Estetska preradica oriđiđi topa

Tomos

New member
Nakon vožnje motora po desnom boku bijah prisiljen od zguljenog orginal bojlera učiniti ovo:
 
da si neki curetak, možda bi i progledao kroz prste (sise), ali pošto nisi :LOL: :LOL: :LOL:

barem pukni u rozo, pa bi ljudi skontali da je zajebancija, ovako će mislit da je 4realz
 
redikul said:
da si neki curetak, možda bi i progledao kroz prste (sise), ali pošto nisi :LOL: :LOL: :LOL:

barem pukni u rozo, pa će ljudi mislit da je zajebancija, ovako će mislit da je real deal

potpisujem, ali siguran sam da bi modni mačak bio oduševljen uratkom.
 
nhf, al ovo ti je loša ideja....  :bojimse:


bolje bi bilo da to skineš i središ plašt da se ne vide ogrebotine...  (y)
 
P.S. kao da je izašao iz radionice profesora Baltazara, sve mislim da će cvijeće iz auspuha početi ispadati.  :LOL:

ali za trud  (y)

 
da nije sve tako crno, s tehničke strane posao izgleda čist ok (y)

a sad, polako si uzmi pivo u ruku, skini to i napravi đir po kvartu sa poderanom spuljom ko pravi muškarac
 
Uložio si ti veliki trud, i rezultat je vidljiv samo jesi siguran da to ide na top? (y)
 
No offence, ali na ovako lipon motoru, ovo je grozzzzota.
Nisi moga zarotirat top, pa da oštećenje bude s unutarnje strane (prema gumi)?
 
Ideja je za 5. ali bi trebalo motiv promijeniti  (y)
 
      ...neko trnje, bodlje, lomovi nekako bi igralo, ali ove vitice i vjenčići vuku na Barbie look. Ali ide to tebi, daj si truda i smisli nešto da zadovoljiš kritičare...
 
OldBoy said:
       ...neko trnje, bodlje, lomovi nekako bi igralo, ali ove vitice i vjenčići vuku na Barbie look. Ali ide to tebi, daj si truda i smisli nešto da zadovoljiš kritičare...

nikada ne treba zadovoljavati kritičare. za sebe se radi, ako se njemu sviđa, to je onda to
 
ili mozda da uradis neki tribal crveni al da nisu ovako debele linije mislim da bi to puno bolje sjelo
 
al kolko ja vidim ti si piturao plašt topa? čemu ovo preko?  :misli:

imam ti ja original top - jeftino  8)
 
Ma..    trkeljajte vi što vas je volja, i ja kao visokoškolovani likovnjak (č:akademski kipar) vidim razno razne govnjarije što ljudi trpaju na motor olfa aftermarket djelove koje samo nepotrebno useru opči dojam motora,šangajske prerade,itd. Daleko od toga, poštujem tuđi rad, znanje,vještinu  i vrijeme, i  ne pada mi napamet po nekom srat ako mu se tako nešto  sviđa. Uostalm neko pametan je davno rekao:" o ukusima se ne raspravlja".

Lijepi pozdrav (y)
 
Tomos said:
Ma..     trkeljajte vi što vas je volja, i ja kao visokoškolovani likovnjak (č:akademski kipar) vidim razno razne govnjarije što ljudi trpaju na motor olfa aftermarket djelove koje samo nepotrebno useru opči dojam motora,šangajske prerade,itd. Daleko od toga, poštujem tuđi rad, znanje,vještinu  i vrijeme, i  ne pada mi napamet po nekom srat ako mu se tako nešto  sviđa. Uostalm neko pametan je davno rekao:" o ukusima se ne raspravlja".

Lijepi pozdrav (y)
pa ne moraš se odmah uvrijediti. Ako ti je stvarno svejedno što tko trkelja, onda nisi ni trebao staviti na forum. Očito se tebi sviđa, pa si se ponadao da će i drugima te se malo pohvaliti. Nije ispali kak ti paše pa si malo ljut...nemoj se sekirat. O ukusima se ne raspravlja. Ja to ne bi nikad stavio, no da ne bude sve tak loše, probaj, prije nego ga skineš, ofarbat u crno, a samo malo rub ostaviti bijeli....onako, samo 5 mm. Izgledati će puno bolje (y)

PS. Zbog ovog boldanog, možda će netko promjeniti ono što je napisao, no mišljenje definitivno neće :wink:
 
Iako se slazem da se o ukusima ne raspravlja ali kad si vec stavio na forum moram komentirat..... katastrofa, ma nemam rijeci za opisati to.... :yikes: :povraca:

Sto se tice tvog ulozenog truda, vremena,.... i kvalitete finalnog proizvoda to uopce nije upitno, svaka cast ali...