Evo ga, na žalost, još jedan.....

Status
Not open for further replies.
Niti imam dovoljno godina, niti dovoljno iskustva da mogu nekome soliti pamet, ali ipak imam dovoljno u glavi da na motor NEsjedam bez kacige i bar jakne, a ako idem na neku vožnjicu, obavezno i ostala oprema...

R.I.P.  :(
 
R.I.P.        :(
 
linza said:
Cudan mi je ovo tomos sa diskom napred :misli:

Ne kužim gdje ste svi vidjeli taj disk??? Ja ga ne vidim... ono žuto u donjem desnom kutu nije disk, gledao sam sliku i pod 20x povećanjem, to je svašta samo ne disk.
 
R.I.P.
Nego u zadnjih tjedan dana sam vidio više vozača bez kaciga nego cijele prošle godine!
Kaj su to novopečeni ili kaj? :palacdolje:
 
Pasmaters said:
R.I.P.
Nego u zadnjih tjedan dana sam vidio više vozača bez kaciga nego cijele prošle godine!
Kaj su to novopečeni ili kaj? :palacdolje:
Novi kontingent budala, izgleda nažalost.
Proljeće je a u njima nemir....

Kreteni. Svaka čast prevenciji, ali malo represije ne bi škodilo ovih dana!
 
znam da zvuci vrlo grubo sta cu reci da je po meni budala ona koja ne nosi kacigu,ali definitivno ne zasluzuje smrt isto tako... :?

mozemo pisati koliko god zelimo o operemi i pokusavati objasnjavati ljudima,davajuci dobre savijete,dok nekima ne ude u glavu bit ce toliko i mrtvih..tuzno i zalosno..
:? :(
R.I.P.
 
Djeco reka je jedan čića "čuvajte se čuvat ču Vas" ako to VI ne činite meni Vas je žao....

Znači po jedanajsti put R.I.P.







šteta puno mladih ljudi

 
ma zabadava to vise uopce pricati..da zao mladih ljudi,ali evo prije niti par minuta produ decko i cura na kramasakiju i naravno da oboje nemaju kacigu..a jos jaci su mi likovi sa kacigom na tanku..
i sta sad reci na to??..sami su si krivi.. :x :x :x
 
R.I.P  Nevjerovatno koliko puta treba ponoviti za nošenje kacige, ali badave, nažalost.
 
Dirty said:
Potpisujem

prestrašno :( još pravo nije ni zasjalo sunce a toliko poginulih :( ...motor se kupuje zbog sebe...a ne drugih i da budeš viđen..zato, kacigu na glavu...:( žao mi je svakog izgubljenog života .( nije trebalo biti ni u ovom slučaju tako :(
potpisujem....

R.I.P.
 
To je njihova stvar. Nitko nije toliko glup da misli da je njegova glava tvrđa od drugih.
A to što ne nose kacigu, sami su odabrali...

 
R.I.P.
 
Status
Not open for further replies.