FBC GoodFellas - Sljeme 1. winter party, 03.02.2007. Sljeme

Added to Calendar: 03-02-07

dida said:
Svaka čast mojim prijateljima osiječanima. Je oni puno misle na mene. Kizoo jel se vidimo u Splitu 28.02.  :bananapivo:
ne znam Dida,imam registraciju na autu i atest plina pa ne bih volio da se zateknem na cesti sa nereg. autom a tako bih volio......
 
dida said:
Znaš onu narodnu: neče grom u koprive!
primi pozdrave od Bobe i Krumpira, bili su danas kod mene donijeli dijelove od Bobine honde pa uz casicu razgovora sjetili se i tebe. Pozdrav!!
 
kizoo said:
jesi li dosao k sebi rodjo
ma jedva..grlo mi je u banani lega! iskašljavo sam danima..bolovi u cijelom tjelu,temperatura i sve ostalo!  :palacdolje: a vi? :mrgreen:
 
dida said:
Vidi se da nisi baš na moto sceni. Doduše je da se je ošišao i obrijao ali Kočiz ostaje uvijek isti i bez kose.
23 godine sam,znam ljude od Osijeka(MK) znam po Zagrebu ,Zagorju iz đireva...slabije po Dalmaciji i sve Dubrovčane koji su poznati ili manje poznati jer tamo živim.Tek prošle godine sam nabavio svoj motor i odvozio od juga do istoka....e sad.....ne može se svakog Isusa upoznat
a ovog dasu je moj cimer bolje upozno a ne ja :mrgreen:
 
ZA SADA SVE 5 S OBZIROM DA SU GRIPU IMALI I ZENA I DIJECA. JA SE NEDAM!!!!!!!
 
Faber said:
23 godine sam,znam ljude od Osijeka(MK) znam po Zagrebu ,Zagorju iz đireva...slabije po Dalmaciji i sve Dubrovčane koji su poznati ili manje poznati jer tamo živim.Tek prošle godine sam nabavio svoj motor i odvozio od juga do istoka....e sad.....ne može se svakog Isusa upoznat
a ovog dasu je moj cimer bolje upozno a ne ja :mrgreen:
Reci prijatelju jel možda sa njim bilo kakvih problema?
 
(y) ja sam bio za stolom i djevojka pored mene.Popilo se malo previše i eto.
Izašao sam samo sa prehladom  :mrgreen:
 
kizoo said:
ZA SADA SVE 5 S OBZIROM DA SU GRIPU IMALI I ZENA I DIJECA. JA SE NEDAM!!!!!!!
ma eno zovem svoje u Dubrovnik svi bolesni isto! hebo ga! nije normalno!  :mrgreen:
a ništa coldrex! i nemojte se zeznit kao ja pa aspirin C i coldrex i još tonu tabletica uzet skupa!  :LOL:
 
Faber said:
23 godine sam,znam ljude od Osijeka(MK) znam po Zagrebu ,Zagorju iz đireva...slabije po Dalmaciji i sve Dubrovčane koji su poznati ili manje poznati jer tamo živim.Tek prošle godine sam nabavio svoj motor i odvozio od juga do istoka....e sad.....ne može se svakog Isusa upoznat
a ovog dasu je moj cimer bolje upozno a ne ja :mrgreen:
Polako majstore ne znam bas ni ja sve a vozim motor skoro 20 god.od moto utrka (gdje sam isao sa SKAROM) do neznam kakvih moto susreta . sto prije da ti ozdravis pa na cestu. zivio
 
kizoo said:
Polako majstore ne znam bas ni ja sve a vozim motor skoro 20 god.od moto utrka (gdje sam isao sa SKAROM) do neznam kakvih moto susreta . sto prije da ti ozdravis pa na cestu. zivio
ma naravno lega.Život je predamnom!
a čekaj jesi li iz Osijeka? možda mi strica znaš? Djuro Schreier(Šrajer)?) :misli:
 
Faber said:
ma naravno lega.Život je predamnom!
a čekaj jesi li iz Osijeka? možda mi strica znaš? Djuro Schreier(Šrajer)?) :misli:
ja sam iz Retfale a iz kojeg je on dijela grada?
 
kizoo said:
ja sam iz Retfale a iz kojeg je on dijela grada?
pa onda ga znaš sigurno iz viđenja..vzda je vozio neke motore i imao problema  :LOL:
pa Vijenac  :shock: zaboravio sam...Vijenac na retfali..jel to Vijenac Kozarca???  :misli: već 7-8 godina ne živim u Osijeku.
 
ma ne ,u retfali ima vij dinare,petrove gore i zuto naselje j. kozarca je prema gradu. s cime se bavi? Ja imam automeh. lim. i autolakirersku radnju,mozda on mene zna?
 
kizoo said:
ma ne ,u retfali ima vij dinare,petrove gore i zuto naselje j. kozarca je prema gradu. s cime se bavi? Ja imam automeh. lim. i autolakirersku radnju,mozda on mene zna?
:misli: gdje je ona šuga od patike??? e pa od grada se ide prema tom cajko baru(nekoć je to rupa bila)pa skroz dole...naselje di je pizzeria bila ili je...ulazi se kroz zgradu maltene..a preko puta od ulaza dakle preko puta ceste je onaj parking za aute koje digne pauk....
uf! ma nije bitno  :mrgreen: samo sam pito.
Vala se vidimo kad dođem u Osijek.Iskreno mislim da on više ne vozi motor....ali o tome se ne priča javno.
eto druže odo ja! (y)