Evo ga, na žalost, još jedan.....

Status
Not open for further replies.
"Mladić nije imao ni zaštitnu kacigu ni vozačku dozvolu, a vozio se motorom Tomos kojem je istekla prometna dozvola"

A jebiga, zal ti je zivota, al ono...
 
Cudan mi je ovo tomos sa diskom napred :misli:
 
linza said:
Cudan mi je ovo tomos sa diskom napred :misli:
BT možda?
 
Nije važno el je imo kacigu ili ne, on je mrtav!!!!! :?
Neka mu je laka zemlja!!! :( :(

Bt ima disk, ctx ima disk, ali ovo je ili bt ili možda tomos 125 super moto.
Šta je tak ćudno da pogine na tomosu zbog neprilagođene brzine, tomos elektronik je serijski išao 120 kmh prije 30 godina. A poginut se može i sa skuterom sa 40KMH. Znam da je jedan ćovjek pogino na skuteru sa 60kmh a imao kacigu. Pukla guma i glavom u banderu :( :(
 
BLADERIDER said:
Nije važno el je imo kacigu ili ne, on je mrtav!!!!! :?

Vazno je, jer da ju je imao, bio bi ziv. A forum cita velik broj ljudi i riga mi se od tih spika o nekoristenju opreme i sudbini...
 
ib said:
Vazno je, jer da ju je imao, bio bi ziv. A forum cita velik broj ljudi i riga mi se od tih spika o nekoristenju opreme i sudbini...
Pa normalno da ja važno nosit kacigu, ja sam to rekao jer je on sad mrtav i nevažno to govorit jer ga to ne bude oživilo. Stalno to govorimo da treba nosit kacigu. Ali stvarno misliš da će netko tko ne nosi kacigu stavit ju na glavu jer je  to proćito na forumu. Neće, on hoće bit viđen i to je to!! Tko je pametan nosit će ju, tko se hoće pravit važan neće!!!
Nismo se razumjeli, nisam htio napisat da je ne važno korištenje opreme, trebao sam naglasit šta sam mislio. My bed.
 
R.I.P.
 
Mislim da je rijec o CTX-u
R.I.P.
 
A tužno i svaki put sve tužnije
R.I.P.
 
BLADERIDER said:
Pa normalno da ja važno nosit kacigu, ja sam to rekao jer je on sad mrtav i nevažno to govorit jer ga to ne bude oživilo.

Nisu to ljudi napisali zbog njega, nego zbog onih koji ovo citaju. Opet, steta je izgubljenog zivota, ali kako se brinuo za njega, tako ga je i (prerano) zavrsio.
 
:no:
I opet ista priča... dokle?!?
 
Lahka mu zemlja, al kvragu, jel TOLIKO tesko nabit taj jebeni komad plastike na glavu? :x
 
Zadnjih dana dođem na forum i sasmo čitam ovo
...pao sam....opet sam se rasuo....kako sam flisnuo....kolegu mi pokupio auto...
A sad čitam
..poginuo...nastradao....u komi....

PA DOKLE VIŠE? ? ?  :( :( :?
 
ib said:
Vazno je, jer da ju je imao, bio bi ziv. A forum cita velik broj ljudi i riga mi se od tih spika o nekoristenju opreme i sudbini...
Potpisujem
 
Status
Not open for further replies.