Enguro 2015 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

zoxbl said:
Ekipa lijepo Vas je bilo vidjeti sve na okupu i hvala Vam os srca na ovim lijepim rijecima ....Sledece godine ce mo se pobrinuti da bude jos bolje...
Ne pretjerujte. I s puno manje bi bili presretni!  :D
 
E da, ako itko zna ime benda/pjevačice od petka...
 
Već sam rekao da bi endurašu trebao biti dovoljan šator i vreća, tako da je smještaj bio iznad svakog očekivanja. Hrana također. Vrijeme je bilo savršeno, priroda je super, i to je sigurno pomoglo da sve ovako lijepo ispadne, ali svaka čast svima onima koji su sudjelovali u organizaciji. Vidi se da je uloženo puno truda i volje.
Hvala svima na dobroj vožnji i dobrom društvu.

Imam samo nekoliko slika, pa stavljam.

Petak. Lutanje na dolasku negdje između Gline i Dvora. Andrej-SF




Subota, poslije doručka:




Kad pokušavaš nešto popraviti, a neko te sa strane podbada. Ovaj put sam ja podbadalo.
Zapravo, nije ništa krepalo. Samo smo malo kleknuli da se pomolimo




Pogled s tornja. Na tornju i oko njega je vjerojatno okinuto najviše slika, al evo i mojih






I još par s vožnje:







 
Savršeno! Ako postoji ocjena do deset, ja dajem jedanajst! Organizacija, društvo, party... Teško če se to bolje napraviti... Puno starih pa i novih prijatelja... Super vikend...

Čak je i meni sve pošlo za rukom. Vožnja je prošla bez pada, Honda je radila ko grom... Jedino mi je žao da nisam uspio slijediti onaj žuti DRZ, iruda, Marka na KLR-u i jednog krosera, jer sam kasnije promašio put... Vjerovatno zbog prašine... hehehe



Da ne zaboravim! Hvala Mare32, Dadi33 i Marku za strpljenje na putu...


 
















































































































































































































(Enguro data&GPS team)
 
Hardtail yamaha je spremna za novi krug po Kozari (za vozaca iste jos nisam siguran  :mrgreen: )





A htio bi i ovdje da pohvalim organizatore, smjestaj, rutu i sve one koji su ucestvoavli u ovoj manifestaciji.  (y)
Trenutno me samo zanima kakvu senzaciju spremaju za sledecu godinu  :misli:

Ja imam nekakvog video materijala ali to ce morati malo da saceka...
 
Evo da se i ja zahvalim organizatorima.
Bilo je super, pa još malo bolje  :mrgreen:
Hvala tetama koje su kuhale odličnu klopu i stričeku koji nas je razveselio vrhunskim grahom.
Hvala i g. Željku na vrhunskom smještaju i gostoprimstvu.
Hvala neimenovanoj slavljenici jer nam je priuštila odličnu muzičku večer.
Trasa softića bila je odlična. Ni prelagana ni preteška. Sudeći po slikama i hardićima nije bilo loše  :mrgreen:
Mi smo se putem kući malo "izgubili" tako da su Žuti, Miromax, Clox i moja malenkost, prije otprilike 2 sata, napokon našli ploču Zagreb.
Nešto slika stavljamo kad se oporavimo  :mrgreen:
 
Pozdrav svima,evo i ja stigao sinoc na Pag malo umoran ali sretan zbog preljepog druzenja.Poslje engura vozio sa Legajuanom do Jajca,on prema Zelenkovcu ja preko Vranice do Prohoškog j. pa za Kr. sutjesku malo obisao roditelje i rodni kraj. Sta vise reci,nista sve je bilo za deset i nezaboravno. Pozdrav za sve engurase,bendurase, i ostale prasinare  :021:
 
Ima nas !

DSC0255.jpg
 
renatoju said:
... ja preko Vranice do Prohoškog j. pa za ...

Postao si legenda, na domu se o tebi raspredaju priče.
U konkurenciji je i neki zbunjeni tip iz Trogira što je sa ženom po magli u 9 navečer prošao tuda.
:mrgreen:
 
Pricao mi je domar o tom tipu ja pomislio sigurno je Picoda, kad sam naisao bili neki biciklisti pa narucili pitu pa zena mu razvija ,pece...gostoljubiv neki covjek...
 
Ja sam zaboravio pohvalit svoju zenu. Moja Mare je prosla cijelu rutu bez da sam joj ista pomogao. I motori su sve izdrzali bez greske. Njen kinez, mislim da je bio jedini na Kozari, i moja starudija. Kolko je moja honda do sad prosla, kad god da rikne, ne mogu joj zamjerit, al crkla je samo zarulja. Naravno, nece negdje doma, nego kad odes malo dalje i to pred vecer odmah u petak  :D
 
Odlučio sam biti malo nekritičan u odabiru fotografija.
Izbacio sam samo one tehnički totalno loše.
Ostalo stavljam, pa tko voli...
Prvi dan:















































(Powered by frubar.net)