Fotografija općenito

...žao mi je što ovih dana nisam u Splitu. Mislim da bi napravio puno dobrih fotki. Definitivno. Čudi me da se nitko od forumskih splićana ne potrudi...
 
OldBoy said:
    ...teleobjektiv 300 mm i kropanje. Nije valjda da si mislio kako se došuljam iza leđa, kleknem i opalim fotku sa 14-42 zumom? Evo još jedna.

      ...torbica se ne vidi odmah, ali je ima  (y)

Ja mislim da čučiš negdje u grmlju maskiran u Nijemca ribičkom kapom, bijelim čarapama i plastičnim sandalama i vrebaš  :LOL:    :LOL:
 
OldBoy said:
...žao mi je što ovih dana nisam u Splitu. Mislim da bi napravio puno dobrih fotki. Definitivno. Čudi me da se nitko od forumskih splićana ne potrudi...
Tu sam, on d fejs of d plejs, ima dobrih torbica koliko ti srce želi!

:wink:

Tko pogodi cilj - promašio je sve ostalo...

 
DiAbLeRo said:
Tu sam, on d fejs of d plejs, ima dobrih torbica koliko ti srce želi!

:wink:

Tko pogodi cilj - promašio je sve ostalo...
Ma di si?
Aj na kavu u cro-mota.

:mrgreen:

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone

 
Uf, bi rado ali nisan motoriziran po gradu, a domena mi je Varoš-Pjaca-Riva i nazad pa ako si na tom potezu, rado platin kavu!

Tko pogodi cilj - promašio je sve ostalo...

 
Ntimuku, pa prošetaj od Rive, neš ti Splita, sve obiđeš u po ure.

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone

 
A, e... Tlaka mi se maknit zbog tlaka u zraku, sunce pretvara mozak mi u žvaku...

Aj dropni pp ovijeh dana pa probamo trznit Šekija da nan plati Pipi.

:mrgreen:

Tko pogodi cilj - promašio je sve ostalo...

 
DiAbLeRo said:
Tu sam, on d fejs of d plejs, ima dobrih torbica koliko ti srce želi!

:wink:

Tko pogodi cilj - promašio je sve ostalo...

...klikni koju. Ne boj se, najteže je prvi put  :mrgreen:
 
DiAbLeRo said:
Uf, bi rado ali nisan motoriziran po gradu, a domena mi je Varoš-Pjaca-Riva i nazad pa ako si na tom potezu, rado platin kavu!

Tko pogodi cilj - promašio je sve ostalo...
Em san ti blizu (Spinut) em iman dvi kacige...samo se triba javit ;)

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

 
Ceker na lijevoj strani mi je upadao u oči, i subjekt mi je bio previše na sredini pa sam:

1) crop-ao s lijeva, da maknem ceker i pomaknem subjekta sa sredine, koliko je to bilo moguće
2) cropao gore i dolje, da zadržim aspect ratio nakon prvog crop-a, a usput je subjekt zauzeo veći dio fotografije
3) dodao malo kontrasta, to uglavnom paše na C/B fotografijama, ali to je stvar ukusa

Ako te smeta što sam ti brljao po slici, samo reci, odmah ću obrisati.

Evo prije i poslije:

oldboyev_elvis_prije_i_poslije.jpg


Da je u originalu kadar bio takav da nema cekera, i da je onaj deda s desna uhvaćen skroz - po meni, to bi bilo značajno bolje.