evo malo slika moje uljare :)

pikacu88 said:
Lijepo lijepo svaka čast (y) (y) (y) (y),koje su ti marke diskovi???

Blackshadow- UK      engleski racing  :)
 
Killex said:
To je prvi serijski motocikl sa USD vilom ili se varam? :misli:
 

Ne znan jeli prvi ali znan da je sigurno drugi iz gsx-r serije sa usd vilicama. Prvi je bija model 1990godište pod oznakom L  dok je model u mene 91 god. oznake M a u biti je skoro pa isti model ka i ovaj L oznake sa razlikom u oklopu i težini koja je povečana bila za 15 kg kod modela 1991 god.  :wink:
 
bmw m 5 said:
lijep motoric....samo bih mu ja jos felge ofarbao u bijelu boju....ove polirane mu ne pristoje bas....ovo je ipak pravi muski motor.... (y)

Btw...sta nije uljara tog godista imala hidraulicno kvacilo.... :misli:


Stari.....puno njih bi dalo i livo i desno j... za ove felge  :jesus:
 
Kompliment je vise nego zasluzen.
Pravilan pristup materiji, nema sta (y) (y) (y) (y)
 
stavio bih jedino opletena crijeva prednje kočnice...  (y)
 
Motor je predivan,tako dobro usčuvan i održavan,stari svaka čast (y)
 
ozzymadman said:
Stari.....puno njih bi dalo i livo i desno j... za ove felge   :jesus:

Dobar je nećemo sada pretjerivati  :mrgreen:
 
Kao što sam ti već napisao na fejsu "gargaša" izgleda prekrasno! Meni su felge odlične, puno mi bolje izgleda s njima nego s original bilima!  (y) Ovaj što ti je nabavio diskove stvarno ima ukusa!!!!!  :LOL: :LOL: :LOL:
Kad zatopli još je samo triba malo propuvat tu do mene!!!!!  :LOL:
P.S. Samo da još članovima foruma pohvalim zvuk dotične pile, jedan od pogođenijih koji sam imao prilike čuti!!! "Must have" u garaži kao vikend pila za ku...nje!!!!  8)
 
ozzymadman said:
Blackshadow- UK      engleski racing   :)
Kako si zadovoljan sa blackshadow diskovima???

prednji diskovi su 170 Funti (8.47kn je funta) tj 1440kn cca :D znam da su inace skuplji...pa ono...

a kako mogu biti racing kada rođo na svojoj stranici fino napisao da nisu za pistu :D

There is a 12 month warranty covering Normal road use.
The warranty does not cover Use for Racing, Track Days, off road use or abuse in any way.

...
 
Ma možete svi vi hvaliti ovaj motor i gledati ga na slikama ali ja sam se jedini slikao kraj ove ljepotice  :jesus: 8) :jesus:
 
krasan motor, a kakva je tek bio pojava prije 20 g.  (y)
 
....na slici u  sredini...vidim da na zidu visi nekakva suzuki rama....rezerva ??? Ili.... :mrgreen:
 
Motor super izgleda,lijepo je sređen.Samo jedna stvar mi se ne siđa,a to je vizir,mozda u zivo bolje izgleda.Sve ostalo je izvrsno