ENDURO utrka lika PH i AA

ovoj SuperTomo se pozahvaljivo svima, samo svojim negdašnjim sumještanima nije, a bilo ih ( nas ) je 9 u organizaciji  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:  :jesus:
debelom će rogovi narasti  8) :D
 
DaRRth Vader said:
ovoj SuperTomo se pozahvaljivo svima, samo svojim negdašnjim sumještanima nije, a bilo ih ( nas ) je 9 u organizaciji  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:  :jesus:
debelom će rogovi narasti  8) :D
Evo tebi ću ja zahvalit!  :) :) :)
 
DaRRth Vader said:
ovoj SuperTomo se pozahvaljivo svima, samo svojim negdašnjim sumještanima nije, a bilo ih ( nas ) je 9 u organizaciji  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:  :jesus:
debelom će rogovi narasti  8) :D
pa vama sam se zahvalio na mobitel šta vam nije dečo reko  :shock: :shock: :shock:

kaže lovac di ste spavali da jedete ko da je 20 ljudi bilo  :wink:
 
aploudali smo 3 albuma na ovom linku pa si bacite oko ima i dosta slika padova  :wink:

http://www.facebook.com/home.php#!/pages/Croatia-Enduro-Lika/105072449565527?sk=photos
 
supertomo said:
pa vama sam se zahvalio na mobitel šta vam nije dečo reko   :shock: :shock: :shock:

kaže lovac di ste spavali da jedete ko da je 20 ljudi bilo   :wink:
znaš njega, u se, na se i za se  :LOL: :LOL: :LOL:

od toga LoneWolf vrijedi za 15-toricu  :wink: :mrgreen:
 
to bi bile slike od subote  (y)
kasnije nabacim od nedelje kad me prodju trnci u rukama od klikanja  :wink:
 
DaRRth Vader said:
znaš njega, u se, na se i za se  :LOL: :LOL: :LOL:

od toga LoneWolf vrijedi za 15-toricu  :wink: :mrgreen:
ako je tako onda posebne zahvale ekipi iz požege  (y) (y) (y) koji su odradili odlično vodjenje utrke bez obzira na vrijeme  :wink:
sad još samo trebate doći na vožnju po kiši da vidite koji horror su prošli ovi što su vozili  :hehehe: :hehehe: :hehehe: