Enduro u Lici ...

okla said:
Svaka čast svima, bilo je lijepo družiti se a s nekima i voziti (y) (y)

Slijedeća vožnja je za tri tjedna u Klanjcu.....nadam se da bu konačno malo pravog blata :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

kaj se sprema za tri tjedna :misli: :LOL: jel se vidimo kod krmpe ovaj vikend :misli: :LOL: :LOL: marek se javil maloprije veli da je spreman za tri tjedna da nastupi u klanjcu kao tehnička podrska  (y) i da ti bude sve brege poravnal :LOL: :LOL:
 
okla said:
Svaka čast svima, bilo je lijepo družiti se a s nekima i voziti (y) (y)

Slijedeća vožnja je za tri tjedna u Klanjcu.....nadam se da bu konačno malo pravog blata :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Dečki moji, ako ovo vama nije blato onda teško da bumo se vozili zajedno !  :misli:  :mrgreen:
Na onim vožnjama po Maloj Mlaki (tamo bi bolje prošli s čamcem ili nekakvom amfibiom) ni nema ništa drugo !  :misli:  :mrgreen:
A baš sam vas htio pitati vozite li se kada po zemlji, barem koliko toliko suhoj !  :misli:  Znam da je u šumi, ispod lišća uvijek vlažno (i u sred ljeta), ali barem nije ovako "sluzavo" !  :mrgreen:
Mariolino, ako se ikada priključimo ovim našim endurašima, morati ćemo jaaaaako puno trenirati, da bi ih i pogledom mogli pratiti.  :mrgreen:  Mene ipak zanima malkice suhlji enduro !  :mrgreen:
 
ma nije to ništa, sjedneš na motor i za 150-200 radnih sati možeš nas već pratit, istina ne u prvoj ekipi, ali........  (y)




tu imaš par filmića.....malo poprati temu na više stranica, ima par snimaka i iz blata........

http://www.barrakaracing.com/forum/viewtopic.php?t=2250&start=30
 
skala said:
ma nije to ništa, sjedneš na motor i za 150-200 radnih sati možeš nas već pratit, istina ne u prvoj ekipi, ali........  (y)

vidim obavjest za bjelovar kad je polazak :misli: :mrgreen:
 
dugikle said:
vidim obavjest za bjelovar kad je polazak :misli: :mrgreen:

sutra je prvi trening, ako za to pitaš  :mrgreen:
 
skala said:
sutra je prvi trening, ako za to pitaš  :mrgreen:

ma netreba nama trening to odvezemo iz zajebancije  :LOL:bitno je da dojdemo na klopu i cugu valjda bu krmpa dosta pribavil :LOL: :LOL: moram ktmca složit do vikenda kiler mi je procuril  :palacdolje::LOL:
 
skala said:
sutra je prvi trening, ako za to pitaš  :mrgreen:
neumoran si ak tako nastaviš morat ćeš kupit jošjednog Ktm-ca (jedan za tjedni trening a jedan za vikend)  :wink:
 
okla said:
Svaka čast svima, bilo je lijepo družiti se a s nekima i voziti (y) (y)

Slijedeća vožnja je za tri tjedna u Klanjcu.....nadam se da bu konačno malo pravog blata :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
(y) počinjemo štediti za putne troškove al ovaj puta i nova prednja guma  :D
 
supertomo said:
neumoran si ak tako nastaviš morat ćeš kupit jošjednog Ktm-ca (jedan za tjedni trening a jedan za vikend)  :wink:

Marekov motor je kod mene  :mrgreen:
 
Dugi jebote , pa postal si gori lešinar od foggya , on kupi rakete tek kad umru , tvoj je još živ .... :jesus: :jesus: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:
 
dugi tebi treba jača kubikaža 530 ccm ak ne i 570  bi za takvog muža bilo taman  (y)
 
stojednaseljačina said:
Dugi jebote , pa postal si gori lešinar od foggya , on kupi rakete tek kad umru , tvoj je još živ .... :jesus: :jesus: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:


nije baš tak kak si si ti zamislil  :palacdolje: :jesus:nemam ja takve  sposobnosti ko ti i foggy  :palacdolje:  :jesus:
 
supertomo said:
dugi tebi treba jača kubikaža 530 ccm ak ne i 570  bi za takvog muža bilo taman  (y)

to su prave reči (y)


jel ste roknuli vino jel boli glava :misli: :LOL: :LOL:
 
dugikle said:
nije baš tak kak si si ti zamislil  :palacdolje: :jesus:nemam ja takve  sposobnosti ko ti i foggy  :palacdolje:  :jesus:

Ne seri , Drko je drukal da si dal prvi ponudu i za husu koji si čoveku uvalil da se strga  :jesus: :jesus: :jesus: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:
 
stojednaseljačina said:
Ne seri , Drko je drukal da si dal prvi ponudu i za husu koji si čoveku uvalil da se strga  :jesus: :jesus: :jesus: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:

:jesus: :jesus: :jesus: :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:
 
dugikle said:
to su prave reči (y)


jel ste roknuli vino jel boli glava :misli: :LOL: :LOL:

ma vino je šou roknili smo ga sam tako  (y)
morat ćeš češče dolaziti kod nas  :piva:
 
skala said:
...
tu imaš par filmića.....malo poprati temu na više stranica, ima par snimaka i iz blata........

http://www.barrakaracing.com/forum/viewtopic.php?t=2250&start=30

Ova Mlaka je stvarno užas !  :shock:
Uglavnom svi filmići su uglavnom po blatu !  :misli:  Ili čak nije ni blato, već jezero !  :?
Ponavljam pitanje; vozite li se ikad po suhom ?  :misli:  Ili bar pretežno suhom ?  :misli:
 
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: samo u 7 i 8 mjesecu dok su svi na moru tako da nam ne otkriju ove suhe staze :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: