Erjedan

Ja znam sve o zutoj i meni nije u interesu da se proda jel se zajedno vozimo :).
2 akrapa, ohlins amortizer volana, litech stelajuce nogare, sportski lanac 520 i zadnji laksi zupcanik, reparirani amortizeri odrzavana, svakih 6000km motul 300v. Ravna vozi se u mrtvom podu bez problema.
 
Dragon Racing said:
Ja znam sve o zutoj i meni nije u interesu da se proda jel se zajedno vozimo :).
2 akrapa, ohlins amortizer volana, litech stelajuce nogare, sportski lanac 520 i zadnji laksi zupcanik, reparirani amortizeri odrzavana, svakih 6000km motul 300v. Ravna vozi se u mrtvom podu bez problema.
Znaci,taman za grobnik.  :)
 
Išao gledat žutu... Vizualno ima detalja koje treba sredit... Sat je razbijen i ne pokazuje brzinu, ostalo pokazuje... Jedan auspuh malo udubljen, pošuljano deklo... Kaže kliznuo na desni bok...
Maske ne leže kao ni većina zamjenskih... Boja dosta ispucala i naljepnice su loše...
Inače, sve bitno djeluje održavano...

Prodavač djeluje OK... Jedina zamjerka je što mi lik kaže da ako sam ozbiljan kupac dođem pogledat i kad sam došao motor se nemože isprobat jer on svoj motor neda nikome da ga vozi... :palacdolje:
Tako da sve što se osjeti u vožnji mogu samo vjerovat ili ne vjerovat prodavaču...

Cijena kaže ne ide dole jer je i ovako ispod cijene...

Pored svog smeća koje sam gledao u zadnje vrijeme ovaj je avion(zanemarimo estetiku) i vjerojatno bi ga uzeo ako se uspijemo dogovorit oko cijene i probnog đira...
 
Eni said:
kaže da ako sam ozbiljan kupac dođem pogledat i kad sam došao motor se nemože isprobat jer on svoj motor neda nikome da ga vozi...
koje su to glupe fore, ali valjda se boji da se nebi predomislio :LOL: :LOL: :LOL:
 
MOONSHIELD said:
koje su to glupe fore, ali valjda se boji da se nebi predomislio :LOL: :LOL: :LOL:

Glupe su fore da ti netko razbije motor na probnom djiru, a lipe nema u sebe.

Dam probni djir ako ostavis pare u mene dok se vozis.
 
samo nemoj to zaboraviti napomenuti potencijalnom kupcu prek telefona, da nejde đaba 300-400 km :LOL:
cijelo njuškalo je zadnjih par godina postalo madafaka nastrojeno, svi izigravaju nedodirljive, nema veze dal se prodaju auti ili motori, ljude maltene moraš nagovarati da uopće dođeš gledati njihova vozila, a onda dok dođeš te ružno gledaju ak uopće pomisliš da sjedneš u ili na njihovo presveto vozilo od par tisuća eura, a o probnoj vožnji ni pomisliti :shock:
 
Da nemam spremnu lovu nebi išao ni gledat...
 
Eni said:
Da nemam spremnu lovu nebi išao ni gledat...
Onda si mu mogao pokazati pare,i spremit ih nazad u dzep,i reci "daj probni djir,ako razbijem motor pare su tu,i smatraj motor kupljenim,a ako se motor u voznji pokaze govno,onda ne kupujem" ,i to je to.  U slucaju da ni tada ne zeli dati probni djir,okreni se i trazi dalje,ko ga hebe,njega i njegov motor,uostalom.  :)

Kad je tip kod mene dosao gledati cbr,pitao me dali moze napraviti probni djir,ja sam ga pitao ako ima lovu kod sebe,rekao je da nema,ali da sutra sigurno dolazi po motor s lovom,onda sam mu rekao neka sutra dodje s lovom,i moze probavat motor cijeli dan ako zeli :) 
Tako je na kraju i bilo,tip je dosao,imao je eure,izvozao se malo na motoru,sve mu je odgovaralo,napravili prijepis,i to je to.
 
Pa motor se ide probati sa lovom u džepu.. ne znam šta je tu čudno.. ako padneš lova ostaje prodavaču a ti nosis krš doma...
 
BareJr said:
Pa motor se ide probati sa lovom u džepu.. ne znam šta je tu čudno.. ako padneš lova ostaje prodavaču a ti nosis krš doma...

Znam 4 drukcija primjera.

Skrsen motor, pojeo vuk magare.
 
Ja osobno kad prodajem motor, ako ne znam kupca ne dajem probnu voznju dok ne vidim lovu. Donesi pare provozaj se, ako ti pase nosi, ako ti ne pase uzmi lovu i svi sritni.
Covik ti je spustija 100e mozda nije puno, ali kako je i reka smatra da je cijena vec mala. Ako mozes naci bolju za te novce, uzmes drugu.
I jos jedno pitanje, jel to mozda KINGOV drugi profil?? Ponudit coviku 25000kn ( 3300e ) moze samo netko takav hahaha
(y)
 
Nero said:
Znam 4 drukcija primjera.

Skrsen motor, pojeo vuk magare.

Ako ti se da,daj molim te ukratko opisi,za svaki primjer,sto je ustvari bio razlog da se situacija na kraju tako razvila,tj. zasto prodavaci nisu vidili lovu?
 
Kod sebe sam imao 10000 kuna čisto za slučaj da čovjek neda probni đir bez nekog pokrića...
Ali obzirom da je čovjek rekao da nema probe ako je neću kupit, a prije toga da je cijena takva kakva je nisam vidio smisao da se natežemo...
Popričali smo prijateljski i rastali se prijateljski i rekao sam mu da ću mu dati ponudu kad vidim kako stojim s gotovinom...
25000 kuna nije nikakva sramotna ponuda...
King mi je uzor... ;)
Ali mislim da king za to nebi dao više od 20000 kuna
 
Ali jos jedna stvar,proba bi ustvari trebala biti tocka na i u kopovini motora,tj. pregledas vizualno motor,i svidja ti se,od izgleda do tehnickih detalja,sljedece je upaliti motor i cuti kako masina radi,na hladno i toplo,i ako ti se i dalje svidja,sljedi probna voznja,ali, ako se na toj probnoj voznji pokaze da je motor ok,onda nema vise predomisljanja,tipa "e sada cu jos malo razmisliti i sl." ,jer,ruku na srce,mislim da nitko ne voli da mu se na motoru vozikaju tek tako. 

Eto,to je barem moje misljenje. 
 
Eni said:
Kod sebe sam imao 10000 kuna čisto za slučaj da čovjek neda probni đir bez nekog pokrića...
Ali obzirom da je čovjek rekao da nema probe ako je neću kupit, a prije toga da je cijena takva kakva je nisam vidio smisao da se natežemo...
Popričali smo prijateljski i rastali se prijateljski i rekao sam mu da ću mu dati ponudu kad vidim kako stojim s gotovinom...
25000 kuna nije nikakva sramotna ponuda...
King mi je uzor... ;)
Ali mislim da king za to nebi dao više od 20000 kuna

Bogu hvala, svi sritni i zadovoljni. Nemoj mislit da ja iman nešto loše protiv tebe, al kad je otvorena vec tema oko toga nek se sve zna.
3900€ je zadnja, ako imaš novce i želiš je uzet dođi stavi lovu na stol i probaj ga,jednostavno.  (y)

elektricar86 said:
Ako ti se da,daj molim te ukratko opisi,za svaki primjer,sto je ustvari bio razlog da se situacija na kraju tako razvila,tj. zasto prodavaci nisu vidili lovu?

Mislim prošle godine da je bila prica kad je coviku na probni đir shemi, ukraden z750, u Šibenskom zaleđu je ukraden tako motor, i pred ocima vlasnika žute R1, njegovom prijatelju je na probi razbijena ZX10tka. Bilo je natezanja, jel je ovaj nije tija platit, al eto na kraju je sve ispalo dobro. Ima toga dosta.
 
Znam jednog šta mu je lik doša pogledat E36 M3 za kupit, pa išli u probni đir, "kupac" ga zabuši u autobus i kaže "A jebiga, nemam para".

:mrgreen:

Ima ekipe šta samo zovu po oglasima da bi se posli kurčili kako su vozili to i to (ili samo prošli isprid kafane), zato... pare na sunce, ili moš eventualno sist na njega i činit brum, brum...
:LOL:

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone

 
Shepa said:
Znam jednog šta mu je lik doša pogledat E36 M3 za kupit, pa išli u probni đir, "kupac" ga zabuši u autobus i kaže "A jebiga, nemam para".

:mrgreen:

Ima ekipe šta samo zovu po oglasima da bi se posli kurčili kako su vozili to i to (ili samo prošli isprid kafane), zato... pare na sunce, ili moš eventualno sist na njega i činit brum, brum...
:LOL:

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone

Baš to  (y)