Garage Arts, Podsused, Zagreb

DaRRth Vader

Active member
Evo da izvjestim ekipu koja me pozna i onu koja me ne pozna...  :wink:

Dakle ovako;

od 01.03.2011 nakon zatvaranja vrata Moto Market Servisa u Požegi, moje usluge servisiranja i popravaka dvokotača Aprilia, KTM, Husaberg, te maxi skutera Piaggio, Gilera, Malaguti, Kymco dostupne su na navedenoj adresi.
Originalni i zamjenski dijelovi dostupni  (y)

telefon 098 / 9776 776 ,  ali komunikaciju preporučam na e-mail  [email protected]

radno vrijeme 08-17, subota 08-13 ( subotom isključivo UNAPRIJED naručeni redovni servisi )

Goljački breg 12a, Podsused, 10090 Zagreb

http://maps.google.hr/maps?hl=hr&biw=825&bih=582&rlz=1R2GGLL_hrHR352&q=Golja%C4%8Dki+breg+12,+Zagreb&um=1&ie=UTF-8&hq=&hnear=Golja%C4%8Dki+breg+12,+Zagreb&gl=hr&ei=EvS0TfvEHMnHswb7mPTpCw&sa=X&oi=geocode_result&ct=title&resnum=1&ved=0CBYQ8gEwAA
 
Jel za adresu moram nazvati ili...?  :mrgreen:

Sretno i puno posla ti želim!  (y)

p.s. Znam da si novi u Zagrebu pa te obavještavam da se kvart zove PoDsused...  :wink:
 
gdje u Podsusedu,postoji li kakva točnija adresa!?!?  :misli:
 
pazdrkan said:
apoteka garaža...svaka čast  (y)

stvarno, garaža/radiona je ko suza!!! svaka čast  (y) (y) (y)
 
Purgeru jedan  :mrgreen:

Sretno u "novom" biznisu!  (y)
 
DrBasta said:
Purgeru jedan  :mrgreen:

Sretno u "novom" biznisu!  (y)

Niš od toga.

On tek ide na fine tuning, ima da bude pic-pic purger.

:mrgreen:
 
makazica said:
On tek ide na fine tuning, ima da bude pic-pic purger.
:mrgreen:

Znaci, asimilirani  :mrgreen:
Sam da ne pocne kajkat ko Bandinjo  :LOL:
 
Cim sam vidio slike odmah sam zakljucio da se u ovoj garazi stalno radi i da nemaju vremena sekunde odmorit  :mrgreen:
 
još mali dodatak obavijsti  :wink:

Generalne reparature off road europskih i japanskih motocikala...  (y)

Brzi servis za ostale motocikle dostupan ( izmjene svih tekućina, izmjene lanaca i lančanika, semeringa vilice, servisi kočionog sustava itd )  (y)

i još mnogo toga... :wink:

 
kad sam vidjel u naslovu podsused reko... ne opet. odma sam pomislil na sve te silne ducane sa opremom koji su se zatvarali nakon par mjeseci.

sretno! (y)
 
DaRRth Vader said:
Evo da izvjestim ekipu koja me pozna i onu koja me ne pozna...  :wink:

Dakle ovako;

od 01.03.2011 moje usluge servisiranja i popravaka dvokotača Aprilia, KTM, Husaberg, te maxi skutera Piaggio, Gilera, Malaguti, Kymco dostupne su na gornjoj adresi.
Originalni i zamjenski dijelovi dostupni  (y)

e-mail
[email protected]

telefon 098 / 9776 776  
radno vrijeme 08-17, subota 08-13
  tak nekaj nam je falilo u ZG. (y)
 
....bio, napravio servis na 10000km, prezadovoljan,...motor ide puno bolje (y)

... samo pohvale od početka do kraja servisa :D

... čovjek to radi sa srcem i znanjem, nema filozofiranja

 
Molio bih da ovaj tjedan ne dolazite, a poželjno je i ne gnjaviti gazdu na telefon. Dogodila se mala opsada Husabergova pa da nam ne sjebete vikend... :mrgreen:
 
mate said:
Molio bih da ovaj tjedan ne dolazite, a poželjno je i ne gnjaviti gazdu na telefon. Dogodila se mala opsada Husabergova pa da nam ne sjebete vikend... :mrgreen:
i tako eto tebe na zadnjem mjestu u redu čekanja  :mrgreen:  :LOL:
 
Iza podsusedske cementare prva desno, onda druga lijevo, odnosno u T. Pavleka, pa nakon strmog s-zavoja prva desno, mislim da se zove Goljački breg. Nakon cca 50-100m s desne strane ja auto servis i to je to. U trenutku kad skrećeš sa Bolonje točno si nasuprot Ducatijevog dućana. :mrgreen: