ENDURO utrka lika PH i AA

supertomo

New member
Vidim da se mlati prazna slama oko nekog gospića ovo ono pa da nebudete dezimformirani ...

dakle MK AZALEA Zadar je organizator utrke koja će se održati za 1 maj u mjestu Srb odnosno u okolici obližnjeg sela Kunovca kumpirovačkog  :wink:
na tom području se mi (supertomo ,gasgas ,lovre ,gasgas2) već neko vrijeme vozimo(možete to pratiti u jednodnevnim vožnjama ovdje na forumu)  i  vrijeme je da se i mi okušamo sa najboljim endurašima i vidimo ko je za penziju a ko za old bojse    

Roman(predsjednik kluba) i Ja već neko vrijeme raspravljamo oko organizacije utrke iako to sigurno nosi  gubitak novaca i probleme sa lovcima koji nam u biti i ne trebaju ... ali ipak smo kroz razgovor sa općinom se odlučili organizirat utrku .

Prijavili smo alpe adrija i ph nadam se da će tako i biti . Općina Gračac takodjer je obećala podršku , a nadm se da ni HMS neće zakazati jer i od njih očekujem da nam izađu u susret sa nekim stvarima a ne da počmu izmiljat neka nova pravila jer bi im trebalo biti u interesu da sve ide ko po loju kako bi se od ovoga napravila tradicija .
Da ne bi sad počela neka saga oko toga ko će kako i što trenutno nije ni bitno , bitno je da je MK AZALEA Zadar organizator i da mi (čitaj supertomo , Lovre ,Gasgas , gasgas2 uključujući i našeg milog Predsjednika barba Romana ) nemamo baš iskustva u samoj organizaciji , a isto tako nemamo ni svoje sudce , ali zato pripremamo trasu kakvu još PH nije vidjelo i siguran sam da će s tim dijelom svi biti prezadovoljni . Takodjer i brzinci sigurno neće podbaciti pogotovo onaj u pješčari   ...
Nadamo se i težimo tome da utrka postane tradicija i da nam iz godine u godinu dolazi što više (zadovoljnih) vozača .

ako imate nekih dodatnih pitanja slobodno pitajte (ovo se odnosi na sve )
 
supertomo said:
ako imate nekih dodatnih pitanja slobodno pitajte (ovo se odnosi na sve )

Ja zbilja prije nisam pratio ta enduro druzenja, a odnedavno redovno, no zanima me je li i prije bila kakva trka :misli:
 
.:Lovre:. said:
u lici kod nas nije nikad bila utrka

Uf, bude napeto onda :? Naime kad je bila trka u Bjelovaru, kad sam dosao, nas par. Da nije bilo 101 koji je rekao idemo, te Skale ne bi se ni isao voziti :?

supertomo said:
extreem tem je obavezan  doći  (y)

Vjerujem da DA :wink:
 
supertomo said:
Vidim da se mlati prazna slama oko nekog gospića ovo ono pa da nebudete dezimformirani ...

dakle MK AZALEA Zadar je organizator utrke koja će se održati za 1 maj u mjestu Srb odnosno u okolici obližnjeg sela Kunovca kumpirovačkog  :wink:
na tom području se mi (supertomo ,gasgas ,lovre ,gasgas2) već neko vrijeme vozimo(možete to pratiti u jednodnevnim vožnjama ovdje na forumu)  i  vrijeme je da se i mi okušamo sa najboljim endurašima i vidimo ko je za penziju a ko za old bojse    

Roman(predsjednik kluba) i Ja već neko vrijeme raspravljamo oko organizacije utrke iako to sigurno nosi  gubitak novaca i probleme sa lovcima koji nam u biti i ne trebaju ... ali ipak smo kroz razgovor sa općinom se odlučili organizirat utrku .

Prijavili smo alpe adrija i ph nadam se da će tako i biti . Općina Gračac takodjer je obećala podršku , a nadm se da ni HMS neće zakazati jer i od njih očekujem da nam izađu u susret sa nekim stvarima a ne da počmu izmiljat neka nova pravila jer bi im trebalo biti u interesu da sve ide ko po loju kako bi se od ovoga napravila tradicija .
Da ne bi sad počela neka saga oko toga ko će kako i što trenutno nije ni bitno , bitno je da je MK AZALEA Zadar organizator i da mi (čitaj supertomo , Lovre ,Gasgas , gasgas2 uključujući i našeg milog Predsjednika barba Romana ) nemamo baš iskustva u samoj organizaciji , a isto tako nemamo ni svoje sudce , ali zato pripremamo trasu kakvu još PH nije vidjelo i siguran sam da će s tim dijelom svi biti prezadovoljni . Takodjer i brzinci sigurno neće podbaciti pogotovo onaj u pješčari   ...
Nadamo se i težimo tome da utrka postane tradicija i da nam iz godine u godinu dolazi što više (zadovoljnih) vozača .

ako imate nekih dodatnih pitanja slobodno pitajte (ovo se odnosi na sve )

Svaka čast na entuzijazmu ali zašto to uopće prijavljivat kao službenu....možda neku pozivnu/internu/privatnu.....

Ionako će biti gubitaka na kraju....ili se varam.... :misli:
 
alpe adria je bitna stavka ...bar za nas koji imamo na piku onog Milera  :wink:
 
supertomo said:
ako imate nekih dodatnih pitanja slobodno pitajte (ovo se odnosi na sve )

prvo cestitke na volji  (y)
a sad i pitanje: moze li nastupiti osoba koja nije clan nekog kluba? mora li motor biti registriran?
 
lb said:
prvo cestitke na volji  (y)
a sad i pitanje: moze li nastupiti osoba koja nije clan nekog kluba? mora li motor biti registriran?
u biti ne ...ali ...
na svakoj utrci se napravi nekakav kup baš za takve vozače (početnike i vlasnike mx motora) a kod nas će dodatno to biti olakšano jer se neće voziti po nikakovim prometnicama ...tako da vjerovatno će se moći
naravno uz osiguranje vozača i ispunjavanje obrazca da se voziš na vlastitu odgovonost ...(bar ja tako mislim)
ali takve detalje ću sve iznesti za kratko vrijeme kad se budem još posavjetovao sa odgovornima za enduro u HMS.

 
supertomo said:
u biti ne ...ali ...
na svakoj utrci se napravi nekakav kup baš za takve vozače (početnike i vlasnike mx motora) a kod nas će dodatno to biti olakšano jer se neće voziti po nikakovim prometnicama ...tako da vjerovatno će se moći
naravno uz osiguranje vozača i ispunjavanje obrazca da se voziš na vlastitu odgovonost ...(bar ja tako mislim)
ali takve detalje ću sve iznesti za kratko vrijeme kad se budem još posavjetovao sa odgovornima za enduro u HMS.

E gotovo je, a tako je dobro pocelo :mrgreen:
 
Svaka vam čast, prvenstveno na volji da organizirate nešto službeno, u današnje vrijeme ! (y)
Voziti utrku 99% neću, ali ću doći kao gledatelj i to 99% ! :mrgreen:
A kako vi to temeljito pripremate, to će svakako biti enduro spektakl ! (y)
.......e da, umalo zaboravih, kada će biti onaj video sa staze/poligona ? (Lovre je obećao :mrgreen:)
 
supertomo said:
ma onaj Werner Muler il tak nekako se zove taj navodno razvaljiva ...gledao sam ga davno u mlaki pravo je dobar  (y)

ma papak........došao u Klanjec i odustao na prvom bregu  :LOL:
 
kakasaki said:
Taj papak na našu žalost namaze sve vozače pH samo tak.....

da bi nekog namazao, mora voziti utrku...........a on je odustao......pičkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa   :mrgreen:
 
Na zadnjoj utrci u Mlaki smo imali skoro ista vremena na etapi samo me stigo na brzincima. :mrgreen: A ako je fakat odustao u Klanjcu onda i tamo imam skoro krug više od njega. :jesus: :LOL:
 
Sip said:
E gotovo je, a tako je dobro pocelo :mrgreen:
ma ne beri brigu cijela ruta ne prelazi preko niti jednog puta osim jedne makadamske ceste kojom se ionako niko ne koristi i u pregovorima smo sa policijom da je zatvorimo za taj vikend 
 
supertomo said:
ma stavit ćemo mu mi soli na rep  :wink: :wink: :wink:

Ako ne soli na rep, onda šećera u rez........ !!!! :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: (ovo samo u slučaju da čovjek ne voli baš slano :mrgreen:)