Foggy

super sam danas, jurim cjeli dan naokolo pa ne stignem misliti na bolove :) samo cekam da Perica da nofce za gume da radovi pocnu! bit ce sve oke, samo cekam da ga provozam da vidim sta je sa vilicom... ako je savinuta ajoj.. ali na oko zgleda dobro

onog lika sa mecom je policija udaljila da ne stopamo promet... bila je krim policija jer je eto doslo do fizickog obracuna, recimo da postanem agresivan kada mi netko bebu dira....
 
Jebi ga foggy... jesi ga bar stigao izubijat? najgori vozači autiju su tatini sinovi u bmwima i mercedesima, a njima jedino konkuriraju njihovi bahati tateki... ko je kriv?jesi ti jurio ili je ovaj izletio?
sretan i brz oporavak tebi i motoru..
 
daj pricaj reci sta je bilo ... ko je kriv i to...mislim mecka je kriva, daleko od toga..al ono... informejsnZ!
ziv i zdrav bio, popravit ce se motkac dok se ozenis ;)
 
foggy said:
bila je krim policija jer je eto doslo do fizickog obracuna

Hehe nokaut u 4.sekundi :mrgreen: :mrgreen: Rispekt,MTU će imati puno posla,sam da kazich radi :headfones:

Vidimo se
 
Tek sad sam vidio ovo....
Kaj reći, dobro da tebi nije skoro niš, a R1 ćeš već riješit, a koliko vidim, biti će to brzo.
To ti je jedno novo iskustvo, dobro je prošlo, moraš znati da uvijek može biti i gore, a opreza nikad dosta.
Pročitao sam jučer o nekim farovima i lećama, pa mi nije bilo jasno, a nisam vidio ovaj post.
Ak trebaš kaj....
 
Foggy skuplja dobrovoljne priloge pa ako vas srbe suskavci u dzepu samo dajte :mrgreen:
 
.....kako Zoka reko :mrgreen:

jedino sto mi za sada predstavlja problem su ti farovi jer bi htio motor dovesti u serijsko stanje
 
foggy said:
.....kako Zoka reko :mrgreen:

jedino sto mi za sada predstavlja problem su ti farovi jer bi htio motor dovesti u serijsko stanje

Stavi svjetla od stojadina (isto je kec)
 
foggy said:
.....kako Zoka reko :mrgreen:

jedino sto mi za sada predstavlja problem su ti farovi jer bi htio motor dovesti u serijsko stanje

Raspitaj se malo, imaš par dečki koji idu van i furaju rabljene dijelove..
 
Cyrus said:
daj pricaj reci sta je bilo ... ko je kriv i to...mislim mecka je kriva, daleko od toga..al ono... informejsnZ!

i mene zanima...

bok foggy!
najbitnije da si ti čitav, drž se :wink:
 
Gledam sada post i velim sam sebi "gle kak je taj decko popularan" i procitam post ispod i skuzim da je bilo BUM , pa di ces foggy , jer su ti starci poludili :?: Bio sam siguran da si se opet ljepo vozio vikend na Grobniku pa su svi iznenadjeni tvojim talentom .
Bitno je da si ti ziv , motor ce se sloziti , javi se na pp ako kaj trebas , nabavit cmo po sindikalnim cijenama , to je najveselije kaj ti mogu sada reci , da te jos vise ne razalostim :wink: :shock: :mrgreen: :mrgreen:
 
ponovo da zahvalim ljudima koji se brinu/pomazu svaka vam cast :wink:

ma znas sta je bilo... taj dan je vozila tuga a ne ja, tj ne razum, i sranje se moralo desiti.
 
foggy said:
ponovo da zahvalim ljudima koji se brinu/pomazu svaka vam cast :wink:

ma znas sta je bilo... taj dan je vozila tuga a ne ja, tj ne razum, i sranje se moralo desiti.
Kaj ti je cura dala NOGU :?: ili si dobil kolac u skoli :?: :shock:
 
nakupilo se dosta toga slavek.... skolu sam rijesio poprane moram se pohvaliti
 
jel mercedes vozio neki nadobudni klinac ili neki penzić?
 
@nte said:
jel mercedes vozio neki nadobudni klinac ili neki penzić?

kolko mi foggy objasnio genschera je vozio neki malo stariji čiča...

a foggyju dobro došle rukavice sa carbon protektorima... LOL :mrgreen:
 
:( Sorry.Šteta što ne napišeš malo detalja...Pa nisi valjda penzića nokautiral? :roll: