Forumske skuter majice-dogovori :)

dal vam odgovara ovakva majica

  • DA

    Votes: 10 47.6%
  • NE

    Votes: 11 52.4%

  • Total voters
    21
ili
napred nik odozada naziv foruma sa dopisom i ja sam forumaš
a na rame samo amblem i naziv ispod skuteraš
 
ako stavite variomat morate se odlučiti koji malossi/pollini/j costa/orginal/bgm/tnt

i tražiti naknadu za reklamiranje.
 
ja bi nesto jednostavno,naprijed slikicu variomata(anako sjenu/rubove variomata a ne bas pravu sliku) a iza natpis motori.hr i onda uz motori hr stavit skuteras,scooter team ili kako vec hocete (y)
 
ja sam da se ne komplicira s tiskom po rukavima i nema potrebe za puno slika i natpisa,sve to poskupljuje majcu komadno,jel očito nas neće bit puno

na prednjem djelu nik a na leđima skuteraš/ica mi je ok
i naprijed ispod nika samo okvir od slike nekog skutera  :misli:
 
bolje napraviti par dobrih nego neke jeftilene koji se isperu nakon dva pranja
mi smo u klubu platili 140 kn polo majice sa štikanim natpisima i logom.

mislim da ako već radimo nekaj, napravimo kak treba
 
dannyghost said:
bolje napraviti par dobrih nego neke jeftilene koji se isperu nakon dva pranja
mi smo u klubu platili 140 kn polo majice sa štikanim natpisima i logom.

mislim da ako već radimo nekaj, napravimo kak treba
daj fotku
 
AndreyA said:
ja sam da se ne komplicira s tiskom po rukavima i nema potrebe za puno slika i natpisa,sve to poskupljuje majcu komadno,jel očito nas neće bit puno

na prednjem djelu nik a na leđima skuteraš/ica mi je ok
i naprijed ispod nika samo okvir od slike nekog skutera  :misli:
ja sam za tako nesto (y) jednostavno i dobro...
 
dannyghost said:
bolje napraviti par dobrih nego neke jeftilene koji se isperu nakon dva pranja
mi smo u klubu platili 140 kn polo majice sa štikanim natpisima i logom.

mislim da ako već radimo nekaj, napravimo kak treba

i sa ovime se slažem
 
ovo je bila cijena i tehnike izrade

Evo, ovo su najljepše majice koje smo našli pa bih molio da se izjasne članovi o potrebama. Veličine su S, M, L, XL i XXL. Cijena majice je 80 Kn, štik grba je oko 20 a za extended tisak na leđima još neznamo ali nebi trebao bit preko 50 Kn. Dakle sve skupa oko 150 Kn. Računajte da može biti 130 do 180 KN, da vas nemoram zvat jel može. Kod narudžbe (na moj mail, zato je zaključana tema) navedite boju, veličinu i količinu. Probajte što prije, molim vas. Što je veća količina, to će bit manja cijena. Kasnije narudžbe tek kad se skupi dovoljan broj.


ovo je prednja strana sa štiksnim grbom kluba (zanemarite manekena, bio sam lagano umoran od  :mrgreen:)
keyghw.jpg


na zadnjoj strani je taj extended tisak, koji stvarno dobro drži, nakon više od godinu dana i silnih pranja nema ni točkice gubitka slike:

1zdodaf.jpg


 
ja bi da na majici bude slika vespe,jer ipak je od vespe sve krenulo,ovo moj prijedlog a vi kako hocete,ako hocete skuter onda mi isto odgovara,ali ja sam za vespu ili variomat sto se tice slike (y)
 
ne kukaj,  :mrgreen:


po meni treba staviti nešto kao VARIOMAT , jer je on svim skuterima poveznica, ili neki drugi tehnički detalj..

ostaviti ime foruma i nick i to je to

ona slika na ledjima je nekakva lijepljena traka ili tak nekaj i čvrsta je ko vrag, možda bi takva EXTENDED tisak bio odlična ideja (bez štikanja logo-a i sl.)koliko se sjećam taj extended tisak smo radili u koprivnici,. budem pitao prez-a
 
a jesi našao sliku  :shock:

daj neki presjek variomatskog prijenosa  i 2 mala patuljka kraj toga sa gedorom u zubima
ne treba komplicirati..pojednostavi
 
nisam mogao naci bolju takvu sliku vespe  :(
evo stavite sliku mog variomata  :D ili da napravimo ovako nesto kao polini reklama-nesto slicno tome?

mozda je bolje ovako jednostavno samo variomat staviti i natpis koji zelite :wink:
 
dogovarajte se i dalje ja ode u nocnu,ima da kad sutra dodem doma da ste sve dogovorili :mrgreen: