FBC GoodFellas - Sljeme 1. winter party, 03.02.2007. Sljeme

Added to Calendar: 03-02-07

šina69 said:
Ja sam spreman,ali neznam kak se budu ostali organizirali
kad je to srijeda.Bumo još vidli.
Evo i mene, obzirom da Vas pratim i čitam sve pa da i ja napišem nešto. Bok svima. Moje osobno mišljenje je da Split u 2-om mjesecu izgleda super u to sam se uvjerio prošle godine i vjerujem da će Goodfellasi ići, ja ne jer sam spriječen a svi dobro znaju zašto i mislim da mi je opravdano, bar tako brijem
 
Daj interesira me tko je još od forumaša pokupio gripu na Sljemenu. Mi iz Splita smo desetkovani.
 
dida said:
Daj interesira me tko je još od forumaša pokupio gripu na Sljemenu. Mi iz Splita smo desetkovani.

ja sam u komi cijeli tjedan..temperatura..i frendica koja je bila samnom...trebala sam sutra u Karlovac..mislim da neću moć... :palacdolje:
 
za sada nista , buduci da mi je cijela obitelj bolesna ne bih se cudio da i ja pokupim gripu.DIDA, jesi li i ti navukao neku balavicu?
 
kizoo said:
za sada nista , buduci da mi je cijela obitelj bolesna ne bih se cudio da i ja pokupim gripu.DIDA, jesi li i ti navukao neku balavicu?
nije bas bilo balavica. koliko sam skuzio sve su zene tamo bile punoljetne :mrgreen:
 
dida said:
Daj interesira me tko je još od forumaša pokupio gripu na Sljemenu. Mi iz Splita smo desetkovani.

Pa normalno kad ste hodali u kratkim rukavima po Sljemenu :shock: :mrgreen:
Vidio vas nekoliko oko 11 u nedjelju išli ste prema passatu..
 
ADAM said:
Pa normalno kad ste hodali u kratkim rukavima po Sljemenu :shock: :mrgreen:
Vidio vas nekoliko oko 11 u nedjelju išli ste prema passatu..
Nemamo ti mi dugih rukava u garderobi. Nama ti to dolje u Splitu ne treba. Ja mislim da nas je više od pola doma sa gripom. Satralo nas.
 
DARIOGF said:
Evo i mene, obzirom da Vas pratim i čitam sve pa da i ja napišem nešto. Bok svima. Moje osobno mišljenje je da Split u 2-om mjesecu izgleda super u to sam se uvjerio prošle godine i vjerujem da će Goodfellasi ići, ja ne jer sam spriječen a svi dobro znaju zašto i mislim da mi je opravdano, bar tako brijem

Ako mene pamet ne vara...postal si tatek?
 
dida said:
Nemamo ti mi dugih rukava u garderobi. Nama ti to dolje u Splitu ne treba. Ja mislim da nas je više od pola doma sa gripom. Satralo nas.
evo malo prije sam gledao dvd Fjaka i sve mi zao sto nisam bio ali ove godine bio bih lud da ne dodjem.Pozdrav svim SPLICANIMA I SPLICANKAMA
 
jolly the roger said:
nije bas bilo balavica. koliko sam skuzio sve su zene tamo bile punoljetne :mrgreen:
MISLIO SAM NA GRIPU.......................................jolly
 
jolly the roger said:
ma sve 5, šala mala (y)
da DIDA proba neku balavicu pa da mu se omili. jesi lud? cuvamo mi njega od tih napasti!!!!!!!!!
 
Svaka čast mojim prijateljima osiječanima. Je oni puno misle na mene. Kizoo jel se vidimo u Splitu 28.02.  :bananapivo:
 
dida said:
Daj interesira me tko je još od forumaša pokupio gripu na Sljemenu. Mi iz Splita smo desetkovani.

E moj dida izgleda da je to bila neka sabotaža???
Ja ležim od utorka i gorim,a Gogu je čopilo jučer i danas joj je bilo tak loše da sam ju vodio na hitnu.
Svima želim brz oporavak i da ste mi zdravi kad počne sezona,ovo sad i nije loše preležat kad je
ionako šugavo vrijeme.