forum member - NALJEPNICA

Status
Not open for further replies.
primaju se i dalje narudzbe.
 
pa sta ti se trebalo pismenu molbu dostavit?
ekipa je slala svoje radove i clanovi su odlucili koja je najbolja...ili si se prestrasio da tvoja nece bit odabrana pa nisi slao ;) :?:
 
Aj vi kaj ste naručili nalje u prvom krugu javite mi se na pp...ajde hop,hop,hop

MV, ima nekih faličnih nalji...reklamacija? :mrgreen:
 
Bandit said:
Aj vi kaj ste naručili nalje u prvom krugu javite mi se na pp...ajde hop,hop,hop

MV, ima nekih faličnih nalji...reklamacija? :mrgreen:
pregledao sam sve jednu po jednu i nisam vidio da su u kur.u javi mi koje pa ti saljem ...


2tomee poslah ti danas
 
-MV-AGUSTA- said:
pregledao sam sve jednu po jednu i nisam vidio da su u kur.u javi mi koje pa ti saljem ...

Našel Gigo jednu srebrnu sa sjebanim slovom t...bumo to rješili u drugoj rundi
 
Bandit said:
-MV-AGUSTA- said:
pregledao sam sve jednu po jednu i nisam vidio da su u kur.u javi mi koje pa ti saljem ...

Našel Gigo jednu srebrnu sa sjebanim slovom t...bumo to rješili u drugoj rundi
Ako je on u pitanju, onda nema veze...

:LOL:
 
Bandit said:
-MV-AGUSTA- said:
pregledao sam sve jednu po jednu i nisam vidio da su u kur.u javi mi koje pa ti saljem ...

Našel Gigo jednu srebrnu sa sjebanim slovom t...bumo to rješili u drugoj rundi
a gigek traži isto dlaku u jajetu :mrgreen: :mrgreen:
 

Tak to zgledi na motoru...


...a tak na autu. Evo sad znate, pa slobodno ideme na pifu...al nemojte mi je nuditi dok vozim...to nije dozvoljeno...mislim piti i voziti. Mo'š samo piti i ljubiti :mrgreen:
 
VEKI said:
moga si i oprat auto prije nego si ga izlipija :mrgreen:

Čist auto je produkt bolesnog mozga :mrgreen: :mrgreen:

Bija je čist kad san lipija...e bogati padala je kiša cili dan. :mrgreen:
 
e sve mi je jasno al ja sem mislim da bude umjesto ovog FORUM MEMBER pisal nadimak, a ovak opet ni dragi Bog ne zna tko je tko. Same se zna da član forumu, a to kaj nas ima prek 100 :?: :?: :no:
 
HONDA-biker said:
e sve mi je jasno al ja sem mislim da bude umjesto ovog FORUM MEMBER pisal nadimak, a ovak opet ni dragi Bog ne zna tko je tko. Same se zna da član forumu, a to kaj nas ima prek 100 :?: :?: :no:

Unda zemo dojdeš lepe k človeku i veliš mu: " Bok pajdaš...ja sem Honda biker." On bu tebi rekel:"Bok ja sem (na priliku) Jura, kej si peme nekaj spiti?"
I onda je dele sve legenda...živjeli su sretno do kraja života :mrgreen: :mrgreen:
 
Bandit said:
I onda je dele sve legenda...živjeli su sretno do kraja života :mrgreen: :mrgreen:

I ak nisu umrli još i danas žive - tak priče završavaju :mrgreen:
 
Bandit said:
HONDA-biker said:
e sve mi je jasno al ja sem mislim da bude umjesto ovog FORUM MEMBER pisal nadimak, a ovak opet ni dragi Bog ne zna tko je tko. Same se zna da član forumu, a to kaj nas ima prek 100 :?: :?: :no:

Unda zemo dojdeš lepe k človeku i veliš mu: " Bok pajdaš...ja sem Honda biker." On bu tebi rekel:"Bok ja sem (na priliku) Jura, kej si peme nekaj spiti?"
I onda je dele sve legenda...živjeli su sretno do kraja života :mrgreen: :mrgreen:

a kume, bus platil kaj?!
 
esem ti biguljicu, da si napisal Štefica ili Malčika umjesto Jura, unda bi to išle do kraja života, alji ovak, fala ljepa ali ne bi.

Je sad nekam dojdeme recimo mi dva na motorima, i unda nehće za nami zakriči, ejj, FORUM MEMBERSI, a ak zakriči, ejj BANDITT, unda se zna gdoj je gdo, zamo ma kak ne razmeš
 
HONDA-biker said:
esem ti biguljicu, da si napisal Štefica ili Malčika umjesto Jura, unda bi to išle do kraja života, alji ovak, fala ljepa ali ne bi.


Znaci ne bus nis platil, a dobro bum ja, idemo si sspiti nekaj
 
HONDA-biker said:
esem ti biguljicu, da si napisal Štefica ili Malčika umjesto Jura, unda bi to išle do kraja života, alji ovak, fala ljepa ali ne bi.

Je sad nekam dojdeme recimo mi dva na motorima, i unda nehće za nami zakriči, ejj, FORUM MEMBERSI, a ak zakriči, ejj BANDITT, unda se zna gdoj je gdo, zamo ma kak ne razmeš

Gleč zemo...ti kaj buš mel Hondu...to ti svaki vrag vozi...a mi znalci kaj vozimo SeVe kak ja...pa mene bu saka puca prepoznala...po čeli i škembi :mrgreen: :mrgreen:
 
Nije Honda, nego HONDA :mrgreen:
 
Status
Not open for further replies.