forum member - NALJEPNICA

Status
Not open for further replies.
Ja sam ju naljepio odostraga na kacigu da ju Bandit bolje vidi procitati
 
Beeblebrox said:
Ja sam ju naljepio odostraga na kacigu da ju Bandit bolje vidi procitati

Pa ovaj jumbo plakat pročitam i iz aviona :mrgreen:
 
jura said:
Bum mu ja na HONDU naljepil YAMAHA-biker :roll:
:uzi: :2up: :chainsaw: :pandur: :pistoles: :prsti:
 
Beeblebrox said:
Ak bu te se svadili svima bum prelepil TOMOS

YAMAHA, TOMOS, kaj to nije isto, pa sad TOMOS ugrađuje YAMAHINE agregate, zauzvrat bude TOMOS valjda YAMAHI dal motorne pile i vatrogasne pumpe :mrgreen:
 
jura said:
Beeblebrox said:
Ak bu te se svadili svima bum prelepil TOMOS

ma ko se svadi, sad bu meni kum pivu platil jel'da kume??? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

same sanjaj, u vodu bum stavil hrđavi lanac i to buš pil :mrgreen:
 
HONDA-biker said:
jura said:
Beeblebrox said:
Ak bu te se svadili svima bum prelepil TOMOS

ma ko se svadi, sad bu meni kum pivu platil jel'da kume??? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

same sanjaj, u vodu bum stavil hrđavi lanac i to buš pil :mrgreen:

ha ha sad je dosel, platil bu pivu, ak se netko hoce pridruziti navratite do FSB-a(prvi birc do)
 
Za ekipu iz Splita, naljepnice su kod mene, u Piaggio centru (imamo kvalitetnih skutera, pa kupite nešto usput, da ne dolazite samo zbog neke tamo naljepnice :mrgreen: ). Radim od 08.30-12.30 i od 17-20. Obavezan dolazak ovaj tjedan jer Agusti u nedjelju nosim pare. Dobrovoljni prilozi za gorivo su slobodni. Žiro račun ZABA (2360000-)3219029162
 
napisao si krivi racun !!!
ispravak :
2340009 / 04186117547
 
Danas sam tražil Agustu po Rijeci da mu pokažem crvene naljke koje sam dobil. Ljudi moji - takav škart - trećina slova ostala na podlozi, trećina na naljki a trećina popucala. Možda je to zato kaj ih nisam platil??? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Gigi valjda nisi ni ti dal lovu?
 
sta je s naljepnicama, jel se još neko bavi tim ili je propalo....?
 
lol a jeste nasli temu  :mrgreen:

Bilo je naljepnica, dal ima jos neznam.. e i malo su lose ili bar se meni tak cini uglavnom nisam mogel zaljepit na kofer.. skida se lako
 
Zildjian said:
sta je s naljepnicama, jel se još neko bavi tim ili je propalo....?

evo pa se malo prošetaj do nekog design tj. grafičkog studia pa nek ti naprave, tako sam ja

2FireBreath, hebiga da si se prije javio imao sam nekoliko komada, sad sam već sve podjelio... i meni moje drže odlično
 
Status
Not open for further replies.