eto i ja preživio sudar

berislavv

Active member
Bok ekipa
Sad sam došao iz bolnice pa da napišem mali izvještaj.

Ušao sam u zavoj desni i u jednom trenutku sam ugledao auto i skuzio da cemo se očešat ili što već.
Sljedeće čega se sjećam je da se kotrljam po cesti i da mi u susret dolazi auto i pomisao da će me zgazit.
Zaustavio sam se u njegovom braniku, te odmah se ustao, skinuo kacigu i počeo okolo jurcat ko lud.

Rezime
Prvom tipu razbijen prednji lijevi kraj, motor spigana rama, oguljen rezervoar,strgane plastike ma svašta nisam ga još dobro ni vidio, i trećem tipu ispala tablica i s kacigom sam mu razbio posudicu za vodu.

Očevici kažu da sam nakon sudara letio nekih 20 metara i jos se malo kotrljao, tog se dijela ne sjećam.
Hvala bogu oprema je odradila svoje, nakon sudara s drugim autom kaciga i dalje čitava  NOLAN  (y) :) te ramena i laktovi čitavi.
Moja jedina posljedica jako oguljena koljena, nazalost nisam imao hlace s stitnicima za koljena, te ak citam sitna slova vidim ih duplo.

Fotke stizu sutra.
 
Tomi RR said:
Bilo bi ti bolje da si se zabio u drvo  :jesus:  Glavno da nisi ništa slomio (y)

drvo je rezervirano za snowboard  :mrgreen:
 
sereš... ?!?!?

ajde da si ti čitav ( mada još ne vjerujem da si pao)  (y)

daj malo detalja... jesi brzo vozio... da li je auto sjekao krivinu... jebote, kako se sve dogodilo... ?
 
strasilo said:
sereš... ?!?!?

ajde da si ti čitav ( mada još ne vjerujem da si pao)  (y)

daj malo detalja... jesi brzo vozio... da li je auto sjekao krivinu... jebote, kako se sve dogodilo... ?

e zajeb je što se ne sjećam
sjećam se da sam ušao u zavoj na svojoj strani i da sam ugledao taj auto..
sljedece je kako se kotrljam po podu  :(
 
ima li bar kakav policijski izvještaj... ko je kriv... i to ?
 
strasilo said:
ima li bar kakav policijski izvještaj... ko je kriv... i to ?

bila murija
slikali su a ja sam otisao s hitnom do bolnice
vidjet cemo na kraju sto ce biti od toga
 
Na Berislavovoj strani ceste vide se tragovi struganja vjerojatno fuzića, auspuha, guvernala...A sa druge strane ceste se vide tragovi curenja tekučina...možda iz auta(kojeg je Bero propisno sredio :mrgreen: ).

 
A Bero, šta ti je? Pa auti su jači!!! Ajde, guraj dalje. Glavno da bokovima možeš naprid-nazad! :wink:
 
nek si čitav, ostalo će već bit. Al sigurno si vozio brzo..kao i svi mi.... inače bi ti sjećanja bila malo bolja....
 
E hebemu miša druže!

Ajde bar si ušao u klub sa minimalnim posljedicama. Bolje da ravnaju ramu neg tebe (y)
 
bero dobro si  (y)
 
Kakvo sranje :palacdolje: Jel to bilo sa onom lijepom starom hondom kaj si uzeo od onog spaljenog vulkanizera?