EXC 350 FREERIDE

markookram said:
u prizvodnji min trošak , stavili trial gume , napravili novu mapu (pa ak su ljudi na plaći tamo trebaju nešto i raditi ...) pa ako se nađe kupaca super , ako ne na godinu se više neće prodavati ... ko i već neki modeli u prošlosti ... eto

u sridu  :mrgreen:
 
osobno taj bike držim kao neki entry level bike za one koji ni inače ne koriste frtalj snage nekog EXC-a, a stalno grintaju o skupom održavanju...  :wink:
 
Cini mi se da bi ovo bio idealan stroj za uciti voziti enduro.

Realno tko ima hrpu para i ulazi u svijet endura koji bi bio bolji izbor od ovoga? Da bi nesto naucio pogotovo kad nisi klinac visak snage je samo otezavajuca okolnost.  :wink:
(Pretpostavljam da 350ccm i 24KS znace da je masina s duzim servisnim intervalom i "nepokidiva".)
 
Alera Dugi said:
Cini mi se da bi ovo bio idealan stroj za uciti voziti enduro.

Realno tko ima hrpu para i ulazi u svijet endura koji bi bio bolji izbor od ovoga? Da bi nesto naucio pogotovo kad nisi klinac visak snage je samo otezavajuca okolnost.  :wink:
(Pretpostavljam da 350ccm i 24KS znace da je masina s duzim servisnim intervalom i "nepokidiva".)
znajući KTM sigurno postoji joj jedna ili dvije mapice sa većom snagom do recimo 40 ks  :mrgreen: no budemo vidjeli  :wink:
 
ja se držim one "ne kudi konja kojeg nisi jahao"

a poznavajači KTM i njihovu filozofiju ova stvar u rukama znalca sigurno može dati puno užitka .

 
pa dobro onda jel ovo motor za pocetnike ili profice  :misli:
 
DaRRth Vader said:
IDEALAN ZA MALOMLAČKE SOFTIĆE...  (y)
ma daj to je nama prejako  :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje:
 
dugikle said:
ma daj to je nama prejako  :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje:
za tebe je PROIZVEDEN RXV 550 my 2010.... ( to mi je Sip rekao i mislim da nije daleko od istine.. ) VELIK; VISKOK; DUGAČAK i gura kao diesel lokomotiva... :021: :021: :021: :021:
i ne kvari se VIŠE ..... :wink:
 
DaRRth Vader said:
za tebe je PROIZVEDEN RXV 550 my 2010.... ( to mi je Sip rekao i mislim da nije daleko od istine.. ) VELIK; VISKOK; DUGAČAK i gura kao diesel lokomotiva... :021: :021: :021: :021:
i ne kvari se VIŠE ..... :wink:

to kaj sip veli :LOL: kad se može probat taj rxv :misli: :misli: :misli:
 
Spomenut je izraz trial - enduro !  :misli:
Što na ovom motoru, osim guma, liči na trial motore ? !  :misli:
Amortizacija sigurno ne, položaj sjedenja (visok) ne, izgled i dimenzije motora ne.  :?
Možda razvijanje snage na niskim okretajima ? !  :misli:
Cijena u usporedbi s Yamahicom je ok, ali u odnosu na ostale KTM-ove EXC modele, prilično je visoka.  :?
Znači nisu išli s jeftinim komponentama da bi privukli kupce.  :wink:
Vjerojatno postoji NEŠTO u tom motoru, što ćemo tek saznati !  (y)   
 
http://youtu.be/bBdFBSC1sTM
ne kužim ovaj aluminijski dio rame, ali su zato zanimljivo provukli ispuh od cilindra ispod motora
najinteresantniji mi je dizajn, možda budući exc ?
 
viktor 1 said:
(y)

Tank samo 5 l. ?  :shock:  :misli:
dovoljno da se voziš cijeli dan

recimo ja na svom 450 potrošim 5l ... krenemo oko 10 a vracamo oko 17 ... dobro ima tu muno stajanja ali opet ...
 
markookram said:
dovoljno da se voziš cijeli dan

recimo ja na svom 450 potrošim 5l ... krenemo oko 10 a vracamo oko 17 ... dobro ima tu muno stajanja ali opet ...
oho,evo nam i jednog diesela :wink: