Forumske skuter majice-dogovori :)

dal vam odgovara ovakva majica

  • DA

    Votes: 10 47.6%
  • NE

    Votes: 11 52.4%

  • Total voters
    21
malaguti said:
mislio sam ovakvu sliku bez variomata,sam slikano sa prednje strane kao ona moja slika i bez rolica da bude preglednije,znaci crtez variomata...

moram priznat da ne kuzim kaj hoces rec?!    :mrgreen:  pa jel mozes onak strucno u paintu nekaj naskrabat tek tolko da se skuzi o cem pricas?!    :D
 
Tribalo bi na majice stavit i ove zvjezdice to bi bili kao neki činovi,pet zelenih-maršal,pet zlatnih-domaršal i tako naniže ja bi valjda bija desetnik.
 
Biker686 said:
evo i mali apdejt.. slozio nekak svoju viziju majice.. (ne obazitite se na sliku varia nije mi dalo opet rezat neki od ona 3 kaj sam napravio  :mrgreen:.. )

majica_final_bijela2copy.jpg
koje je prednja a koje stražnja strana  :misli:
meni je ovo ok ALI ovo s variomatom mi je komplikejd,svaka čast tehnici al mi je ideja s obrisima vespe/il nekog drugog skutera bolja,jer će ovak škvadra mislit da delam u dučanu s "nekakvim šarafima",jer dosta škvadre pogotovo ženske populacije pojma nema kaj je variomat(uključujuć mene)  :mrgreen:
ALI-opet ali ak se večina odlući za variomat,i ja sam za  (y)
 
još 1 prijedlog ,strašilo radi super u fotošopu i zna napravit pripremu za tisak,mogli bi njega zamolit za pomoć  :misli:

Straš  :moli:
 
AndreyA said:
koje je prednja a koje stražnja strana  :misli:
meni je ovo ok ALI ovo s variomatom mi je komplikejd,svaka čast tehnici al mi je ideja s obrisima vespe/il nekog drugog skutera bolja,jer će ovak škvadra mislit da delam u dučanu s "nekakvim šarafima",jer dosta škvadre pogotovo ženske populacije pojma nema kaj je variomat(uključujuć mene)  :mrgreen:
ALI-opet ali ak se večina odlući za variomat,i ja sam za  (y)

ljevo prednja desno zadnja strana!

pa i meni bi cak ok bila vespa ili bilo koji skut al onak obrisi.. samo ne znam di nac tak neku sliku?!
 
Biker686 said:
ljevo prednja desno zadnja strana!

pa i meni bi cak ok bila vespa ili bilo koji skut al onak obrisi.. samo ne znam di nac tak neku sliku?!
zamolila sam strašila za pomoć,javit će se valjda u temu  (y)
 
bolje ne variomat,ima andreya pravo...svi ce pitati "a sta ti je to na majici"  :mrgreen:
bolje slika scootera :wink:
 
AndreyA said:
zamolila sam strašila za pomoć,javit će se valjda u temu  (y)

evo ga, javlja se ...  :mrgreen:

malo sam kratak s vremenom ovih dana, ali drage volje ću se pozabaviti ovim, ali tek idući tjedan, ako vam nije kasno ..  (y)
 
malaguti said:
bolje ne variomat,ima andreya pravo...svi ce pitati "a sta ti je to na majici"  :mrgreen:
bolje slika scootera :wink:

da,  a sad se dogovorite kojeg skutera? :mrgreen:

kaj nije jednostavnije napisati na ledjima :" Variomat gang member "  ili " automatika čini čuda"  bez tih ludih slika skutera..  :LOL:

mislim da je bit u nazivu, a ne u slici, jer takvih skuter majica bi lakše našao na štandu sa dječjom odjećom, ili se varam  :misli:

ukratko, pojednostavite,  da svima bude odmah jasno
 
johnny the boy said:
ja dolazim na gotov čin  :mrgreen:

zato ćeš dobiti jubilarnu roza metroseksualnu maju sa blagim dezenom V. Westwood i ušivka koji je napravio Malaguti u noćnoj smjeni  :mrgreen:
 
strasilo said:
evo ga, javlja se ...  :mrgreen:

malo sam kratak s vremenom ovih dana, ali drage volje ću se pozabaviti ovim, ali tek idući tjedan, ako vam nije kasno ..  (y)
pa mislim da nam i nije hića  :misli:
ovaj prijedlog bajkera686 je ok samo umjesto variomata okvir/obrisi nekog skutera

kad dobijemo pripremu,možemo u potragu za načinom izrade  (y)
 
danas mi je odgovorio ovaj decko koji bi radio majice,kaze da moze,mi se moramo dogovoriti kakve ce biti majice,velicine i koliko komada,a onda ce nam od dati ponudu (y)
 
Meni bi se više svidio neki dobar slogan na majici, tipa:
-Što se to tamo praši? To su forum-skuteraši !

Ne tako, jer je predugo i nije mi baš simpa, ali tako nešto... slogan... Shvatili ste što sam htjela reći,jel...  :D