evo još jednog krampa

makazica said:
Jebeno, tema za šamaranje strašila....I'm in!  8)

apsolutno se ne osjećam prozvanim jer ovo nije posao koji sam ja radio ..  :jesus:

ali zato se klanjam gospodinu R1Vtc do poda na njegovom poslu i strpljenju s mojom kantom ... :naklon:  (y) (y)
 
Sip said:
Jojjjjj, a sad mislis da ce biti bolje :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:

Ja organizirao eskurziju ide nas 8 pomoci :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: Svi ce mo probati variti, cekicati na toj drli :LOL:

doće maca na vratanca....  8)  :jesus:
 
strasilo said:
doće maca na vratanca....  8)  :jesus:

Ma nek dodje, ali sad je krava okrenula piz.. na nasu stranu :joy: :joy: :pelvic_thrust2:

Ali nista se ne sekiraj, radi i bez rezervoara :shock: izgleda neki majstor nesto promijenio, malo infuzije i kablovi, kako se dreciiii :LOL:
 
Sip said:
Ma nek dodje, ali sad je krava okrenula piz.. na nasu stranu :joy: :joy: :pelvic_thrust2:

Ali nista se ne sekiraj, radi i bez rezervoara :shock: izgleda neki majstor nesto promijenio, malo infuzije i kablovi, kako se dreciiii :LOL:

e, daj ga stvarno upalite malo ..... naSIPi goriva u karburatore... samo nemojte u blokadu, još karike nisu nasjele kako treba....  (y)
 
sad počinje dramaturgija  :mrgreen:
dok sam skinio višak kita sa rezervara pao snjeg :)
a onda došo do zaključka da se straš učio varit pa je navario 10 kg žice gore i još nije rupu zatvorio pa je navuko još 8 kila kita :)
 
:mrgreen:
 
:mrgreen:
 
:mrgreen:
 
:mrgreen:
 
:mrgreen:
 
:mrgreen:
 
:mrgreen:
 
:mrgreen:
 
r1 vtc said:
sad počinje dramaturgija  :mrgreen:
dok sam skinio višak kita sa rezervara pao snjeg :)
a onda došo do zaključka da se straš učio varit pa je navario 10 kg žice gore i još nije rupu zatvorio pa je navuko još 8 kila kita :)

jebemti, ja sam tebe shvatio da je to navareno tako samo na jednom mjestu kad je pokušao to izvlačiti ...  :misli: :misli: .... a ne ovako preko cijele površine..  :shock: :shock:

zašto je sve tako crno (ili je to fotka takva) ?

inače, rezervar je ovako izgledao prije nego je rađen ...


a ovako kad ga je napravio ...

nema šanse da sam mogao bilo šta primjetiti...  :misli: :misli:
 
limit said:
Ja stvarno ne kužim  :misli:  Netko je cijelu onu udubinu navario elektrodom da bi je ispunio  :shock:
Šta mu nije bilo jednostavnije, ako mu se već nije dalo to popravljat, da preko udubine navari komad ravne metalne ploče pa to onda zakita  :LOL:

očito ...  :LOL: :LOL:
 
takvog sam ga kupio ... odakle meni muda ?  :shock:
 
limit said:
Ja stvarno ne kužim  :misli:  Netko je cijelu onu udubinu navario elektrodom da bi je ispunio  :shock:
Šta mu nije bilo jednostavnije, ako mu se već nije dalo to popravljat, da preko udubine navari komad ravne metalne ploče pa to onda zakita  :LOL:

Ja pak ne kuzim R1. Brusio, brusio, skidao kit i na kraju sa fleksom napravio rupu :LOL:  ( a sigurno nije ni puno vremena na tome izgubio :LOL: )

I ono sto se na slikama ne vidi. Maska je pravi dragulj :mrgreen:
 
Sip said:
Ja pak ne kuzim R1. Brusio, brusio, skidao kit i na kraju sa fleksom napravio rupu :LOL:  ( a sigurno nije ni puno vremena na tome izgubio :LOL: )

I ono sto se na slikama ne vidi. Maska je pravi dragulj :mrgreen:

hebate, a kako će naplatit  :misli: ako ne pokaže gdje je minuli rad :mrgreen: