EXC 450 ili nešto drugo za lagani offroad?

Kako bi Dart rekao kupite Yamahu  :hahano:
https://www.youtube.com/watch?v=CnLqcy6K4mw
 
Aaaa nemoj zezat, pa koliko mu je davo gasa :?
 
:mrgreen:
Pa dobro sta se vi palite kad netko pljuje po KTMu...pa nek se vesele zavidnici..
Tu kod mene down under u radioni ( inace servis jamahinog najjaceg australskog dilera) je isto bilo smijeha kad bi imali nekog KTM EXCa u staro za novo... Kao smece, govno, nepouzdano i sta ja znam sta mu sve nisu prilijepili... Tako je bilo na pocetku, sad nakon skoro cetiri godine od mog dolaska, EXC modelima se obracaju sa VI....  cak i najzadrtiji jamahasi kad im usporedis tehnicka rjesenja i u njih uperis prst moraju priznati poraz.  A o tome koliko se cesto kvare uopce nema smisla pisati i porediti sa ostalima, osim napomenuti da su za veliku vecinu kvarova krivi bas mehe koji nemaju pojma ili ne zele prihvatiti drugacije sisteme i finese...
Zato pustite te jamahase nek uzivaju... Cak je i moj servisni advisor popustio orandzicama (osoba koja rasporedjuje poslove, ima za sebe EXC500 a za sina SX 85)...Tu te nitko ne gleda poprijeko ako vozis hondu, a najbolji si trgovac u jamahi...itd
 
EnduroLab said:
Kazes...lagao si nas, a sad lazes i njih.... :LOL: :jesus:
:mrgreen:
Pa nisam ja Djoka Balasevic.....iako me optuzuju za slicnosti. :wink:
 
Ja isto ne vjerujem te price o Yamahi WR, doduse, kod nas u grupi je bila WR 426 i vozena je na asfaltu kao supermoto. Vozena je 3 sezone, ulje mjenjano svakih 5000 km. U tri sezone je na njoj uradjeno oko 15 000 km.
peri-deri.
Ne vjerujem u nepouzdanost WR-a, jer je on u stvari uskopljeni YZ, onda YZ ne ide nikako.

 
Sredju said:
Ja isto ne vjerujem te price o Yamahi WR, doduse, kod nas u grupi je bila WR 426 i vozena je na asfaltu kao supermoto. Vozena je 3 sezone, ulje mjenjano svakih 5000 km. U tri sezone je na njoj uradjeno oko 15 000 km.
peri-deri.
Ne vjerujem u nepouzdanost WR-a, jer je on u stvari uskopljeni YZ, onda YZ ne ide nikako.
Ni ja nisam vjerovao....  :wink:  no kazu da  jedna lasta ne cini proljece....
 
Sredju said:
Ja isto ne vjerujem te price o Yamahi WR, doduse, kod nas u grupi je bila WR 426 i vozena je na asfaltu kao supermoto. Vozena je 3 sezone, ulje mjenjano svakih 5000 km. U tri sezone je na njoj uradjeno oko 15 000 km.
peri-deri.
Ne vjerujem u nepouzdanost WR-a, jer je on u stvari uskopljeni YZ, onda YZ ne ide nikako.

Ooo boze....a je li neko u vasoj grupi ima ikad exc ???


P.S. imao sam bas 426 ( ako se provjeri po oglasima tih motora vise nemaaa zivih...nepipravljivi su )
 
Sip said:
Ooo boze....a je li neko u vasoj grupi ima ikad exc ???


P.S. imao sam bas 426 ( ako se provjeri po oglasima tih motora vise nemaaa zivih...nepipravljivi su )
Sta ti znas koji kujac ?    Ko da si imao i jedan i drugi. A i ko da si sarafio po njima i nedajboze vozio ikada..... Da se ponovim opet YZ i WR su super za servisera i trgovce, nemaju garanciju a trebaju hrpe preskupih dijelova...  :LOL:

 
Sip said:
P.S. imao sam bas 426 ( ako se provjeri po oglasima tih motora vise nemaaa zivih...nepipravljivi su )

Na sjecam se ko te je nagovorio na Yamaha,kada su ti svi govorili u onoj tvojoj temi da uzmes KTM ili Husaberg

Šipek? :misli:
 
Ninja said:
Na sjecam se ko te je nagovorio na Yamaha,kada su ti svi govorili u onoj tvojoj temi da uzmes KTM ili Husaberg

Šipek? :misli:

Nagovorio ga je njegov mozak isteklog roka trajanja....  :LOL:
 
EnduroLab said:
Nagovorio ga je njegov mozak isteklog roka trajanja....  :LOL:
I forumsko-kafanska laprdanja koja svakodnevno pothranjujemo... :evil:
 
DaRRth Vader said:
I forumsko-kafanska laprdanja koja svakodnevno pothranjujemo... :evil:

Ma mith o japanskoj pouzdanosti i nepopravljivim KTM-ovima. Jbga, ljudi još pričaju o IWW, tako
da će japanci postati nepouzdani tamo 2087.  :mrgreen:
 
Ninja said:
Na sjecam se ko te je nagovorio na Yamaha,kada su ti svi govorili u onoj tvojoj temi da uzmes KTM ili Husaberg

Šipek? :misli:

Sa Sipekom sam i danas dobar :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:

EnduroLab said:
Nagovorio ga je njegov mozak isteklog roka trajanja....  :LOL:

Ma nijeee,,, prijatelj... reko sve ce biti uredu :mrgreen:


Iiii moram ispricati anegdotu.

Kad sam ja to kupio, nisam se imao vremena voziti i Borica dodje i mazne te ode na voznju. Kaze on meni di je i ja tamo...taman sam dosao, Borica rezne sa zadnjeg i motor natera u kanal pun vode :shock: :shock: :shock: :shock:

Znaci ko u crtancima, glu, glu, glu ode motor pod vodu :shock: Daj kuku da ga izvucemo :LOL: Jos me i sad ubjedjuje da je to bio nepoderiv motor i da je zato toliko dugo trajo jer ga je on zakalio :LOL:
 
ima tu jedna wr - ka iz splita  :mrgreen: i dan danas vozi  (y)
istina , vlasnik se brine o njoj  (y)
nikad ništa  (y)

ali kad je baš riječ o cross motoru , tu japanci vladaju  (y)

ali opet , cross nije namijenjen za enduro , ne ...  :wink: a i obrnuto  ...
je da su to krvni srodnici , ali ako gledaš u srž , to su daleki srodnici ... namjena druga , eksploatacija , održavanje , vozači , staze , rok uporabe  ...
 
Beta Alp 4.0?
beta-alp-4.0-06.jpg