FORUMSKI TEST ADV MOTOCIKALA

Ja testiram i pripremam se za vikend, a vi?
d4106fcbaa5f69b650767273c66529f1.jpg


Sent from my F5321 using Tapatalk

 
Zapoceli smo s tostiranjem.

Za pocetak su gs-a uzeli clox i nives. Njih dvoje su offroad putnici, navikli na pouzdane i isprobane starije motore, jednocilindrase s modifikacijama po njihovim potrebama. Oboje motor koriste svaki dan, a kao vozaci su razumni i umjereni. Nece ih zaustaviti blato, kisa, balvan preko puta ili prestrasiti odlazak u nepoznato. U granicama razuma... Kad ima svoj trenutak, clox zna pokazati da zna voziti motocikl, na cesti i van ceste. Granice ce potraziti u okviru mogucnosti. Nives ce iznenaditi i iskusne vozace dok ce na terenu biti pazljiva. U tom svom oprezu nasamarat ce, na terenu, one koji je podcijene.

Toliko da imate neki profil tostera koji tostiraju pojedini motocikl...

Na gs-u sam ovjes podesio  na cca 15% cvrsce od standardnog podesenja. Gume su cestovne, prilicno potrosene i poravnate na sredini od puno autoputa.

Izvjesce slijedi...
 

Attachments

  • 1B11A766-0617-4EEE-9E9E-3862176031C4.jpeg
    1B11A766-0617-4EEE-9E9E-3862176031C4.jpeg
    1.9 MB · Views: 380
C/P Testirat ćemo i novu Africu Twin, možda i neki KTM 1090 ili 1190 ili 1290, možda testiramo i kojeg Trijumfa, a možda i ne. Možda ubacimo i Jamahu Super Tenere, a možda i Suzukija Điksera 1000. To ćemo u hodu rješavat.



A KLE?

jebes test bez njega  :mrgreen:
 
Maglenke na GS-u su vidim u funkciji. Dakle ne bi trebalo biti većih problema u prometu, barem što se uočljivosti tiče [emoji16]
 
Retired said:
Maglenke na GS-u su vidim u funkciji. Dakle ne bi trebalo biti većih problema u prometu, barem što se uočljivosti tiče [emoji16]
Ne sjeda clox na motor bez maglenki!
 
Dobro, oće taj test počet prije otvorenja Pelješkog mosta, or what?

Dosta zujanja, oćemo meda!

I mlika!

I čokoladnih napolitanki!

SF-SN!

EJZ!

:skocko:

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone

 
Prvi test je odrađen, ali je noćas crkla rotacija. To je zasad službena verzija. Iz visokog izvora uprave ELT saznajem da su pregovori s BMWom u toku.
Nema više poštenja u svijetu  :(
 
clox said:
Prvi test je odrađen, ali je noćas crkla rotacija. To je zasad službena verzija. Iz visokog izvora uprave ELT saznajem da su pregovori s BMWom u toku.
Nema više poštenja u svijetu  :(
ma cekaj....jos jutros to procitao i jos uvijek razmisljam...sta to znaci? cekam dojmove, tekst..ono, sve ;)
 
delbi said:
ma cekaj....jos jutros to procitao i jos uvijek razmisljam...sta to znaci? cekam dojmove, tekst..ono, sve ;)

Kaj da velim...tri verzije teksta cekaju  :mrgreen:

Rotacija se odnosi na tiskarski stroj
 
Raspored tostiranja za danas od 16:30:

1. tomo3 > 950 Adv
2. isvedic > GS1200
3. clox > 660 rally (kao bonus testu)

Molim da tosteri dođu fino i primjereno obučeni i na vrijeme, da osiguraju fotić te da imaju na umu da svojem tekstu moraju priložiti fotografije.
 
Kak sto si napisao rezultat ove test voznje je nebitan pa tako necemo nista napisati ali neku sliku mozemo staviti

Sent from my F5321 using Tapatalk

 
EnduroLab said:
Raspored tostiranja za danas od 16:30:

1. tomo3 > 950 Adv
2. isvedic > GS1200
3. clox > 660 rally (kao bonus testu)

Molim da tosteri dođu fino i primjereno obučeni i na vrijeme, da osiguraju fotić te da imaju na umu da svojem tekstu moraju priložiti fotografije.

Lijepo molim isvedica da ne razvali BMW-a prije nego ja dodjem na red. Druga, ler gas, šta imaš više testirat'...
 
EnduroLab said:
Mogli bi i 690 tostirat...? U direktnom okrsaju sa 660?
Dalo bi se. Možda još ubaciti i XT660Z (kad bi znali za neku, još ako bi bila nakitana Akrapima [emoji16]) ... opcionalno XChallenge 650, XT660R ... Neko tostiranje srednje zapremine, ne bi bilo fer prema velikim adv da ih redom prepišaju ovi "mali" (pogledati rezultate Motorrad Alpen Masters 2006 [emoji16]).

Nisam u blizini inače bi se prijavio za statiranje, mahanje zastavicama i dodavanje vode u tekućem tostiranju. 690 ostaje na sigurnom još koji tjedan. [emoji28]
 
lb said:
Lijepo molim isvedica da ne razvali BMW-a prije nego ja dodjem na red. Druga, ler gas, šta imaš više testirat'...
Ja ga jedino mogu negdje u sumi ostaviti, javim gps kordinate di ga pokupis ako dodje do toga

Sent from my F5321 using Tapatalk

 
isvedic said:
Ja ga jedino mogu negdje u sumi ostaviti, javim gps kordinate di ga pokupis ako dodje do toga

Sent from my F5321 using Tapatalk
ne puno pricati, spremi se i gaaaaaaaaaaas  :D :D