Enduro u Lici ...

Pogledao oba filmića više puta !  (y)  :hura:
Dečki mogu vam reći, dobro vi to prašite !  (y)  Dobro nije baš da prašite (nema prašine  :mrgreen:), ali vožnja ovakvim terenima nije nimalo laka !  (y)  Iako spadam u "mlađu" generaciju  :mrgreen:, volio bih vam se pridružiti na ovakvim vožnjicama !  :D  No, ima tu još puno prepreka koje bih morao preskočiti !  :misli:
 
viktor 1 said:
Pogledao oba filmića više puta !  (y)  :hura:
Dečki mogu vam reći, dobro vi to prašite !  (y)  Dobro nije baš da prašite (nema prašine  :mrgreen:), ali vožnja ovakvim terenima nije nimalo laka !  (y)  Iako spadam u "mlađu" generaciju  :mrgreen:, volio bih vam se pridružiti na ovakvim vožnjicama !  :D  No, ima tu još puno prepreka koje bih morao preskočiti !  :misli:
upijaš viktore , upijaš
come to the dark side   :sismis:        
 
markookram said:
upijaš viktore , upijaš
come to the dark side   :sismis:        

Već sam bio na toj strani !  (y)
Istina, jako davno, ali želio bih si jedan takav come back !  :hura:
 
:bananarace: :bananarace: :bananarace:mad:dungli daj pogledaj jos malo ovaj filmic od 4.10 do 4,35 sec pa probaj prepoznat ovoga  :cigle: :cigle: :cigle:


http://www.youtube.com/watch?v=JVyNwox4BD4


btw........to je cijena kamermana  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
brzi1 said:
:bananarace: :bananarace: :bananarace:mad:dungli daj pogledaj jos malo ovaj filmic od 4.10 do 4,35 sec pa probaj prepoznat ovoga  :cigle: :cigle: :cigle:


http://www.youtube.com/watch?v=JVyNwox4BD4


btw........to je cijena kamermana  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

neki luđak koji je kral chali motor i umjesto da ode niz breg on folgass na breg :palacdolje: :palacdolje: :LOL: :jesus: :jesus: jadni chalac poslje toga više nije mogel normalno sedit :? sigurno je zaboravil  reč da ima vazelin u lijevom džepu :LOL: :LOL: :LOL:
 
markookram said:
majko mila koja brutala
koji me vrag uopce teral tam sa orionom  :misli: :misli:
i obilazni putove su mi bili totalno hard  :mrgreen:
jedva sam ocistio motor , prvo sam ga štapom cistio 45 min i skinuo preko 10 kg blata , onda sam sa šlaufom ispiral 30 min , onda je tek išao minivaš od daljnih 30 min ... nikad ga nisam ovako zablatil  :shock:  ... još koji klanjac i svo blato bum doma dovezo i više nece biti brda  :LOL:   :chainsaw:

evo mali filmić http://www.youtube.com/watch?v=IciAlOO16Yo

i nadam se da je marek ok , odnosno zelim mu brz oporovak .
breg je,lisce je ali blata bas i ne vidim  :misli:
 
brzi1 said:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: evoga konacno i ja gotov molim komentare dat a ja sad idem na rucak  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

http://www.youtube.com/watch?v=JVyNwox4BD4
e ovo je mrak,svaka vam cast,vidim bilo je dobrodobar filmic i odlicna podloga  (y)
 
dugikle said:
neki luđak koji je kral chali motor i umjesto da ode niz breg on folgass na breg :palacdolje: :palacdolje: :LOL: :jesus: :jesus: jadni chalac poslje toga više nije mogel normalno sedit :? sigurno je zaboravil  reč da ima vazelin u lijevom džepu :LOL: :LOL: :LOL:


:jesus: :jesus: :jesus: ma pusti calca ......vec me danas tri put zval .......hvali husa , pita jel bi jos kaj trebalo radit , prezadovoljan je .......cak se i sam ponudil da on ima doma jos cijelu kilu vazelina da ja nista ne brinem cak je i kod zubara bio i kaze da je sve plombe dal pobrusit tak dok mi pljuga da me ne reze :jesus: :jesus: :jesus:
 
Lijepi filmići ! (y)
Sada jedva čekam da "uposjedujem" :mrgreen: jedan takav motor, pa da krenem vašim putevima ! Nekako mi je Grobnik postao preskup i predalek, a jako me privlače iskušenja takve vrste !!!
Markookram, zar je Orion stvarno tako dobar motor, kada može uzgurati uz ove brijegove :mrgreen: ? :misli: (y)
 
brzi1 said:
:jesus: :jesus: :jesus: ma pusti calca ......vec me danas tri put zval .......hvali husa , pita jel bi jos kaj trebalo radit , prezadovoljan je .......cak se i sam ponudil da on ima doma jos cijelu kilu vazelina da ja nista ne brinem cak je i kod zubara bio i kaze da je sve plombe dal pobrusit tak dok mi pljuga da me ne reze :jesus: :jesus: :jesus:

:LOL: :LOL: :LOL: samo pazi da te ne počne po leđima grebat s noktima :LOL: :LOL: :LOL:
 
dugikle said:
vrati to hp-peom nazad u klanjec :LOL: :LOL:
:lolcry:


a koja je adresa ?
Klanjec bb ?  :misli:


ne vracam to i tocka . cul sam da je sad popularno po dvoristu se voziti , pa si stoga mislim s vremenom jedno brdo doma napraviti , tu bum treniral .  :mrgreen:
 
MARIOLINO said:
Lijepi filmići ! (y)
Sada jedva čekam da "uposjedujem" :mrgreen: jedan takav motor, pa da krenem vašim putevima ! Nekako mi je Grobnik postao preskup i predalek, a jako me privlače iskušenja takve vrste !!!
Markookram, zar je Orion stvarno tako dobar motor, kada može uzgurati uz ove brijegove :mrgreen: ? :misli: (y)
go mario go  :mrgreen:

naravno da nije , orion je za po ravnom uglavnom  :mrgreen:
a vlasniku sluzi da dođe okolnim putem do brda i snima...  

da snima klanjec koji dijeli muškarce od dječaka   :mrgreen:
 
markookram said:
:lolcry:


a koja je adresa ?
Klanjec bb ?   :misli:


ne vracam to i tocka . cul sam da je sad popularno po dvoristu se voziti , pa si stoga mislim s vremenom jedno brdo doma napraviti , tu bum treniral .   :mrgreen:

znači da dofuram i ja svoje blato kod tebe u dvorišće :misli: :LOL: napravimo brdo u smjeru bertije (y) :LOL:
 
dugikle said:
znači da dofuram i ja svoje blato kod tebe u dvorišće :misli: :LOL: napravimo brdo u smjeru bertije (y) :LOL:
kaj ti imas blata na motoru ?  :shock:  ja bi se kladio da tebi svo blato spada s motora u padovima  :LOL:
 
Svaka čast svima, bilo je lijepo družiti se a s nekima i voziti (y) (y)

Slijedeća vožnja je za tri tjedna u Klanjcu.....nadam se da bu konačno malo pravog blata :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: