evo još jednog krampa

Oces sada biti brzi malo s novom bojom?  :mrgreen:
 
strasilo said:
jebemti, ja sam tebe shvatio da je to navareno tako samo na jednom mjestu kad je pokušao to izvlačiti ...  :misli: :misli: .... a ne ovako preko cijele površine..  :shock: :shock:

zašto je sve tako crno (ili je to fotka takva) ?

inače, rezervar je ovako izgledao prije nego je rađen ...


a ovako kad ga je napravio ...

nema šanse da sam mogao bilo šta primjetiti...  :misli: :misli:
poslje ovog trebam dobit beneficirani radni staž  :mrgreen:
 
neće biti brži zbog nove boje, već zato jer će biti 10 kila lakši ...  :LOL: :LOL:
 
Ajde ajde, bit će to dobar bike. (y)
 
limit said:
Ja stvarno ne kužim  :misli:  Netko je cijelu onu udubinu navario elektrodom da bi je ispunio  :shock:
Šta mu nije bilo jednostavnije, ako mu se već nije dalo to popravljat, da preko udubine navari komad ravne metalne ploče pa to onda zakita  :LOL:


kada je vario, možda bila jaka amperaža, pa je bušio rupe po rezervoaru,pa kako zatvori jednu, dobije drugu i tako u nedogled  :LOL: ......al novi majstor  (y) (y)
 
Malo obraditi rupu na rezervaru pa staviti pleksi, da uvijek vidiš koliko imaš goriva :jesus:
 
a šit... zašto se ja toga nisam sjetio...  :LOL: :jesus:
 
strasilo said:
a šit... zašto se ja toga nisam sjetio...  :LOL: :jesus:

Ajde odmah kod majstora, da ne bi zakrpao rezervar :LOL: :LOL:

Koja boja ide gore :misli:
 
ja mislio da je od strasa uljara u odlicnom stanju,a ono veca kanta od moje yamahe :mrgreen:

vjerujem da ce suza biti odlicna,i daj brate mili nabavi neku yoshimuru,jebo suzuki ako nema yoshi :wink:
 
malaga said:
ja mislio da je od strasa uljara u odlicnom stanju,a ono veca kanta od moje yamahe :mrgreen:

vjerujem da ce suza biti odlicna,i daj brate mili nabavi neku yoshimuru,jebo suzuki ako nema yoshi :wink:

za suzu iz tog vremena je V&H ... ;)
 
uredno pratim ovo...neznam kako da kažem...prcakanje... :mrgreen:

...al uz tebe sam straš...da se razumije :shock: