Enduro u Lici ...

... Ovo izgleda predobro ... Čovjek odmah dobije volju za endurom ...  (y)
 
a jel bi postojala mogučnost da nas dva-tri potrpamo motore u kombi i sa vama organiziramo kakvu vožnju ze neki vikend polovicom 10mj., zapravo neki vremenski pogodan vikend :misli:
ovo mi se čini zanimljivo a nama dosadila vec naša mala brda :mrgreen:
 
Chile said:
a jel bi postojala mogučnost da nas dva-tri potrpamo motore u kombi i sa vama organiziramo kakvu vožnju ze neki vikend polovicom 10mj., zapravo neki vremenski pogodan vikend :misli:
ovo mi se čini zanimljivo a nama dosadila vec naša mala brda :mrgreen:


bilježimo se (y) :LOL:  ovaj mali stol (y) :LOL: čemu služi ktm :LOL:
 
Chile said:
a jel bi postojala mogučnost da nas dva-tri potrpamo motore u kombi i sa vama organiziramo kakvu vožnju ze neki vikend polovicom 10mj., zapravo neki vremenski pogodan vikend :misli:
ovo mi se čini zanimljivo a nama dosadila vec naša mala brda :mrgreen:
ma normalno da može  poslat cu ti broj mobitela na pp  (y)
 
baRRakaši bili a bogami i dugikle sa foruma  (y) svaka čast pravi muž sa Ktm oklopnim vozilom  :wink:

vožnja je bila extra a gulaššššš mmmmmmm :shock:
 
supertomo said:
baRRakaši bili a bogami i dugikle sa foruma  (y) svaka čast pravi muž sa Ktm oklopnim vozilom  :wink:

vožnja je bila extra a gulaššššš mmmmmmm :shock:

gulaš je bil odličan (y) staza možda malo presoft ali ipak je bitno druženje (y) :LOL: željno vas očekujemo da vas ugostimo  kao što ste vi nas  (y) :LOL:staze se pripremaju bregove ravnamo crno blato od sutra betoniramo  (y)
 
Koji je onaj 2t ktm i ko ga zivo ??  :misli: (y)
 
dugikle said:
gulaš je bil odličan (y) staza možda malo presoft ali ipak je bitno druženje (y) :LOL: željno vas očekujemo da vas ugostimo  kao što ste vi nas  (y) :LOL:staze se pripremaju bregove ravnamo crno blato od sutra betoniramo  (y)
kakvi brkovi takva i staza  :wink:
 
jesi mislio na ovaj dio da je mekan  :D

http://www.youtube.com/watch?v=M2NIm_58NKk
 
supertomo said:
jesi mislio na ovaj dio da je mekan  :D

http://www.youtube.com/watch?v=M2NIm_58NKk
đž


jesi videl kak se vozi po bandi :jesus: :LOL: