FBC GoodFellas - Sljeme 1. winter party, 03.02.2007. Sljeme

Added to Calendar: 03-02-07

dida said:
Daj interesira me tko je još od forumaša pokupio gripu na Sljemenu. Mi iz Splita smo desetkovani.


ja sam na kraju paradirala u kratkim rukavima koliko mi je gore bilo vruce, i smrzla sam se u vozeci ali fala bogu, gripa me je promasila...

 
Bandit said:
Ako mene pamet ne vara...postal si tatek?
Jesam,jesam i to "ponosni"  x2, cura i dečko. Anamarija i Antonio.Hi,hi,hi :D :wink: 8)
 
DARIOGF said:
Jesam,jesam i to "ponosni"  x2, cura i dečko. Anamarija i Antonio.Hi,hi,hi :D :wink: 8)

čestitke.
 
crnka said:
čestitke.
Hvala, hvala!
Još nešto. Nadam se da će im  1.moto-susret biti krajem 5-og mjeseca, to je blizu pa ću ih odfurati malo na zrak, ALI SAMO PO DANU!!! Usmjerenje od malih nogu. :shock: 8) 8)
 
DARIOGF said:
Hvala, hvala!
Još nešto. Nadam se da će im  1.moto-susret biti krajem 5-og mjeseca, to je blizu pa ću ih odfurati malo na zrak, ALI SAMO PO DANU!!! Usmjerenje od malih nogu. :shock: 8) 8)

a ja ču ih podučiti glazbi :wink:

"motora vozaći" za uspavanku

a priko dana " smiriti se neću"  (y)
 
bassman said:
a ja ču ih podučiti glazbi :wink:

"motora vozaći" za uspavanku

a priko dana " smiriti se neću"  (y)
Ti prijatelju, moju djecu možeš podučiti čemu god hočeš jer znam da ih nečeš učiti glupostima. Obzirom da se nismo čuli drago mi je da si dobro.
 
DARIOGF said:
Ti prijatelju, moju djecu možeš podučiti čemu god hočeš jer znam da ih nečeš učiti glupostima. Obzirom da se nismo čuli drago mi je da si dobro.
šina69 said:
Kaj si živ?
Vidim ja da si se smiril poslije Sarajeva?

pa i nisam baš najbolje :palacdolje:

došlo je do zasičenja organizma šta od piča i posla tako i od svirki kojih je bilo jako dosta(zato ima para)

sredia sam sve da se vidimo u samoboru ali eto ćapala me fibra

pijem dosta čaja i vitamina i guzica mi stalno govori kreni na put do samobora

ajde možda se i vidimo (y)