Estetska preradica oriđiđi topa

uopće mi nije čudno šta su takvi komentari.. ja te kužim ali kad uzmeš u obzir veličinu tvog umjetničkog djela i veličinu auspuha i motora ispada veliki kič, a pošto si likovnjak mislim da o kiču znaš više od nas ostalih.. (y)
 
Ne slušaj gluposti meni se sviđa i u trendu su takve šare.
ljepe meke linije...
A za ekipu trebaš na motor staviti pola groblja i dvije stripoteke pomješane s smokvinim listom.
 
Jasno mi je kakve sve kontacije idu uz bajkersku kulturu, međutim malo mi je blesavo izigravat nekakvog opasnog mačo frajera i složit neki opasni zajebani motor...tu se ne vidim. I onda ,naprimjer,nakrcat curu i sebe i pasa i kofere, šatore,gaće i najlon vrečice na sve strane pa na put ko cigani. :DNekako mi to neide zajedno. Možda sam preveliki romantičar jer su mi na umu dok sam razrađivao skice bili i oni krasno urešeni konji srednjovjekovnih viteza i sve vrline koje se vežu uz njih. Ne težim agresivnosti i silnoj nabrijanosti već bi volio imat krasnog konja (tj.više desetaka njih) da mene i moju djevu vode u nepoznate daljine!  Počeh pričat gluposti...  pa ako niko nema što za dodat ja bi ovu temu zaključao.

BTW, na ovoj mojoj šari nema nigdje cvijeća i postoje čak 3 trna, molimlijepo.  :wink:

Kolega tutankamon slažem se u vezi prijedloga za janjca! (y)

Oriano hvala na podršci!
 
:lolcry: :lolcry: :lolcry: :lolcry: :lolcry: :lolcry: :lolcry:
stari moj kako sam se ja nasmijao (y)
 
Imam ti kupca za auspuh, javi mu se na PP, tip se zove TURBO  :mrgreen:
 
možete vi sada tu razglabati o ukusima, o mačoidnim bajkerima koji briju na lubanje... :blahblah:

to što si napravio sviđa se tebi Tomos i to je super, osjećaš se zadovoljno i sretno svojim uratkom i neka. da si postavio pitanje kako vam se sviđa ta rukotvorina prije nego li je postavljena na auspuh rekao bi super, svaka čast umjetnik si.

ali stavio si na mjesto gdje meni osobno se ne sviđa. a sad priče tipa -meni je to baš super, pa stavite si to na auspuh ako vam je super  :jesus:

za trud (y) , za mjesto postavljanja  :palacdolje:


 
Iako nikad ne bih stavio takvo nešto na svoj motor i nisam pobornik lubanja,zmajeva i vukova na motorima, zapravo i nije loše.
Pohvale za trud i ideju...malo je usamljen taj detalj, zapravo strši ostatak motora koji je ostao običan, a ne šare na auspuhu.
 
Ne kontam jesi li ti samo htio to napraviti na auspuhu ili bi cijeli motor tako uredio. Priznajem previše ti strši jer mi se ne uklapa u cijelinu ali kada bih imao više detalja poput ovoga na auspuhu dobio bi lijepu cijelinu. Samo naprijed i biti će to dobro. ;)  (y)
 
Tomos said:
Nakon vožnje motora po desnom boku bijah prisiljen od zguljenog orginal bojlera učiniti ovo:

Wtf is that :shock: :shock: :shock:  :eek:hne:

Neznam da li  :cry: ili  :lolcry:, sry na off-u, but that sucks  :palacdolje:
 
I opet ponavljam,dečko je unio svoju romantičnu dušu...originalan je...stavio je osobni znak.Zašto bi na motoru trebale biti samo kosturske glave,resice i sl.Ne daj se Tomos :wink:
 
bolje bit barbie curetak s velikom kitom nego mačo frajer s kikirikijem :lolcry: :lolcry:
 
Kad se vec kikirikijem hvalite nemojte zaboraviti vatru na motoru, sto je motor bez dobre vatre  :LOL:
 
ja sam barbie s kitom  :LOL:

meni bi se isto više dopalo da je neka vatrica u igri.....

al sto ljudi sto čudi..(sto žena dvijesto sisa)
 
Vidiš, mogo si motor "polegnut" na lijevi bok ko svi mi ostali ovdje na forumu  :mrgreen:

Mislim da ti svi hoće reć da je motor u osnovi mačo sprava i takav treba i ostat, a ovo dooosta odudara... npr. ko one žene što im brkovi rastu  :bojimse:, nekom su lijepe, ali večina voli klasiku  :D
Izvedba: svaka čast (y) (y) 
 
Ostavimo sa strane cvijetne motive i mrtvačke glave  mislim da je stvar dobrog dizajna da pomiče granice pa možda će cvjetni motivi jednom postati zakon, ali ne u ovom slučaju tu mi nešto ne štima izvedba ko izvedba je dobra ali mi odudara od ostatka cijeline. Možda zbog kontrasta između dviju suprotnih akromatskih boja taj se motiv previše istiće i vrišti nad ostatkom bikea. Mislim da bi više odgovaralo da se motiv ublaži farbajući ga u istu crnu mat boju ili bar neku tamnu nijansu sive.
To je samo moje mišljenje no ako se tebi sviđa tako kako je sada samo napred (y)
 
o ukusima se definitivno ne raspravlja,ali ovo je jednostavno too much!
Kombinacija cvijetića i valova na opakom bajku,nikako :rofl:
Sorry,moje mišljenje
 
Tomos said:
Jasno mi je kakve sve kontacije idu uz bajkersku kulturu, međutim malo mi je blesavo izigravat nekakvog opasnog mačo frajera i složit neki opasni zajebani motor...tu se ne vidim. I onda ,naprimjer,nakrcat curu i sebe i pasa i kofere, šatore,gaće i najlon vrečice na sve strane pa na put ko cigani. :DNekako mi to neide zajedno. Možda sam preveliki romantičar jer su mi na umu dok sam razrađivao skice bili i oni krasno urešeni konji srednjovjekovnih viteza i sve vrline koje se vežu uz njih. Ne težim agresivnosti i silnoj nabrijanosti već bi volio imat krasnog konja (tj.više desetaka njih) da mene i moju djevu vode u nepoznate daljine!  Počeh pričat gluposti...  pa ako niko nema što za dodat ja bi ovu temu zaključao.

BTW, na ovoj mojoj šari nema nigdje cvijeća i postoje čak 3 trna, molimlijepo.  :wink:

Kolega tutankamon slažem se u vezi prijedloga za janjca! (y)

Oriano hvala na podršci!
malo me govor podsjeca na Grubera s litle tenkijem

:LOL: :LOL: :LOL: :LOL:


:wink: :mrgreen:
 
Ne mogu se nadivit budalaštinama na bezbroj tema sam pročitao =o ukusima se ne raspravlja = i to uvijek kad se nekom nešto ne sviđa
Pa nemora se sviđat i nemora se niko opravdavat ako mu se nešto ne sviđa.
Što se mene tiće baš o ukusima se raspravlja.