Enduro u Lici ...

Makazo,mnogo si neinformiran..  :mrgreen: oli ti dezinformiran..
previše uzimaš srcu što oni istospolni tajičari sa kvarnerske rivijere trkeljaju...
 
payser said:
Makazo,mnogo si neinformiran..  :mrgreen: oli ti dezinformiran..
previše uzimaš srcu što oni istospolni tajičari sa kvarnerske rivijere trkeljaju...

Ah, ah....budi iskren sam sa sobom, ako nije još na njušci, bit će.....drugi tjedan ili onaj iza....  :mrgreen:
 
Nemoj da me ljutite,jer već ozbiljno razmišljam da ga prijavim poreznoj..zapravo već jesam,sad sam se sjetio.
Znači zadržat će se malko duže u garaži.
  Šala na stranu,predobro mi je vozit se s njim.Baš opušteno uživam,nemam grča ko sa 450 i 501,a u vožnji se doima 30 kg lakšim od ovih zvijeri..ja sam oduševljen.Bijah u zabludi glede 2t.
U neke klance i uzbrdice,sa ovima nisam ni razmišljao poć,a sa ovim bez razmišljanja vozim.Zakon.
 
payser said:
Nemoj da me ljutite,jer već ozbiljno razmišljam da ga prijavim poreznoj..zapravo već jesam,sad sam se sjetio.
Znači zadržat će se malko duže u garaži.
  Šala na stranu,predobro mi je vozit se s njim.Baš opušteno uživam,nemam grča ko sa 450 i 501,a u vožnji se doima 30 kg lakšim od ovih zvijeri..ja sam oduševljen.Bijah u zabludi glede 2t.
U neke klance i uzbrdice,sa ovima nisam ni razmišljao poć,a sa ovim bez razmišljanja vozim.Zakon.

:starac: ma ja im to govorim već godinama  :wink:
 
supertomo said:
:starac: ma ja im to govorim već godinama  :wink:

ma cvajer je za pičke i veterinare :LOL: :jesus:samo neznam di ja tu spadam :misli: :mrgreen:
 
supertomo said:
jedino ako si šarka uzeo  :mrgreen:

Pregovor je bio Beta Viki ili Šerko Neven :vecerica:

Na kraju je ipak naš uvoznik Neven dao odličnu ponudu koja se ne odbija (y)

Ali da nije bilo Platužića nebi se dogovorili :palacdolje:

Još sam mlad bum se naučil, ima da mu dušu izvadim :LOL:

 
A baš nedavno uvjeravam ljude da nisi sirovina i da znaš odabrat. I onda ovo...ccc...povodljivac... :jesus: :mrgreen:
 
Ova provokacijica gore je samo losa kopija stila d.k.  :mrgreen:

Dugi, a kaj nije supertomo mogao nenada nagovorit na ponudu kakvu ti zasluzujes ili jednostavno narancasti nije konkurentan motor?
 
dugi! said:
Pregovor je bio Beta Viki ili Šerko Neven :vecerica:

Na kraju je ipak naš uvoznik Neven dao odličnu ponudu koja se ne odbija (y)

Ali da nije bilo Platužića nebi se dogovorili :palacdolje:

Još sam mlad bum se naučil, ima da mu dušu izvadim :LOL:
a vidi ga  :0648:

http://www.enduro21.com/index.php/component/k2/item/2259-first-look-%E2%80%93-beta-300-xtrainer
 
makazica said:
Ova provokacijica gore je samo losa kopija stila d.k.  :mrgreen:

Dugi, a kaj nije supertomo mogao nenada nagovorit na ponudu kakvu ti zasluzujes ili jednostavno narancasti nije konkurentan motor?

Ma ne KTM nikad nije bila opcija :palacdolje:

Beta je mrak ali sa popustom je 61tkn :?

Pričamo o 300rr

Šerko puno povoljniji naravno ne smijem reći cijenu, potpisal sam neki ugovor :palacdolje: :misli:

Ugovor ima 8 strana  :shock:

Znam samo da moram odvozit sve utrke na svijetu :misli:i plasirat se u prva tri :shock: :( :misli:ne znam koja je budala takav ugovor sastavljala :palacdolje: