FORUMSKI TEST ADV MOTOCIKALA

EnduroLab said:
Iskusnom i utreniranom oku nece promaknuti da ga nisam dobro prikumplužio niz Rebića stranu.

Neiskusnome i neutreniranome oku nisu promaknile livane "ADV" felge  :jesus:  ... ali aj ... neka ... PRATIM !!!  (y)
 
oće mi netko javit kad je to?
i oćemo nešto okrenut iza?
i kolka je kotizacija?
 
clox said:
oće mi netko javit kad je to?
i oćemo nešto okrenut iza?
i kolka je kotizacija?

Okrenucemo, kako ne. U najmanju ruku - glavne lezajeve na GS-u.
 
smileys-food-fastfood-710364.gif
 
Prije desetak dana imao sam telefonski poziv iz BMW centrale Muenchen (u nastaku Zentrum);
Zentrum; Tomo, prijavili smo te kao test vozača za mega ADV neovisni comparison test u organizaciji Endurolab Gmbh. Da li znaš zašto smo baš tebe odabrali?
Tomo: Znam, zato jer dobro vozim.
Zentrum; Ne, nego zato jer sa njima nitko drugi ne želi imati posla. Osim toga, nije ovo Alpenmaster kojeg sponzoriramo godinama, pa bismo voljeli da sa nam uglazbiš još jednu pobjedu. Onako neformalnim putem. A tebi ide dodatni popustić i kod nas (BMW) i kod Touratecha.
Nepokolebljiv kakav jesam, odmah sam kontaktirao Endurolab.....
Tomo; Evo da se prijavim, za test vozača.
Endurolab; Super, mislio sam te tražiti tvoje slike ali sam ih sve dobio drugim putem.
Tomo; Čekaj, mogu objasniti, bio sam mlad i trebao mi je novac.
Endurolab; Ma ne te.
Tomo; Uf, dobro, gdje treba doći?
I tako, uz podršku BMW zajednice sutra krećemo sa testiranjima. Ako testni motori upale.
Tekstu prilažem jednu akcijsku fotku u svečanoj BMW opravici (lajbek mi paše na boju motora) i sa mojim mentorom (kojem još jednom zahvaljujem na savjetima. Na test me ispratio sa suzama u očima).

 

Attachments

  • 01.JPG
    01.JPG
    956.9 KB · Views: 500
I mene danas nazvalo da sutra nikud bez kacige i rukavica. U nekom trenutku zazvonit će mi telefon...
 
Već u startu smatram da je ovaj ADV test nevjerodostojan samim time što mene niste izabrali za test vozača. Ja sam pročital sve motopulsove i motorevije... :mrgreen:
Jedini adv tourer kojeg priznajem je Tomo
 
Hoče li i u kojem segmentu testa sudjelovati, da ne kažem pridonijeti BMW09? I zašto neče?  :mrgreen:
 
tomo3 said:
Prije desetak dana imao sam telefonski poziv iz BMW centrale Muenchen (u nastaku Zentrum);
Zentrum; Tomo, prijavili smo te kao test vozača za mega ADV neovisni comparison test u organizaciji Endurolab Gmbh. Da li znaš zašto smo baš tebe odabrali?
Tomo: Znam, zato jer dobro vozim.
Zentrum; Ne, nego zato jer sa njima nitko drugi ne želi imati posla. Osim toga, nije ovo Alpenmaster kojeg sponzoriramo godinama, pa bismo voljeli da sa nam uglazbiš još jednu pobjedu. Onako neformalnim putem. A tebi ide dodatni popustić i kod nas (BMW) i kod Touratecha.
Nepokolebljiv kakav jesam, odmah sam kontaktirao Endurolab.....
Tomo; Evo da se prijavim, za test vozača.
Endurolab; Super, mislio sam te tražiti tvoje slike ali sam ih sve dobio drugim putem.
Tomo; Čekaj, mogu objasniti, bio sam mlad i trebao mi je novac.
Endurolab; Ma ne te.
Tomo; Uf, dobro, gdje treba doći?
I tako, uz podršku BMW zajednice sutra krećemo sa testiranjima. Ako testni motori upale.
Tekstu prilažem jednu akcijsku fotku u svečanoj BMW opravici (lajbek mi paše na boju motora) i sa mojim mentorom (kojem još jednom zahvaljujem na savjetima. Na test me ispratio sa suzama u očima).

Ne znam zašto ali čim sam vidio fotku koju je tomo3 stavio sjetio sam se ovog filmića i kesim se cijelo jutro  :LOL: :LOL:

https://www.youtube.com/watch?v=dtewt-uTHdU
 
limun said:
Hoče li i u kojem segmentu testa sudjelovati, da ne kažem pridonijeti BMW09? I zašto neče?  :mrgreen:

Curica me stavila na ignore jer sam mu uputio par malo oštrijih kritika na intelekt i rezoniranje tak da ne znam jel uopće vidi temu....  :(

Inače, ponuđeno mu je da bude Toster....nije se očitovao....  :palacdolje:
 
Upravo mi stiglo na email, idealna prilika/testni poligon:

Dear Rally Friend,

The 2018 Edition of "Tirana 24 Hours" will be held on 9-10 November.

After the success of the First Edition, we are happy to invite you to participate next November in this fantastic race and friendly atmosphere in the heart of Tirana.

It is a unique format: "24 Hours Rally-Endurance" race in a non-repetitive track, open to Moto, Quad, Car and SSV.

The race is organized by Rally Albania Team with the support of Municipality of Tirana.

Nearly 900 km of Cross Country Off-Road Rally Race in 24 Hours!

For full information go on the official website: http://tirana24hours.com/


The race will start from the center of Tirana on 9 November 2018 (17:00) and finish on the same place again 24 hours later!


Check some photos of 2017 Edition on Rally Albania Facebook Page:

1: https://www.facebook.com/pg/Rally-Albania-112054655516701/photos/?tab=album&album_id=1511104762278343

2: https://www.facebook.com/pg/Rally-Albania-112054655516701/photos/?tab=album&album_id=1511088815613271

3: https://www.facebook.com/pg/Rally-Albania-112054655516701/photos/?tab=album&album_id=1511111322277687


. . . . . .
So..., What will you do in the next 24 Hours?


Best Regards
Rally Albania Organization Team
 
GO Luka  :0648:
GO Igor  :0648:
GO svi koji pozele i mogu  :0648:
i jebo rezultat! odlazak mora biti zabava, voznja isto tako...povratak isto zabava, samo neka je veselo!