Fazer ili V-Strom

Author said:
Da ne tražim i pišem dalje može i ovdje, pa me zanima koliko akrapovič (prosjek) da konja, snage, brzine? jel se osjeti ili se samo diviš zvuku  :mrgreen:
eto ovako,kod mene je tvornički deklarirano da daje 10,8 KS ( full verzija ) ,drugo razlika se osjeti jer između ostalog i popuni "rupu" između 4-8000 rpm,a naravno i zvuku se diviš  (y)
 
M a R k o said:
U pitanju su fazer 600 i Strom 650

Ovo mi je najrealniji odgovor,hvala.
No,trenutno vozim gpz 500s,koji takodje max
snagu izvlaci na 9500,ali moja voznja je na 5000,
100-110km/h,uz povremeno poklapanje skale na 200km/h  :mrgreen: (ne moze vise).

Dakle prevashodno lagana voznja,a sto se tce razlicitog izbora,
sport-turer i enduro,iskreno milslim da je strom enduro koliko i fazer.
To je motor za put,prevashodno.Bilo je slucajeva da se moj gpz bolje vozi
van puta,gde je strom zbog tezine morao da stane.  :mrgreen:

I na kraju opet sam u dilemi,mislim da ce na kraju presudii novac.

Eto slučajnosti. I ja sam na Fazera prešao s GPZ-a 500S.
I nije mi ni najmanje žao.  (y)
Ustvari žao mi je što nisam prešao na Fazera 1000.  :mrgreen:
 
Author said:
Da ne tražim i pišem dalje može i ovdje, pa me zanima koliko akrapovič (prosjek) da konja, snage, brzine? jel se osjeti ili se samo diviš zvuku  :mrgreen:

Ja se samo divim zvuku.  :mrgreen:
I autima koji se miču od crte kad me čuju.  8)
 
live-for-ride said:
a možeš recimo i u četvrtoj :mrgreen:
a mozes, ali nije fora...  :mrgreen:

samo aludirah na okr. moment, nije drasticna razlika, ali se osjeti...


mrgud_sk said:
Eto slučajnosti. I ja sam na Fazera prešao s GPZ-a 500S.
I nije mi ni najmanje žao.  (y)
Ustvari žao mi je što nisam prešao na Fazera 1000:mrgreen:

tu ne bi bilo dileme, barem meni...  :wink:
 
High 46 said:
eto ovako,kod mene je tvornički deklarirano da daje 10,8 KS ( full verzija ) ,drugo razlika se osjeti jer između ostalog i popuni "rupu" između 4-8000 rpm,a naravno i zvuku se diviš  (y)

tebi je dao minimum 30 :mrgreen:
 
sve su ti rekli sad je na tebi red šta ćeš ali kupi Fazera i definitivno nečeš požaliti ne velim da ćeš sa ovim drugim pogriješiti ali moja glas za Fazer  (y) (y)
 
Ja uzeo yamahicu jer mi se ucinila prakticnija za krace relacije ali da imam vremena za duze ture uzeo bi radije stroma. Jos da ga malo obnove..
 
mislim da ti ovde puno vise ljudi preporuca fazera i ja skupa s njima ali najpametnije ti je slusat sebe tako nemozes falit :D (y)
 
Probal sam oba a izabral Fazera (i to starijeg)....nebum nis razglabal i pametoval ali mislim da je za mene ipak bolji izbor...na kraju ipak moras sam odluciti, ti ces ga i voziti... :wink:
 
Fazer ueber alles (y)

Brži, za sve vrste zavoja :wink:, naravno ljepši (mislim isto na stariji model) i na kraju - zašto voziti 100-110 u 2. ili 6. brzini ???

Ali, sve je kao što su i drugi već napisali, stvar osobnog afiniteta...(svaki cigo svoga konja hvali, pa tako i ja!)
 
Vozio oba, Strom jer je udobniji (sic i zaštita od vjetra) i jer je živ bez da šaltam 2 niže

... a Marko će ionako kupiti onoga koji mu je ljepši  :wink:
 
koliko je novi strom 1000 i gdje ga ima u hr ili ga ni nema, nije mi baš jasno?
pitam jer gledam i na suzuki.hr i suzuki.de i nema ga u ponudi pa ne mogu vidjeti ni teh. podatke ni ništ
 
Author said:
koliko je novi strom 1000 i gdje ga ima u hr ili ga ni nema, nije mi baš jasno?
pitam jer gledam i na suzuki.hr i suzuki.de i nema ga u ponudi pa ne mogu vidjeti ni teh. podatke ni ništ

toliko je dobar da su ga prestali proizvoditi :mrgreen: