Fly 100 vs. Liberty 200 za i protiv....

bmw m 5 said:
aha..........nije jos sve odluceno.....uvijek postoji ono "osim"....Koga ti farbas ?  :)
kosu  :shock:
ma čekam neki info iz pjađa da vidim kad kreće onaj njihov popust  :misli:
ova honda nije loša al je cijena"fiksna"  :(
muško mi neda da kimka dopeljam u garage  :wink:
i kaj ću sad,kaj,kaj...  :? :mrgreen:
 
AndreyA said:
kosu  :shock:
ma čekam neki info iz pjađa da vidim kad kreće onaj njihov popust  :misli:
ova honda nije loša al je cijena"fiksna"  :(
muško mi neda da kimka dopeljam u garage  :wink:
i kaj ću sad,kaj,kaj...  :? :mrgreen:
ne farbati kosu......pocinje pucati...narocito vrhovi... :LOL: Kaj sada ? Prodam ti ja svoj nrg mc 2....star 10 god...Ali ide bolje nego novi kinez ili tajvanac. Btw..."musko" ima pravo sto ti ne dopusta da dopeljes u garazu "egzoticno voce"..... 8)
 
honda + akcija =0 bodova.

imaš šarmera po smiješnoj cijeni a čista kopija honde sh 300
 
bmw m 5 said:
ne farbati kosu......pocinje pucati...narocito vrhovi... :LOL: Kaj sada ? Prodam ti ja svoj nrg mc 2....star 10 god...Ali ide bolje nego novi kinez ili tajvanac. Btw..."musko" ima pravo sto ti ne dopusta da dopeljes u garazu "egzoticno voce"..... 8)
nije ni on lud...... 8)

:LOL: :LOL: :LOL: :mrgreen:
 
AndreyA said:
di da to škicnem  :misli:
bu bmw m 5 poludil na ovo  :wink:
itekako.....pa tiiii.....bi pred oltarom rekla......ma ne bih ja....ima tamo neko drugi... :LOL: Dajjj vise...Kad budes kupila skuter....napit cu se od radosti.... :yoman:
 
bmw m 5 said:
itekako.....pa tiiii.....bi pred oltarom rekla......ma ne bih ja....ima tamo neko drugi... :LOL: Dajjj vise...Kad budes kupila skuter....napit cu se od radosti.... :yoman:
e pred oltarom nebi rekla  8)
nemoj se napit i od cuge puca nekaj........kapilare na nosu  :mrgreen:
 
AndreyA said:
e pred oltarom nebi rekla  8)
nemoj se napit i od cuge puca nekaj........kapilare na nosu  :mrgreen:
nemas beda.....ne pijem...svu lovu sto zaradim skurim na motor.... :LOL: Ni da hocu nemogu si priustiti pijacu ili cigare..... :mrgreen: