Foggy

Ma nije mu ništa. 8) Po doma se vucara na štakama i glumata a može 3 kruga oko Jaruna napraviti :D
 
ma nisam ni rekao da sam lose, sam moram mirovat pa sta cu nego na forum :D motoru nije bas najbolje
 
Čovjeće e, pa mogo si u Savu uletit drito sa Savskog mosta :mrgreen:
Ja bi bio sretan na tvom mjestu :wink:
 
Sorry Foggy. Bit će bolje. Glavno da tebi nije skoro ništa. Lako ćeš za dijelove... A šta bi da si se sašio prije Grobnika

p.s.
Treba netko javit Lokasu :mrgreen:
 
Taj most je u banani meni je '95te tam zblokala gilera na 140 jedva sam se izvukel
 
foggy de opisi kako je bilo, sta se desilo


moja sucut za motor, al bice bolje
vidis da divljanjem nista nepostizes.. oporavi se sto prije i sjedi na nesto jos bolje

pozdrav
 
Fogga.......žao mi je :cry: ....... daj nam adresu frajera
s mecom da mu je*emo majku........ :pandur: :punch: :nasilni: .................... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: .............

......glavno da je tebi o.k., rebro bude zaraslo, a motor će se popravit.........
 
Fogga drž se, toliko mi je žao da imam love dao bi ti neku kintu da popraviš bike. Jeg, sranja se događaju.
 
Foggy suti dobro je da si ok motora ce biti nemas sad para bice jebiga glavno da je glava citava odmaraj i cuvaj se.
 
Pa sta je bilo? Ja sam prolazio onuda prema novom ZG i vidjeh tebe tuznog kraj motora i tipa kraj mece...dok sam se vracao bio si samo ti, mece vise nije bilo, barem koliko sam ja vidio...?
 
Foggy drz se. Jednog dana ce ti ovo biti samo zanimljiva uspomena koju ces prepricavati unucima u dugim zimskim nocima :wink: .
 
vidiš ovo ti je jedna dobra škola, a zna se da se svaka dobra škola skupo plaća. Naravno žao mi je zbog toga, ali sad ćeš biti pametniji, isto kao što se i meni dogodilo...
 
Znamo kako
Heart2.gif
boli ali nebrini motora ce uvjek biti samo nas ne bi,bitno je da si dobro a motor ces vec da sastavis
zelim ti brzi oporavak
i.gif
 
..sredit ćeš ti motor..to uvik izgleda gadnije nego što popravak košta..ne znam doduše iz svog iskustva ali znam po drugima..drž se (y)
 
a nekad zna biti i gadnije nego što izgleda.Iz vlastitog iskustva :mrgreen:
 
:idea: Kaj da ti velim Foggy osim da ti želim brz oporavak i tebe i motora...uostalom to ti hoće i pola ljudi ovdje...drž se!