Erjedan

Eni said:
Kod sebe sam imao 10000 kuna čisto za slučaj da čovjek neda probni đir bez nekog pokrića...
Ali obzirom da je čovjek rekao da nema probe ako je neću kupit, a prije toga da je cijena takva kakva je nisam vidio smisao da se natežemo...
Popričali smo prijateljski i rastali se prijateljski i rekao sam mu da ću mu dati ponudu kad vidim kako stojim s gotovinom...
25000 kuna nije nikakva sramotna ponuda...
King mi je uzor... ;)
Ali mislim da king za to nebi dao više od 20000 kuna

prije nego kaj si išao pogledati motor nisi znao kako stojiš sa gotovinom?
Znači išao si se samo provozati na motoru
 
Stradko said:
prije nego kaj si išao pogledati motor nisi znao kako stojiš sa gotovinom?
Znači išao si se samo provozati na motoru

Aj čitaj s razumijevanjem... Nisi zabavan...
 
Ne znaš koji R1 da izabereš i onda ideš bez eura po skupli a nemaš ni za jeftiniji, čovjek ti kaže koliko će ti spustiti a ti opet nudiš iznos koji nemaš, ali u jednom si u pravu ja nisam zabavan ali ti jesi.
 
Ak oces probat motor moras imat kod sebe onoliko koliko pise u oglasu ;)
 
:LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:
Stradko jel tebi dobro?
Zar ovaj forum svakom služi za ispoljavanje osobnih emocionalnih problema?

Naravno da želim proći što jeftinije i naravno da nemam namjeru gurat prodavaču pare pod nos... Trgovina ide tako da on kaže kolko traži, ja kolko nudim i ako nitko neće popustit rastajemo se...

Nemam 16 godina pa da me pali jebavanje ljudi i isprobavanje motora bez lipe u džepu...
Imam posao na kojem sam minimalno 10 sati dnevno tako da mi je to samo gubitak vremena...
Znam s kolko love raspolažem i kad sam izračunao kolko moram uložit u taj motor sam došao do ponude od 25 tisuća...
 
Eni said:
Naravno da želim proći što jeftinije i naravno da nemam namjeru gurat prodavaču pare pod nos... Trgovina ide tako da on kaže kolko traži, ja kolko nudim i ako nitko neće popustit rastajemo se...

Svi mi kad kupujemo zelimo proci jeftinije a kad prodajemo zelimo zaraditi. A niko ne gleda kolko sto realno vrijedi. Al definitvo najgori su oni kaj ne vide motor a vec ti idu spustat cjenu.
 
Elder said:
Svi mi kad kupujemo zelimo proci jeftinije a kad prodajemo zelimo zaraditi. A niko ne gleda kolko sto realno vrijedi. Al definitvo najgori su oni kaj ne vide motor a vec ti idu spustat cjenu.
Ako je motor do 100-150 km udaljenosti,onda treba otici viditi motor,pa pricati o cijeni,a ako je na 200 i vise km,onda je ok i preko telefona dogovarati cijenu,pa moraju i prodavac,i kupac otprilike skuziti kakvu cijenu prizeljkuje onaj drugi,da ne radi kupac km bezveze. 
Sta bih ja sad iz Istre,npr. trebao otici u Dubrovnik na cjenkanje i dogovaranje,da se nebi prodavac nedajboze uvrijedio ako mu krenem spustiti cijenu preko telefona  :mrgreen: ,e jbga,nije sve crno bijelo,ima i siva zona.  :)
 
Ma uopće nije potrebno definiranje km udaljenosti i šeme.
Ne znam sta se tko ima uvrediti na ponudu ?

Sta cu dolaziti uopće pa taman presao i 50km ako ja nudim i imam 2,3 a ti ne daš ispod 2,5 ?  :misli:

Netko je već rekao gore , da su prodavatelji u zadnje vrijeme postali fine njuske , nedajBoze da ga uvredis ponudom  :wink: pih .
 
o jebote, znam i ja od mamine prabake ujakovog djeda koji je išao kupovati e139 s M paketom pa se zabio u betonsku ogradu :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: a isto znam i curicu koja je išla u školu 100 metara od kuće pa ju je zgazio traktor :palacdolje: nikad se ništa nezna i nije sigurno u životu, sranja čekaju iza svakog ugla

svi znaju sve i imaju primjere, a nikome se konkretno nije desilo ništa loše, samo se svi prave madafakeri jer su čuli da xy neda motor nikome na probu ak mu neda kaparu u iznosu cijene s njuškala (dakle, duplo više od realne vrijednosti vozila na eu tržištu)+što popijemo i pojedemo

ja sam se naprodavao i nakupovao pa (očito sam imao ogromnu sreću) u tom pogledu nisam imao sranja, imao sam s prijenosima, ali to je drugi par rukava, uvijek se sjelo na piće, popričalo o vozilu i nakon toga ide proba od kilometar-dva čisto da vidim ja/on s čim ima posla

zato je i cijelo njuškalo postalo sprdačina jer su cijene otišle u nebo, svi su nepovjerljivi, a ustvari samo zato jer se i sami cigane pa sude po sebi, a roba je 90% groblje, i auti i motori, prodavači su bahati debili koji se uvrijede ako ih samo pitaš o stanju, do cijene obično ni ne dođem jer me ne zanimaju daljnje spike "kako je njihovo najbolje, ali ako očeš novo odeš u dućan i istovariš 25% više love pa dobiješ novo", kao ni trgovanje s idijotima, a da ne govorim da pregled vozila moraš dogovarati par dana jer su uvijek neki poslovni putevi ili posjet rodbini u meksiku, ja sam osobno digao totalno ruke od kupnje vozila na njuški (y)
 
Elder said:
A niko ne gleda kolko sto realno vrijedi. Al definitvo najgori su oni kaj ne vide motor a vec ti idu spustat cjenu.
Taj sam... 8)
Zašto ?
Zato što pogledam slike i šta je lažov nadrobio u oglasu,procjenim koliko je još ulaganje i koliko u konačnici ukupno konkretan model smije koštati u ovom trenutku za keš...nisam ničija budala,ne tražim profit i znam točno koliko koji motor vrijedi jer se jebem s tim motorima zadnjih 25 god    :wink:

I preko telefona sve pristojno liku objasnim i ponudim realnu cifru,te naglasim da ne mislim više spuštati ništa od dogovorenog,ali ako na licu mjesta otkrijem veće sranje,neću ga kupiti UOPĆE i amen... (y)

Jel to sad nije korektno ?    :neznam:
A lik će meni na to;'...momak,jel ti to mene zajebavaš ?! Meni lova ne treba,ne prodajem zbog love,ja imam ovo ono,ja ja ja....'     :LOL: ....čim sam ga spustio na zemlju,puko odmah ko sijalica    :mrgreen:

Dakle,jel se isplati svaki vikend bacati 200-1000kn vozajući se uzduž i popreko rvacke da bi samo zaključio da ih 98% lažu ko psi ?    :jesus:
Tako da...teorija ti danas slabo drži vodu,cifra se dogovara telefonom i nema labavo inače si naebo    :wink:

Dobro MOON i reče,od Njuškala je najbolje odustati...nakotilo se gamadi u pm    :paper:
 
Ma ovi dižu cijene na njušci samo da bi vas drkali :mrgreen:
 
U većini slučajeva lažu oni koji imaju loše, izmučene, razbijane i nikako složene motore i pokušavaju ih uvaliti pod top stanje.
Koliko po vama vrijede ove dvije Yamahe iz naslova 2002 i 2006 i koliko bi vrijedile takve ali da su u top stanju?
 
da se primimo ove konkretne R1, motor je tehnički neispravan i prolazi preglede samo u Špičkovini Gornjoj, a kroz koju godinu kako stvari idu vjerojatno ni tamo, fali far, ako ga nema sigurno nije jeftin i tko će ti uopće prodati samo jedan far, gume su grobnik, fale retrovizori, prednji žmigavci, netko je spominjao i da vilice nisu od 2006 modela, dakle vjerojatno je prošao i bar jedan žešći krš..i nije to vrijeđanje motora, nego činjenice, uopće ne mora značiti da je loš za vožnju, ali ima dosta nedostataka, uostalom svi smo vozili ili vozimo krševe, ali treba biti realan na kraju krajeva

i dok se sve to zbroji i oduzme, enijeva ponuda se meni čini korektnom, i u svakom slučaju nebi trebala vrijeđati prodavatelja, ako misli da motor vrijedi više nek prodaje, ali zna se koji kupac je najbolji, bilo i ostalo, čak i ako dobi više love od 25 tkn, po meni nije vrijedno gubljenja živaca 8)
 
ja bi za 2002. dao možda i više nego za 2006. jer mi je ljepša, ali prošle godine se u vž prodavala stara (ne znam točno koja godina) u top stanju kolko sam vidio, ali s ohohoho km, blizu 100, za neku cifru oko 2000 eura :misli: i stvarno je izgledala dučan, mislim da sam je vidio u ludbregu u subotu, i dalje tako izgleda ako ej to ta - znači, origigi žmigavci, naljepnice, nosač tablice, auspuh (y)

po meni to vrijedi više od 2000 eura, i sigurno više od žute, bez obzira što ima puno km (y)
 
Što sam stariji,mlađe mi je slađe...jbg      :mrgreen:

Ali za nekoga sa skromnijim budžetom,to je bio best buy    (y)
 
http://www.njuskalo.hr/sportski-motori/yamaha-r1-50th-anniversary-oglas-19205304

Ista godina kao ona iz naslova.
 
Stradko said:
http://www.njuskalo.hr/sportski-motori/yamaha-r1-50th-anniversary-oglas-19205304

Ista godina kao ona iz naslova.
Kupljena iz PŽ i sad se prodaje za pun kurac skuplje... 8)

Navali narode... :mrgreen: