eto i ja preživio sudar

strasilo said:
ma on ustvari uopće nezna voziti motor.. to je opća nepoznanica za njega...  :LOL:

i ja sam to uspio shvatiti sada  :mrgreen:
 
Pa jel opće znaš kaj se nakraju desilo ?

Kaže ovaj iz OPELA da si izgubio Hondu pod rukama, kaj je bilo ulje ili šoder ili si samo prebrzo došel u zavoj ?

Kaj je bilo ???

I di je to u stvari ?
 
berislavv said:
ma bit cu ja spreman za roštilj to je najmanji problem
kaj se tiče osiguranja nema love, ja kriv
a u qurac.... pa kako sad to ?  :palacdolje:
 
berislavv said:
tocno se ne sjecam pocetka alu kotrljao sam se po cesti i vidio da dolazi taj opet i pomislio da ce me zgazit ali sam prestao se kotrljat u susretu s tim opelom...
kak sam stao automatski sam se ustao, skinuo kacigu i krenuo prema motoru i gledat okolo a ekipa oko mene ej stani sjedni kud ces jer ti dobro i tak
:mrgreen:
mogu te točno zamislit... kak trčkaraš okolo  :mrgreen:

nego...
dragi moj bero, fala još dražem bogu da je sve prošlo ok, iako se nisam previše uzrujala kad sam saznala, jer nekak znam da te čeka još dosta uzbuđenja u životu... (y)
kvragu pa moramo otić još nekoliko puta na cerkno i na roglu, 2 put u francusku, 3 put u italiju, i 5 puta u austriju, jednom u colorado, i 2 puta malo surfat pa pješčanim dinama u tunisu i saudijskoj arabiji, a sljeme ne moram ni spominjat u ovom kontekstu ...eto, takav ti je program za sljedećeih deset godina pa molim te ne radi pizdarije po cesti  :mrgreen:
 
Zrile said:
:mrgreen:
mogu te točno zamislit... kak trčkaraš okolo  :mrgreen:

nego...
dragi moj bero, fala još dražem bogu da je sve prošlo ok, iako se nisam previše uzrujala kad sam saznala, jer nekak znam da te čeka još dosta uzbuđenja u životu... (y)
kvragu pa moramo otić još nekoliko puta na cerkno i na roglu, 2 put u francusku, 3 put u italiju, i 5 puta u austriju, jednom u colorado, i 2 puta malo surfat pa pješčanim dinama u tunisu i saudijskoj arabiji, a sljeme ne moram ni spominjat u ovom kontekstu ...eto, takav ti je program za sljedećeih deset godina pa molim te ne radi pizdarije po cesti  :mrgreen:

a ću ja uspjet to izdržat s tobom kad počneš okolo pričat japanski i ine jezike? :mrgreen:
 
berislavv said:
a ću ja uspjet to izdržat s tobom kad počneš okolo pričat japanski i ine jezike? :mrgreen:
ja ne sumnjam u tebe  :wink: bit će ti (ko uvijek) zabavno sa mnom :mrhappy:

e...a kaj veliš da jedno ljeto uzmemo bordove sjednemo na avion i odemo u australiju bordat???  8) ...hebeš glupi motor koji kad padne se razbije  :(.... :mrgreen:
 
Zrile, ma mani se njega... neće on još duugo moći raditi na koljenima...  :LOL:
 
strasilo said:
Zrile, ma mani se njega... neće on još duugo moći raditi na koljenima...  :LOL:
ma nećuuuu :anger: ...  ne znaš ti kak bero radi koljenima  :LOL:
 
Zrile said:
ma nećuuuu :anger: ...  ne znaš ti kak bero radi koljenima  :LOL:
pa sad neće nikako...  :jesus:
( jebote, ubiće me bero  :shock: )