ENDURO utrka lika PH i AA

ne, nego je pola sata prije starta počeo pljusak kao na sudnji dan.......i nije stao do navečer  :LOL:

al smo bili mokri  :x
 
kakasaki said:
A ti si se kao uspio popeti???  :LOL: po stazi  :LOL:

Uvjeti su bili isti za sve, Skala je osvojio drugo mjesto. To se tebi ziher nikad nije dogodilo. :LOL:
 
lone-wolf said:
Domaći su dolazili beli ko snijeg na cilj utrke  :mrgreen: :mrgreen:

Ove godine su Mlaka i Klanjec bili katastrofalni po pitanju uvjeta ali se ne sjećam se da sam ikog od vas vidio na startu. Znači, prvo na crtu pa onda mogu komentari. :jesus: :mrgreen:
 
mate said:
Ove godine su Mlaka i Klanjec bili katastrofalni po pitanju uvjeta ali se ne sjećam se da sam ikog od vas vidio na startu. Znači, prvo na crtu pa onda mogu komentari. :jesus: :mrgreen:
:censored: :censored: :censored: :censored: :censored: :censored:  (y) (y) (y)
 
Možda zato što to nije službena utrka. Osobno, nisam trkač i vozim samo ono što mi se vozi: Klanjec, Mlaku, eventualno Buzet i Bjelovar.
 
supermotomen said:
Ja sam svake godine u Labinu na CC pa kak nema nikad ni jednog od takvih pravih hrvatskih vozača, ja nisam mogel ni 1km u klanjcu pa sam odustati moral preteška mi je staza  :misli:
zato ove godine dolaziš prvo na visinske pripreme  :wink: a i staza neće biti teška  8)
 
Ja dolazim samo gledati, ali vidim ja po slikama da će mi i za to trebati posebna alpinistička oprema ! :mrgreen:
 
mate said:
Uvjeti su bili isti za sve, Skala je osvojio drugo mjesto. To se tebi ziher nikad nije dogodilo. :LOL:

Poznato je da hrvatski narod boli tuđi uspjeh a vlastito ne znanje, ali šta češ  :jesus:
Stara poslovica kaže "svaki bedak ima svoje veselje" pa tak i Vi svoje gospon Mato, pa zašto da vam ga ja onda kvarim činjenicama (čitaj rezultatima) zato samo uživajte!!!  (y)
 
Sip said:
Uuuu braco moja mila, ajde mi reci da tu ne idete :mrgreen:

Ne idu oni tuda, oni to prođu pješke, pa kad mi dođemo, kao slučajno postave pitanje : a jel bi se moglo ovdje gore???
tako je nastalo i Pastranino brdo.  :LOL:
 
skala said:
Ne idu oni tuda, oni to prođu pješke, pa kad mi dođemo, kao slučajno postave pitanje : a jel bi se moglo ovdje gore???
tako je nastalo i Pastranino brdo.  :LOL:

Pa dobro daj da vidim filmice sa tog Pastraninog brdasca 8) 8) 8) 8)
 
Sip said:
Pa dobro daj da vidim filmice sa tog Pastraninog brdasca 8) 8) 8) 8)

pa vidio si, to je ono kada Dugi okreče Adventure preko glave  :LOL:
 
skala said:
pa vidio si, to je ono kada Dugi okreče Adventure preko glave  :LOL:

Dobro to i nije problem za dugog on tako svakog  :mrgreen:

Daj nekog normalnog vozaca :mrgreen:
 
http://www.youtube.com/watch?v=M2NIm_58NKk&feature=related

:mrgreen: