Enguro 2015 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

PUNO HVALA. bilo super. Cevaapi VRH!!  (y)



(Powered by frubar.net)

na putu kući... riješili!
 
Meni je bilo ZAKON ove godine, ne znam šta bi prvo izdvojio - lokaciju, domaćine, hranu, vožnju, krajolike....
Ekipa iz Banja Luke je ove godine stvarno briljirala u organizaciji. HVALA VAM na svemu!!!

Tko nije bio, može se ugristi za leđa od muke  :mrgreen:

Smještaj u Balkisu:













The ZVIJER, provozao sam superenduro (Hvala Miromax) i oduševio se motorom  (y)









Odmaranje nakon kaljužanja i gurtnanja motora









Nešto kasnije ovaj dio mi je bio predobar, zato sam i prošao dva puta. Mislim da je Majstor_kvariša snimio drugi prolazak  (y)




Livada je bila čista 10-tka, uzbrdica a sve ravo bez kolotraga. U jednom trenutku sam vidio samo "horizont", zelena livada i plavo nebo...ludnica. Nakon uspona sam kao malo dijete vozio po toj livadi i ponovo se spustio dolje. U međuvremeno netko na klru? ide uzbrdo i gleda kako ja idem nizbrdo. I onda ponovo uspon, grč u desnoj ruci na najjače i luđačko držanje guvernala.
Katom se ritao (na SM ovjesu) kao bik na rodeu  :mrgreen: ali sam guštao...to novac ne može kupiti  :0648:






















Nakon odmora i naslikavanja smo krenuli kao rakova djeca, dio ekipe nije mogao naći put pa smo lutali. Meni je ostala hard ruta u mobitelu pa smo nakon par pogrešnih skretanja našli pravi put. Ja sam uspio proći kamenjarsku uzbrdicu i otišao vidjeti gdje izlazi, a kad sam se vratio ekipi je bio R'n'R.
Još jednom isprike što nisam prebacio rutu a bilo je teškaša. Da nije bilo OrMara dio teških motora bi još bio tamo  :mrgreen:
Nakon uspona



Na kraju jelo, intervju, naslikavanje LOW RIDERA  :LOL: itd. Meso s grahom je bilo zakon  :naklon:















Ovo kupujem za jedno 5 godina  :LOL:



Ivan garantirano promišlja o kvaliteti yamahe i što mu je trebalo da kupi enduro motor  :LOL:








Low rider  :mrgreen:


 
ajmo malo fotkica....

Enguro_2_8.jpg

Enguro_2_1.jpg

Enguro_2_2.jpg

Enguro_2_3.jpg

Enguro_2_4.jpg

Enguro_2_5.jpg

Enguro_2_6.jpg

Enguro_2_7.jpg
 
Evo i mene, moj prvi Enguro i nadam se ne zadnji!
Kaj da velim osim...da Oskare bio si u pravu, ovo neću nikada zaboraviti! Bilo je savršeno! Hvala tebi i dečkima jer ste se stvarno potrudili i potvrdili kao savršeni domaćini u svemu!  i šlag na početku...torta! Ma super ste!
Hvala Dado33 kaj me trpiš i vodiš i pokazao da i ja mogu tamo tamo daleko... Definitivno najbolji roćkas dosad, naravno i bend je bio čista petica!
EJZ  :021: :021:
 
Hvala prijateljima iz medija koji su nas ispratili.

http://pressrs.ba/info/foto-enguro-2-adrenalinska-voznja-na-kozari-13-07-2015
 
mare32 said:
Evo i mene, moj prvi Enguro i nadam se ne zadnji!
Kaj da velim osim...da Oskare bio si u pravu, ovo neću nikada zaboraviti! Bilo je savršeno! Hvala tebi i dečkima jer ste se stvarno potrudili i potvrdili kao savršeni domaćini u svemu!  i šlag na početku...torta! Ma super ste!
Hvala Dado33 kaj me trpiš i vodiš i pokazao da i ja mogu tamo tamo daleko... Definitivno najbolji roćkas dosad, naravno i bend je bio čista petica!
EJZ  :021: :021:

DSC0112.jpg
    (y)
 
Ocito sve za deset et jedino mi nije jasno , koliko narandzastih a ni jedan nije crko, bar ne jos javno. :mrgreen: :mrgreen:
 
boyze said:
Ocito sve za deset et jedino mi nije jasno , koliko narandzastih a ni jedan nije crko, bar ne jos javno. :mrgreen: :mrgreen:

Nije mi drago, ali koliko mi je poznato, pokvarile su se dvije Yamahe.
Bilo je vrhunski! Bojim se da takvu mobilizaciju profesionalaca, znanaca i prijatelja mi u Hr ne možemo postići.
Vožnja krasna, hrana odlična, grah čisti vrh. Recite kuharu da se pusti elektronike i primi ugostiteljstva.
Nas četvero smo u produljenom điru, dodat ću koju fotku kad se vratimo.
Hvala cijeloj hobotnici organizatora.  :mrgreen:
 
mare32 said:
Evo i mene, moj prvi Enguro i nadam se ne zadnji!
Kaj da velim osim...da Oskare bio si u pravu, ovo neću nikada zaboraviti! Bilo je savršeno! Hvala tebi i dečkima jer ste se stvarno potrudili i potvrdili kao savršeni domaćini u svemu!  i šlag na početku...torta! Ma super ste!
Hvala Dado33 kaj me trpiš i vodiš i pokazao da i ja mogu tamo tamo daleko... Definitivno najbolji roćkas dosad, naravno i bend je bio čista petica!
EJZ  :021: :021:

Marija samo da te ispravim ja sam ti rekao da ces upamtiti ovaj Enguro.... ☺torta je bila moje maslo heheh
 
Ekipa lijepo Vas je bilo vidjeti sve na okupu i hvala Vam os srca na ovim lijepim rijecima ....Sledece godine ce mo se pobrinuti da bude jos bolje...