Garage Arts, Podsused, Zagreb

Pa ova fotka kao da je od jutros :mrgreen:

Pazite kaj delate paklenjaku...........odovud vas gledam :wink: :LOL: :LOL: :LOL:
 
Frane said:
... ja imam jedu zamjerku... šta taj servis nije u Splitu! :mrgreen:

Djeluje duhovito ali zapravo je zajebano. :LOL: Sad gledaj sve vrhunske požeške majstore kad im počne panika. Lako je glumit jebača kad im je Čmeki iza leđa. Evo u subotu ja zovem nakon vožnje za servis a jedan od njih već plače na drugoj liniji. :LOL: Nama je bio problem kad bi se pojavila neka malo veća intervencija i svi bi se nekako snalazili okolo. Prošli vikend, već u nedjelju tri naša Husaberga već parkirana u radioni. :mrgreen:
 
mate said:
Molio bih da ovaj tjedan ne dolazite, a poželjno je i ne gnjaviti gazdu na telefon. Dogodila se mala opsada Husabergova pa da nam ne sjebete vikend... :mrgreen:
eeeeeeeee je... se ja jučer bio i baš na tvom neš nije štimalo pa je Boris ispizdio i uzo fleksericu :jesus: :mrgreen:

btw onaj Hus je 2008g. nema crvene naljke i ima crne felge,nisam još sazno ime (y)
 
Navratio u utorak gore na brijeg. Gazda sjeda u auto na odlasku, ja mu velim za  svoj problem i on izađe iz auta i 10 minuta mi objašnjava kako da riješim tu stvar. Svaki koga sam prije pitao mi odgovori: pa dopeljajte ga pa ćemo vidjeti, ne mogu vam ništa ovako reči itd.
Nemojte ovo shvatiti kao reklamu ali svaka čast čovjeku!! (y)
 
mate said:
Prošli vikend, već u nedjelju tri naša Husaberga već parkirana u radioni. :mrgreen:

Dobar taj Husaberg u pičku materinu.....

Predlažem borici da više to smeće pojedinačno ne prima u radionu.....nek čeka da se skupi tri po tri.... :mrgreen:

:LOL:
 
makazica said:
Dobar taj Husaberg u pičku materinu.....

Predlažem borici da više to smeće pojedinačno ne prima u radionu.....nek čeka da se skupi tri po tri.... :mrgreen:

:LOL:
Znači da budu tam svaki drugi dan, a ne svaki dan. :mrgreen:
 
mate said:
Djeluje duhovito ali zapravo je zajebano. :LOL: Sad gledaj sve vrhunske požeške majstore kad im počne panika. Lako je glumit jebača kad im je Čmeki iza leđa.

otkad je on otišao, meni svanulo ..  :LOL: :LOL:
 
vickodu said:
Cim sam vidio slike odmah sam zakljucio da se u ovoj garazi stalno radi i da nemaju vremena sekunde odmorit  :mrgreen:
evo nekije novijeg datuma na kojima se isto vidi da se stalno radi i da nemamo vremena ni sekunde odmorit  :mrgreen:
 
a isti motori na slikama već mjesec dana...  :LOL: :LOL:

u čemu je problem ? ... ako neznate to sastaviti, imaš moj broj, nazovi... pitaj .. nije bed ...  :jesus: :LOL:
 
Zapru said:
ovakva guzva nije ni u P&B  :LOL:
jok brale.... :LOL:
jes registrirao bjelka-glumca ?
kaš doć da stavimo željezne ?
 
strasilo said:
treba mi oprati Suzu ... kad mogu naletiti ...  :mrgreen:
čime da ju operemo, skutačem 50 ccm bez kita ili da zemim koju 125-ticu, ili pak sa Pegijem ili LC 4 ako ćemo na autoput  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
DaRRth Vader said:
čime da ju operemo, skutačem 50 ccm bez kita ili da zemim koju 125-ticu, ili pak sa Pegijem ili LC 4 ako ćemo na autoput  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

:LOL: :jesus: