er5 i visoki vozač?

Status
Not open for further replies.
bluedreamer said:
Mislim da svoje mišljenje o tome što ja govorim možeš izrazit i na kulturniji način  :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje:
Ono podivlja koje je tebe tako strašno zasmetalo je rečeno sa mog "skuteraškog stajališta", dakle ja sam uživao na tom motoru iznad 7000 okretaja... Ako mi Er5 može pružiti takav užitak, odmah ga kupujem
A ono što te još više zasmetalo je moja konstatacija da taj motor skromno vuče u nižim okretajima, to je moje mišljenje, a čini mi se da nisam jedini koji tako misli jer sam to već pročitao na forumu

Btw, nisam uopće htio na nijedan način ocrnit xj, jer bi ga i sam kupio kad bih imao dobru ponudu...
pozdrav

Šta je nekulturno ako ti kažem da pričaš gluposti???
 
Charlie said:
Šta je nekulturno ako ti kažem da pričaš gluposti???

Pa eto, ja nikad to ne bi rekao nekome koga uopće ne poznajem, čak i da to mislim, ostao bih suzdržan ili rekao da mislim kako nije u pravu itd... ma sve ok.. zaboravi
 
pa er-5 isto skromnije vuče do 600 ali preko 6500 odnosno 7000 ma luuud..da ga vidiš!  :LOL: vuče mali ko pravi..  :LOL: :LOL: :LOL: :mrgreen: :wink: ajde malo da se našalim da niste tako tmurno ozbiljni  (y)
poslje 7000 bolje vuče..i to dosta bolje...ali ga ja ionako vozim do 6000 ili malo preko 6000..štedim bengu kad putujem hehehe  (y)

Slažem se sa čika Dylanom :mrgreen:! "Sasvim sigurno neće izgledati kao kreten jer kretena ne određuje izgled na motoru!" jako dobro rečeno...oni su oko nas.....  :shock: :D :wink:
e nadam se da će mi ovaj čelavac Charlie jednom dat đir na XJ600 da vidim i usporedim vožnju na njemu i na er-5....ima 4 cilindra ali er-5 ima manje konja ali dva cilindra i mnogi mi rekoše tu i tamo bolju ciklistiku bez uvijanja itd.....  :misli: ali meni se jako dopada xj!i mojoj curi.



Bluenešto... u potpunosti te shvaćam za er-5 jednostavno postoje ljudi kojima je retro dizajn u srcu....  (y) a ako nemaš love za neki drugi motorić,zbog čega nebi mogao uzeti onaj koji ti se sviđa i za kojeg imaš financije? kako god izabereš li KLE ili er-5 nećeš pogriješiti..ti agregati jednostavno traju..traju..i traju...i to su mi vi rekli i oni iskusni mehaničari i oni manje ikusni vozači.
sretno sa odabirom,isreno se nadam da ćeš se naći na nekom motoriću  (y)
 
Faber said:
pa er-5 isto skromnije vuče do 600 ali preko 6500 odnosno 7000 ma luuud..da ga vidiš!  :LOL: vuče mali ko pravi..  :LOL: :LOL: :LOL: :mrgreen: :wink: ajde malo da se našalim da niste tako tmurno ozbiljni  (y)
poslje 7000 bolje vuče..i to dosta bolje...ali ga ja ionako vozim do 6000 ili malo preko 6000..štedim bengu kad putujem hehehe  (y)

Slažem se sa čika Dylanom :mrgreen:! "Sasvim sigurno neće izgledati kao kreten jer kretena ne određuje izgled na motoru!" jako dobro rečeno...oni su oko nas.....  :shock: :D :wink:
e nadam se da će mi ovaj čelavac Charlie jednom dat đir na XJ600 da vidim i usporedim vožnju na njemu i na er-5....ima 4 cilindra ali er-5 ima manje konja ali dva cilindra i mnogi mi rekoše tu i tamo bolju ciklistiku bez uvijanja itd.....  :misli: ali meni se jako dopada xj!i mojoj curi.



Bluenešto... u potpunosti te shvaćam za er-5 jednostavno postoje ljudi kojima je retro dizajn u srcu....  (y) a ako nemaš love za neki drugi motorić,zbog čega nebi mogao uzeti onaj koji ti se sviđa i za kojeg imaš financije? kako god izabereš li KLE ili er-5 nećeš pogriješiti..ti agregati jednostavno traju..traju..i traju...i to su mi vi rekli i oni iskusni mehaničari i oni manje ikusni vozači.
sretno sa odabirom,isreno se nadam da ćeš se naći na nekom motoriću  (y)

Bit će mi zadovoljstvo dat ti đir i to samo zbog tvoje duge kose :jesus: :jesus:
Đir možeš dobit već u Omišu na partyu, osim ako i prije ne dođeš bliže Splitu (y)
 
Faber said:
pa er-5 isto skromnije vuče do 600 ali preko 6500 odnosno 7000 ma luuud..da ga vidiš!  :LOL: vuče mali ko pravi..  :LOL: :LOL: :LOL: :mrgreen: :wink: ajde malo da se našalim da niste tako tmurno ozbiljni  (y)
poslje 7000 bolje vuče..i to dosta bolje...ali ga ja ionako vozim do 6000 ili malo preko 6000..štedim bengu kad putujem hehehe  (y)

Slažem se sa čika Dylanom :mrgreen:! "Sasvim sigurno neće izgledati kao kreten jer kretena ne određuje izgled na motoru!" jako dobro rečeno...oni su oko nas.....  :shock: :D :wink:
e nadam se da će mi ovaj čelavac Charlie jednom dat đir na XJ600 da vidim i usporedim vožnju na njemu i na er-5....ima 4 cilindra ali er-5 ima manje konja ali dva cilindra i mnogi mi rekoše tu i tamo bolju ciklistiku bez uvijanja itd.....  :misli: ali meni se jako dopada xj!i mojoj curi.



Bluenešto... u potpunosti te shvaćam za er-5 jednostavno postoje ljudi kojima je retro dizajn u srcu....  (y) a ako nemaš love za neki drugi motorić,zbog čega nebi mogao uzeti onaj koji ti se sviđa i za kojeg imaš financije? kako god izabereš li KLE ili er-5 nećeš pogriješiti..ti agregati jednostavno traju..traju..i traju...i to su mi vi rekli i oni iskusni mehaničari i oni manje ikusni vozači.
sretno sa odabirom,isreno se nadam da ćeš se naći na nekom motoriću  (y)

A kad ga čuješ sa Yoshimurom ...
 
Evo ne mogu, a da ne prokomentiram snagu ER5 :wink: Meni se motor vozi odlicno, prednja vilica nema mogucnost podesavanja, ali puno bolja nego na puno modernijem Hornetu (stari model)
Takodjer slazem se da je puno zivlji od KLE-a i puno vozniji (vozio dugo i jedan i drugi).

E snaga, sjetio se :mrgreen: slazem se sa Faberom, vozi se do 6000 i tu trosi ispod 5 l, a zavidno ide za takav tip motora, preko tog vjetar vise smeta neko neko povecavanje snage :?
Ta snaga je dovoljna da se vozi oko 180 km/h ili da se po zavojima prati (pretice) vecina R-ova (na serijskoj gumi 130, ali tu je presudan jedan konj :mrgreen:)
 
Bolja vilice nego na Hornetu starom? Ček hoćeš reć da se bolje vozi od starog Horneta? :misli:
 
Stršljen said:
Bolja vilice nego na Hornetu starom? Ček hoćeš reć da se bolje vozi od starog Horneta? :misli:

Hornet puno jaci stroj, cvrsci. Sama rama, neuporedivo bolja, ali ta prednja vilica. Kolaps.

ER5 kad ga se stisne cijeli se uvija, ali mi je osjecaj da ima bolju vilicu od Hornetice :? :? (ovjes skoro isti, mislim na princip podesavanja)
 
Status
Not open for further replies.