evo malo slika moje uljare :)

Gospodo ja sam motor gledao i vidio i prvo odgovor gospodinu bmw-eju  :D a to je da je rama iz tvornice bez ikakvog friža...i to jeli na prodaju pitaj gospodina koji je vlasnik ove ljepotice 8)

I za vizir mogu reći samo da je problem jer nije isti kao i ostali viziri nego je samo original bez ikakve mane na sebi (y) :D
 
(y) (y) (y) bez komentara,suzuki je to  (y) (y)
 
twostrokenolimit said:
(y) (y) (y) bez komentara,suzuki je to  (y) (y)

Tako je gospodine slažem se da mi je imati ovu uljaru i jednu gammu tko bi mi bio ravan  :D 8) 8)
 
ovo bi trebao biti primjer svima kako održavati motor (y)
 
Neki dan sam vidio ovaj motor na cesti i mogu vam reci da na slikama ne izgleda ni upola toliko dobro kakav je u zivo. Da buden iskren ja neznam bili ga vozio ili stavio u izlog.
 
Stari, KAPA DOLJE !  :)

Kao klinac sam slinio na GSX-a isto godište ali nikada para za kupiti ga....

Budem već jednoga našao za sebe :):):)

Indy
 
Kolika bi bila trzisna vrijednost takvog motora,po meni min 5000-6000 eura
 
Jako ljepo vratilo me u mlade dane , 88 sam ga kupio novog bio je crveno bjeli .
U ST mi se slaže ZXR750R iz 91 , kupljen u besprjekornom stanju sa 21000km . Svejedno je kompletno rastavljen , svi ležajevi , brtve , semerinzi , fazni s natezačima , kvačilo , lanac DID 520 sa zubčanicima , Hell crjeva i nove pločice , lakiran kostur felge  i sve plastike nanovo u orginal boju  .
Nadam se da će biti ljepši nego iz dućana , kad dođe doma staviću slike , nadam se za 2-3 tjedna .
 
bobo RR said:
Kolika bi bila trzisna vrijednost takvog motora,po meni min 5000-6000 eura
teško nažalost
iako će taj motor nadživjeti većinu današnjih..
 
Hvala svima na komentarima :D  A šta se tiće cijene....samo neko ko voli uljare i ima onih koji su kolekcionari i za moj motor su mi nudili novce...i to dobre :wink: ali jbg..... :mrgreen:  uloženo je u njega ne samo love nego i vrimena i ljubavi....a bija je odličan šta se tiče svega kad san ga uzeja... Kad vidin koje sve "kupuse" rade po motorima i to objavljuju na Forumu...ne mogu razumit te likove..."pali mu pa mu ne pali..ispalo mu kolo u okuci :LOL::LOL:  :shock: i takve pizdarije slične... :palacdolje:  ali neka, ljudi se uče dok su živi :mrgreen:
 
ozzymadman said:
Hvala svima na komentarima :D  A šta se tiće cijene....samo neko ko voli uljare i ima onih koji su kolekcionari i za moj motor su mi nudili novce...i to dobre :wink: ali jbg..... :mrgreen:   uloženo je u njega ne samo love nego i vrimena i ljubavi....a bija je odličan šta se tiče svega kad san ga uzeja... Kad vidin koje sve "kupuse" rade po motorima i to objavljuju na Forumu...ne mogu razumit te likove..."pali mu pa mu ne pali..ispalo mu kolo u okuci :LOL::LOL:  :shock: i takve pizdarije slične... :palacdolje:  ali neka, ljudi se uče dok su živi :mrgreen:

svatko prema svojim mogućnostima i željama... ;)

a možda se ljudi i voze ...  (y)
 
Lipo san ti reka da si kupova motor po kacigi!  :LOL:
 
Druže zar si zaboravija da san ja PITURA motor po nijansama kacige  :jesus: :bis:
 
jota said:
Jako ljepo vratilo me u mlade dane , 88 sam ga kupio novog bio je crveno bjeli .
U ST mi se slaže ZXR750R iz 91 , kupljen u besprjekornom stanju sa 21000km . Svejedno je kompletno rastavljen , svi ležajevi , brtve , semerinzi , fazni s natezačima , kvačilo , lanac DID 520 sa zubčanicima , Hell crjeva i nove pločice , lakiran kostur felge  i sve plastike nanovo u orginal boju  .
Nadam se da će biti ljepši nego iz dućana , kad dođe doma staviću slike , nadam se za 2-3 tjedna .
jedva cekam