Enduro u Lici ...

Fino vam je bilo , svaka čast  (y)

Vidim da je dugi opet svoje bravure izvodio i bio neka vrsta atrakcije , al nama je to već skroz normalno  :wink: :mrgreen:

Još da ste mu dali da popije 2 pive na sredini etape , tek bi onda bil šou  :LOL: :LOL:
 
viktor 1 said:
Dečki svaka čast, volio bih vam se pridružiti na nekoj sličnoj vožnjici !  (y)  :D
Samo još kad bi uspio nabaviti motor za te stvari !  :misli:

odeš u VŽ u dučan na kojem piše Moto Špica. Dobar dan..........dobar dan......ja bi enduro..........izvolite........hvala.......doviđenja........doviđenja.......i ideš s nama na vožnju  (y)
 
Monster F1 said:
Fino vam je bilo , svaka čast  (y)

Vidim da je dugi opet svoje bravure izvodio i bio neka vrsta atrakcije , al nama je to već skroz normalno  :wink: :mrgreen:

Još da ste mu dali da popije 2 pive na sredini etape , tek bi onda bil šou  :LOL: :LOL:

da  :palacdolje:sva sreča da sam imal  litruipol gemišta sa sobom (y) :LOL: čul sam da kron po etapi skoro u svakom potoku ostavi po karton pivi (y) :LOL: to je pravi enduraški duh (y) :LOL:  kod tome u lici samo horor u potocima mislim da ima skala sliku ali mu je  odvratno stavit :palacdolje: :LOL:
 
evo vam pa uživajte............dobro nam došli u Liku

2h3wn0o.jpg
 
skala said:
evo vam pa uživajte............dobro nam došli u Liku

2h3wn0o.jpg

dobro da vuhec nije išel  :palacdolje: :LOL: :LOL:


pol sata prije nego kaj smo se počeli penjat na to brdo neki su si napunili čuturice sva sreča kaj sam imal gemišta u flaši pa si nisam htel pokvarit okus :palacdolje: :LOL:
 
skala said:
odeš u VŽ u dučan na kojem piše Moto Špica. Dobar dan..........dobar dan......ja bi enduro..........izvolite....xxxxxxx....hvala.......doviđenja........doviđenja.......i ideš s nama na vožnju   (y)

Je, skoro je baš tako, fali samo još jedan detaljčić !  :mrgreen:
 
Gledam ovu "lijepu" slikicu, pa gdje vam je meso, već ste ga pojeli, a crijeva bacili u potok !!!! :jesus: :jesus: (y)
 
Može li malo dojmova o ovom dvotaktnome EXC-u (valjda je 200),kakav je u vožnji,održavanje...?
 
MA-Zvone said:
Može li malo dojmova o ovom dvotaktnome EXC-u (valjda je 200),kakav je u vožnji,održavanje...?
200 je  i lagan je ko pero , održavanje đabalesku , odličan motor za početnike i za teške terene ...
mašine bez ikakvih generalki idu do 400 radnih sati ...
 
supertomo said:
200 je  i lagan je ko pero , održavanje đabalesku , odličan motor za početnike i za teške terene ...
mašine bez ikakvih generalki idu do 400 radnih sati ...

uz mali naglasak da ga treba znati voziti ...  :mrgreen:
 
dugikle said:
kad je pokret ujutro :misli: :LOL:

Nema ti supertome više za kompom , oni su već krenuli  :misli: :shock: :LOL:

Svaki pravi enduraš dođe malo ranije i onda lagano snimi situaciju , doduše po noči se baš puno ne vidi , al se barem podloga može pravilno procijeniti  (y)
 
krećemo u 7 iz gračaca tak da oko 10:30 nadjemo klanjec (bar na karti ak ne uživo)  , a nemogu zaspat od straha  :shock:  a teren smo vidili na jubitu  :wink: