GTX je, prema riječima korisnika i onih likova sa webbikeworld.com isto takav..kažu da su se satima vozili po pljuskovima i da su bili suhi..ne znam, kako stvari stoje, zasada je Revit Defender GTX moj prvi izbor..

ali kako i ja provodim ove zime ono malo slobodnih sati na netu proučavajući jakne, moguće je da dođe do promjene.. :mrgreen:
 
Da, Defender GTX sam i ja proučio...od sve te šume jakni ne vidim onu pravu.
 
Direktor said:
Da, Defender GTX sam i ja proučio...od sve te šume jakni ne vidim onu pravu.

kužim te, poznat mi je taj osjećaj.. :mrgreen:
ali ipak mislim nakon svega pročitanog i prolistanog da bi Defender GTX trebala biti odličan izbor..pošto je jakna već duže na tržištu, ima već dosta komentara od korisnika i ocjenili su je stvarno odlično, tako da..

a što se Spyke jakni tiče, u Moto Pulsu su napisali da je Piaggio Hrvatska uvoznik za tu marku..